- kuće KASTAV namješten

  • Za upit "kuće kastav namješten" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 1.285 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2
    • do 210 m2
    • 210 m2 (prosječna površina)
    • barem 210 m2
    • 250 m2
  •  Po cijeni
    • do 76000 eura
    • do 95000 eura (prosječna cijena)
    • do 110000 eura
    • do 957 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KASTAV, 400.000 €, 330,00 m2 cca 1210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U prodaji imamo kuću na odličnoj lokaciji sa velikim potencijalom! Velika uređena okućnica, sa popločanim parkirnim dijelom, i uređenim zelenilom. Čestica pravilnog oblika pruža mogućnosti proširivanja sadržaja kuće u vidu bazena, vrtne kućice, parka za djecu i td. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 395.000 €, 379,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja prostranu samostojeću kuću ukupne stambene površine 379 m², raspoređenu na dva kata, s tri stambene jedinice i poslovnim prostorom. Svaki stan dolazi namješten, a nekretnina je idealna za različite vrste poslovanja i investicija. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 202.000 €, 212,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u okolici Kastva, nalazi se započeta gradnja samostojeće kuće ukupne planirane površine 212 m², smještene na prostranoj parceli od 782 m².Objekt je koncipiran kao suteren, prizemlje i kat (S+P+KAT), što omogućuje funkcionalan raspored prostora i različite....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće kastav namješten'
202.500 €
400.000 €
200.000 €
  Kuća, KASTAV, 340.000 €, 103,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

KASTAV PROSTRAN STAN S BALKONOM, VRTOM I 2 PARKIRNA MJESTA - IDEALAN ZA OBITELJSKI ŽIVOT! Na prodaju je iznimno komforan stan 3S+DB, ukupne površine 103 m, smješten na prvom katu kvalitetne stambene zgrade, sa zasebnim ulazom koji osigurava mir i privatnost, gotovo kao u kući. Unutarnji....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 340.000 €, 103,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.crozilla.com

KASTAV ? stan koji nudi osjećaj kuće! 3S+DB, 103 m², vrt, 2 parkirna, zaseban ulaz - prodaja Tražite stan koji pruža privatnost, komfor i dodatni prostor kakav rijetko nalazimo u stanogradnji? Ova nekretnina u Kastvu nudi upravo to ? savršen spoj funkcionalnosti, prostranosti i ugodnog....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 200.000 €, 212,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

KASTAV JELUŠIĆI. ZAPOČETA GRADNJA, S+P+KAT, 212 m NETTO Prodaje se započeta gradnja na mirnoj lokaciji u naselju Jelušići, Kastav. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata, ukupne neto površine 212 m, smještena je na zemljištu površine 782 m. Svi komunalni doprinosi su plaćeni,....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 203.000 €, 212,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

KASTAV započeta gradnja kuće Na prodaju je započeta gradnja obiteljske kuće površine 212 m² (suteren + prizemlje + kat) na zemljištu površine 782 m², smještena u mirnom i zelenom dijelu Kastva, u blizini šetnica i prirode. Nekretnina se prodaje s kompletnom dokumentacijom i svim potrebnim....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 550.000 €, 400,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stambeno-poslovna kuća novije gradnje, smještena u mirnom naselju općine Kastav. Nekretnina se nalazi na parceli površine otprilike 900 m, koja je potpuno ograđena i pruža privatnost, sigurnost i brojne mogućnosti za buduće uređenje bilo da se radi o dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 203.000 €, 212,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U mirnom i atraktivnom dijelu Kastva, na prodaju je započeta gradnja obiteljske samostojeće kuće ukupne neto površine 212 m², smještene na parceli od 782 m². Nekretnina je odlična prilika za kupce koji žele dovršiti kuću prema vlastitim željama i potrebama. Kuća je projektirana kao....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 201.000 €, 212,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je započeta gradnja obiteljske kuće u Kastav, smještena na mirnoj i zelenoj lokaciji u blizini šetnica i prirode, idealnoj za obiteljski život. Kuća je projektirana kao objekt suteren + prizemlje + kat, ukupne neto površine 212 m², na građevinskoj parceli od 782 m². Suteren....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 199.000 €, 212,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Započeta gradnja obiteljske kuće, Kastav Na prodaju je započeta gradnja obiteljske kuće površine 212 m² (suteren + prizemlje + kat) na zemljištu površine 782 m², smještena u mirnom i zelenom dijelu Kastva, u blizini šetnica i prirode. Nekretnina se prodaje s kompletnom dokumentacijom....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 550.000 €, 400,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je stambeno-poslovna kuća novije gradnje, smještena u mirnom naselju općine Kastav. Nekretnina se nalazi na parceli površine otprilike 900 m², koja je potpuno ograđena i pruža privatnost, sigurnost i brojne mogućnosti za buduće uređenje ? bilo da se radi o dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 195.000 €, 212,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je započeta gradnja obiteljske kuće u Kastvu, površine 212 m² (suteren + prizemlje + kat), smještena na terenu od 782 m². Lokacija je mirna i ugodna, u blizini zelenog pojasa i šetnice, s pristupom direktno s asfaltirane ceste. Kuća dolazi sa svim potrebnim dozvolama, uplaćenim....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 500.000 €, 436,00 m2 cca 1150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

