- kuće KASTAV dvorište

  • Za upit "kuće kastav dvorište" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 2.807 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2
    • do 260 m2
    • 260 m2 (prosječna površina)
    • barem 260 m2
    • 310 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KASTAV, 480.000 €, 290,00 m2 cca 1660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

KASTAV, BRNČIĆI - Kuća s prelijepom okućnicom Grad Kastav s Kastavštinom sinonim je za bogatu povijest, geografsku raznolikost, zanimljivu arhitekturu i jedinstvenu turističku ponudu! Smješten "ponad mora, kano soko", kako kaže pjesnik, sličan svim primorskim gradićima, a opet različit;....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 600.000 €, 300,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

KASTAV - kuća se sastoji od suterenaod cca 70 m2 u kojem je uređen jednosobni stan, prizemlja gdje se nalazi jednosobni stan s prostranim dnevnim boravkom i kata na kojem imamo dvosobni stan s dnevnim boravkom. Sve etaže povezane su unutarnjim stubištem. Kuću okružuje velika okućnica....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 780.000 €, 240,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzno imanje na Kastvu s jedinstvenim pogledom na cijeli Kvarnerski zaljev koji oduzima dah svojom impresivnom pojavom, raskošima i izvanrednim položajem. Smješteno u okruženju predivnog zelenila, na uzvisini, ova elegantna kuća proteže se na tri etaže, s prostranim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće kastav dvorište'
1.600.000 €
495.000 €
407.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 269.000 € na 259.000 € - 23.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KASTAV, 259.000 €, 189,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.04.2026 - 269.000 €
23.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

U ugodnom i tihom okruženju obiteljskih kuća na Kastvu, naselje Ćikovići, posredujemo u prodaji etaže kvalitetne kuće, stan na prvom katu, površine 78,57 m2 + 110,56 m2 potkrovlje, sveukupno 189,13 m2. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, većeg dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 700.000 €, 453,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Kastav, samostojeća kuća s poslovnim prostorom 450 m2 Ova samostojeća kuća ne samo da nudi udoban dom već i poslovne mogućnosti. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata, svaki po cca 140 m2, pružajući obilje prostora za raznolike aktivnosti. Suterenski prostor trenutno je prilagođen....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 436.000 €, 290,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

KASTAV, BRNČIĆI -Kuća sa velikom okućnicom. Na prodaji kuća na Kastvu . Sastoji se od dva odvojena stana po 85m2 i dvije konforne garaže . Kuća se smjestila u slijepoj ulci na zemljištu od 900m2 , od čega je 300m2 vrta . Kuća je lijepo namještena i uređena pa budući kupac nema nikakvi....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 525.000 €, 200,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OPATIJA, OKOLICA- Obiteljska kuća s dva stana na parceli od 1800 m2 Prodajemo obiteljsku kuću na parceli od 1800 m2. Smještena je na mirnoj lokaciji, u slijepoj ulici, samo desetak minuta vožnje autom do mora i Opatije. U prizemlju se nalazi stan od 37 m2, garaža i kotlovnica. Na....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 410.000 €, 194,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA ? OBITELJSKA KUĆA NA IZVRSNOJ LOKACIJI Na prodaju je komforna i funkcionalna obiteljska kuća smještena na mirnoj lokaciji idealnoj za obitelji s djecom zbog blizine svih sadržaja. Kao krajnja u nizu, osigurava maksimalnu privatnost, više mira i dodatni osjećaj komfora. **RASPORED....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 815.000 € na 810.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KASTAV, 810.000 €, 185,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 815.000 €
15.04.2026 - 810.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

Kastav - Remax Centar Nekretnina predstavlja luksuznu vilu s bazenom smještenu na odličnoj lokaciji između Rijeke i Opatije, na parceli površine 730m2 . Proteže se na dvije etaže, ukupne stambene površine 185m2. U prizemlju se nalaze hodnik, dnevni prostor s izlazom u dvorište, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 315.000 €, 208,00 m2 cca 1510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Posebna nekretnina s dva odvojena stambena prostora ? prilika za život i najam, Brestovice Na prodaju je poseban stan u sklopu dvojne kuće, smješten u mirnoj slijepoj ulici s tek nekoliko kuća. Ovo je prostor koji nudi udobnost, privatnost i nezaboravan pogled na more. Sve zajedno....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 590.000 € na 500.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KASTAV, 500.000 €, 89,00 m2 cca 5620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 590.000 €
26.02.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji samostojeće obiteljske kuće u okolici Kastva, ukupna veličina čestice iznosi 820m2. Kuću veličine 89m2 krasi uredan i praktičan raspored. Dvorište prepuno zelenila, raznolikih biljaka i voćki budućem kupcu pružat će oazu mira i privatnost. Sve to smješteno je....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 1.060.000 € na 1.050.000 € - 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KASTAV, 1.050.000 €, 210,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.02.2026 - 545.000 €
17.02.2026 - 1.060.000 €
09.04.2026 - 1.050.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvojna kuća sa dva odvojena stana - novogradnja u Rubešima, Kastav. Svaki stan ima zasebnu garažu i privatnu okućnicu. Stanovi se prostiru na dvije etaže te je svaki stan zasebno povezan unutarnjim privatnim stubištem. Uz prostran stambeni prostor, svaki stan uključuje veliku garažu....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

GRAD KASTAV, u ponudi je ova zanimljiva kuća. Iako zahtjeva temeljitu adaptaciju, i sada je vidljivo koliko je ova nekretnina posebna. Uklopljena u zidine starog grada sa kojih se pruža lijepi otvoreni pogled na more, zelenilo i okolna mjesta, može postati izuzetno ugodna nekretnina....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 395.000 €, 110,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

CASA BELLA iz ponude izdvaja stan s pogledom na more i modernim dizajnom Ovaj prostrani stan smješten je u potkrovlju novoizgrađene zgrade koja se sastoji od svega tri stana. Nudi moderno uređen okoliš, mirno susjedstvo i udobnost života. Svi potrebni sadržaji su lako dostupni. Nalazi....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, Na upit, 260,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

KASTAV - Kuća za odmor s prostranim građevinskim zemljištem Grad Kastav s Kastavštinom sinonim je za bogatu povijest, geografsku raznolikost, zanimljivu arhitekturu i jedinstvenu turističku ponudu! Smješten "ponad mora, kano soko", kako kaže pjesnik, sličan svim primorskim gradićima,....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA nekretnine iz ponude izdvaja luksuzmu vilu Na ekskluzivnoj lokaciji u Rijeci, smještena na povišenom terenu s kojeg se pruža spektakularan pogled na cijeli Kvarnerski zaljev, nalazi se ova suvremeno dizajnirana vila koja utjelovljuje spoj luksuza, udobnosti i privatnosti.....