- kuće KAPRIJE dvorište

  • Za upit "kuće kaprije dvorište" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.747 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KAPRIJE, 425.000 €, 110,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

KAPRIJE PREKRSANA KUĆA NA SAMOM MORU 110 M2 Kaprije je mali otok površine 7,11 kilometara kvadratnih, a nalazi oko 15 km jugozapadno od Šibenika. Nazvan je po mediteranskoj biljci kapara, čiji pupoljci služe kao začin. Jedino naselje na otoku također se zove Kaprije, a okružuju ga....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Kaprije, prekrasna kuća s apartmanima, 180 m². Prodaje se potpuno namještena i opremljena, te idealna za odmor ili turistički najam.Izgrađena na tri etaže, na parceli od 504 m², sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi stan s dnevnim boravkom s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća na otoku Kapriju ? 3 etaže s panoramskim pogledom na more Lokacija: Otok Kaprije, Šibenski arhipelag Udaljenost od mora: 60 m Površina kuće: 180 m² Površina zemljišta: 500 m² Opis nekretnine: Ova šarmantna kuća na tri etaže smještena je svega nekoliko koraka od mora i pruža spektakularan,....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 164.900 €, 95,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se nedovršena kuća na prekrasnom otoku Kaprije. Kuća ima ukupnu površinu od cca 95 m2, a sastoji se od prizemlja i potkrovlja, a što omogućuje uređenje prema vlastitim željama. Dvorište površine 65 m2 pruža prekrasan pogled na more i idealno je za opuštanje u mirnom otočnom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Pula, Vidikovac

stan s poledo na more i grad