KASTAV ? Kuća s tri etaže, poslovnim prostorom i velikom okućnicom Na mirnoj i strateški iznimno praktičnoj lokaciji u Kastvu prodaje se kuća stambeno-poslovne namjene s ukupno tri etaže i bogatom okućnicom. Ukupna korisna površina objekta iznosi preko 435 m², raspoređenih na suteren,....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 202.000 € na 199.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KASTAV, 199.000 €, 212,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 202.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo kuću sa započetom gradnjom spremna za nastavak gradnje Kastav, S+P+KAT, neto 212 m2, površina cijele parcele je 782 m2, sve komunalije plaćene, uvedena struja i voda, u suterenu uređen i namješten stan sa malom terasom od 28 m2. . Za više informacija kontaktirajte agenta....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 201.000 €, 212,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Započeta gradnja obiteljske kuće, KASTAV, JELUŠIĆI ? suterenski dio useljiv, kompletna infrastruktura, mirna lokacija! Na prodaju je nekretnina u fazi započete gradnje obiteljske kuće ukupne neto površine 212 m² (suterén, prizemlje i kat), smještena na građevinskom zemljištu površine....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 394.000 €, 379,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Imamo u prodaji prostranu samostojeću kuću ukupne stambene površine 379 m2 razvedana na 2 kata u kojoj su smještene 3 stambene jedinice i poslovni prostor. Svaki stan dolazi kompletno namješten. Nekretnina ima tri parkirna mjesta. Idealna nekretnina za investiciju! Poštovani klijenti,....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 203.000 €, 212,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2025.,

www.indomio.hr

KASTAV započeta gradnja kuće Na prodaju je započeta gradnja obiteljske kuće površine 212 m (suteren + prizemlje + kat) na zemljištu površine 782 m, smještena u mirnom i zelenom dijelu Kastva, u blizini šetnica i prirode. Nekretnina se prodaje s kompletnom dokumentacijom i svim potrebnim....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 201.000 €, 212,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Započeta gradnja obiteljske kuće, KASTAV, JELUŠIĆI suterenski dio useljiv, kompletna infrastruktura, mirna lokacija! Na prodaju je nekretnina u fazi započete gradnje obiteljske kuće ukupne neto površine 212 m (suterén, prizemlje i kat), smještena na građevinskom zemljištu površine....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 340.000 €, 103,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je komforan stan stambene površine 103 m2. Stan ima vrlo funkcionalan raspored te se sastoji od: dva hodnika, dva spremišta, velikog open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, kupaonice, balkona Prostorije su prostrane, svijetle i dobro organizirane,....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 412.000 €, 379,00 m2 cca 1090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj lokaciji, sa direktnim pristupom glavnoj cesti, prodaje se samostojeća kuća sa 2 stambene jedinice (u funkciji apartmana), garsonijere te poslovnog prostora. Ukupna površina kuće iznosi 379 m2, te se sastoji od prizemlja i 2 kata. Na prizemlju je smješten poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 195.000 €, 28,00 m2 cca 6960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem započetu gradnju obiteljske kuće S+P+KAT neto 212m2 u Kastvu na terenu površine 782m2, sa svim dozvolama, uplaćenim komunalijama, naknadama te priključcima za vodu i struju. Izgrađen je suteren kuće koji je useljiv i namješten sa vodom, strujom, septičkom te betonska ploča....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 195.000 €, 212,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je započeta gradnja obiteljske kuće na mirnoj i traženoj lokaciji Jelušići, Kastav. Nekretnina se nalazi na prostranoj parceli površine 782 m2, dok je planirana neto površina kuće 212 m2, razvedena na tri etaže: suteren + prizemlje + kat (S+P+KAT). Svi komunalni doprinosi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan