- kuće KALI terasa

  • Za upit "kuće kali terasa" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 2.421 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosječna površina)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosječna cijena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KALI, 1.400.000 €, 260,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK UGLJAN, KALI - Luksuzna vila na otoku prvi red do mora Prodaje se luksuzna vila u mjestu Kali na otoku Ugljanu pokraj Zadra u Sjevernoj Dalmaciji. Vila ima ukupnu stambenu površinu od 260 m2 na parceli od 445 m2. Smještena je prvi red do mora, te je udaljena tek dvadesetak metara....

 
 
 
  Kuća, KALI, 300.000 €, 316,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID:15271 Otok Ugljan, Kali Prodaje se obiteljska kuća stambene površine 315,57 m sagrađena 1983. godine. Kuća se prostire na četiri etaže (prizemlje, prvi kat, drugi kat i potkrovlje) povezane unutarnjim stubištem. Smjestila se na parceli površine 430 m. Raspored:....

 
 
 
  Kuća, KALI, 250.000 €, 250,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje sekuća u nizu smještena u Kalima na otoku Ugljanu na odličnoj lokaciji - udrugom redu odmora te neposrednoj blizini poznatih lokalnih plaža. Kuća sesastoji od četiri etaže:suterena, prizemlja,kata i potkrovlja.Kuću čine dvije konobe te dvije stambene jedinice a zbog nagiba....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće kali terasa'
1.400.000 €
1.400.000 €
250.000 €
  Kuća, KALI, 312.000 €, 430,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK UGLJAN, KALI - Prostrana kuća 180 m od mora s četiri etaže i tri parkirna mjesta! U samom srcu slikovitog mjesta Kali na otoku Ugljanu, smještena je prostrana obiteljska kuća ukupne bruto površine 400 m2, sagrađena na parceli od 430 m2. Kuća se proteže na četiri etaže povezane....

 
 
 
  Kuća, KALI, 400.000 €, 101,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

www.biliskov.com ID: 15253 Kali, otok Ugljan Vrlo lijepa samostojeća četverosobna kuća na dvije etaže, s uređenom okućnicom i dodatnom parcelom namijenjenom za parking, ukupne površine 380 m, izgrađena je 1967. godine i smještena svega 50 metara od mora, dok se dodatna parcela nalazi....

 
 
 
  Kuća, KALI, 650.000 €, 220,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća na vrlo atraktivnoj lokaciji u mjestu Kali na otoku Ugljanu. Stambena površina iznosi 220m2, okućnica s vrtom 100m2+ teren 35m2 kao parking za auta. Udaljenost od mora je 70 metara odnosno dvije minute pješice kao i centra mjesta. Kuća se sastoji od prizemlja....

 
 
 
  Kuća, KALI, 380.000 €, 200,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE NOVORENOVIRANA KAMENA KUĆA S OKUĆNICOM I POGLEDOM NA MORE Na prodaju je prekrasna kamena kuća, kompletno novorenovirana, smještena na mirnoj lokaciji, svega 3 minute hoda od plaže (pješčane, šljunčane i kamene). Kuća se nalazi na zemljištu površine 400 m2, s uređenom okućnicom,....

 
 
 
  Kuća, KALI, 460.000 €, 320,00 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Ugljan, Kali, lijepa samostojeća kuća sa tri stambene jedinice nalazi se na zemljištu površine 972 m2.Sastoji se od prizemlja sa dvije podrumske prostorije koje se mogu prenamijeniti u stambeni prostor. U sklopu podrumskih prostorija nalazi se i gusterna.Na prvom stanu nalazi....

 
 
 
  Kuća, KALI, 250.000 €, 125,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

U Kalima na otoku Ugljanu prodaje se autentična kamena kuća u drugom redu od mora, smještena u mirnoj ulici s pristupom s dvije strane. Kuća se prostire na više etaža i nudi više od 250 m2 stvarnog prostora, s dvije konobe, dvije stambene cjeline, šest spavaćih soba i terasom. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, KALI, 250.000 €, 250,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u nizu smještena u Kalima na otoku Ugljanu na odličnoj lokaciji - u drugom redu od mora te neposrednoj blizini poznatih lokalnih plaža. Kuća se sastoji od četiri etaže: suterena, prizemlja, kata i potkrovlja. Kuću čine dvije konobe te dvije stambene jedinice a zbog....

 
 
 
  Kuća, KALI, Na upit, 604,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je idealno zemljište s pogledom na more. Zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji u mjestu Kali 30 m od mora, a površinom zauzima 604 m2. Zemljište je pravilnog oblika. Pristupni put je osiguran. Struja i voda se nalaze pored zemljišta. Vlasništvo je uredno 1/1 i bez tereta.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled