- kuće KASTAV lođa pala cijena

  • Za upit "kuće kastav lođa pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 188.000 € na 174.500 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KASTAV, 174.500 €, 134,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 188.000 €
27.04.2026 - 174.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

KASTAV STARINA ZA KOMPLETNU ADAPTACIJU, VELIKA OKUĆNICA I POMOĆNA ZGRADA Na prodaju je starina u mirnom i ugodnom naselju na području Kastva, idealna za potpunu adaptaciju i pretvaranje u šarmantnu obiteljsku kuću ili kuću za odmor. Površina kuće: 134 mEtaže: 2 (dva zasebna ulaza....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 250.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KASTAV, 250.000 €, 144,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 320.000 €
06.03.2026 - 270.000 €
06.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo krajnju kuću u nizu na odličnoj lokaciji u Trinajstićima. Kuća ima 144 m2 dok je bruto površina kuće 176 m2, podijeljenih na P+1. Na prizemlju se nalazi dnevni dio (72 m2) - hodnik, kuhinja, dnevni boravak, kupaonica i spremište, dok su na katu 3 spavaće sobe i hodnik (72....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 269.000 € na 259.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KASTAV, 259.000 €, 189,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.04.2026 - 269.000 €
23.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

U ugodnom i tihom okruženju obiteljskih kuća na Kastvu, naselje Ćikovići, posredujemo u prodaji etaže kvalitetne kuće, stan na prvom katu, površine 78,57 m2 + 110,56 m2 potkrovlje, sveukupno 189,13 m2. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, većeg dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 415.000 € na 400.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KASTAV, 400.000 €, 377,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 390.000 €
15.03.2026 - 415.000 €
10.05.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Kastav, kuća s četiri stana ( 2S+DB, 2 x 1S plus DB, garsonjera) te uhodanim poslovnim prostorom, proteže se na 370 m2. U prizemlju je veliki poslovno proizvodni prostor i jedan jednosobni stan sa dnevnim boravkom, na 1. katu lijep, adaptiran dvosoban stan sa dnevnim boravkom. Na....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 450.000 € na 410.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KASTAV, 410.000 €, 400,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.10.2025 - 450.000 €
18.05.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kastav, Rubeši, započeta gradnja obiteljske kuće Projektirana kuća s dva dvoetažna stana, suteren, prizemlje i kat. Trenutno je izgrađena samo suterenska etaža od 400 m2 koja se koristila za poslovne svrhe, inače suteren zamišljen kao garaža, kotlovnica i spremište. Moguća izmjena....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 590.000 € na 500.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KASTAV, 500.000 €, 89,00 m2 cca 5620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 590.000 €
26.02.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji samostojeće obiteljske kuće u okolici Kastva, ukupna veličina čestice iznosi 820m2. Kuću veličine 89m2 krasi uredan i praktičan raspored. Dvorište prepuno zelenila, raznolikih biljaka i voćki budućem kupcu pružat će oazu mira i privatnost. Sve to smješteno je....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće kastav pala cijena (25)
  • kuće kastav lođa (12)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com