- kuće KALI porasla cijena

  • Za upit "kuće kali porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KALI, 1.400.000 €, 307,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Ova luksuzna vila novoizgrađen je objekt smješten na samo nekoliko koraka od morske obale na prekrasnom dalmatinskom otoku Ugljan, koji oduševljava prirodnim ljepotama, krajolikom i netaknutom prirodom. Ova vila nudi zapanjujući pogled na more, privatni bazen i blizinu plaže. Izgrađena....

 
 
 
  Kuća, KALI, 400.000 €, 202,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

KALI ŠARMANTNA KAMENA KUĆA S PREDIVNIM POGLEDOM NA MORE Na prodaju je autentična kamena kuća smještena svega 80 metara od mora, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Nekretnina se sastoji od prizemlja i kata ukupno 202m2. U prizemlju se nalazi prostrana konoba s ljetnom kuhinjom i ostavom....

 
 
 
  Kuća, KALI, 380.000 €, 202,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Zadar, Kali, na mirnoj lokaciji udaljenoj približno 50 metara od mora, nalazi se kamena kuća smještena na uzvisini s lijepim pogledom na more i zadarski kanal. Riječ je o klasičnoj dalmatinskoj kući s dvije etaže i ukupnom površinom oko 220 m².Na katu se nalazi uređen i useljiv stan....

 
 
 
  Kuća, KALI, 1.400.000 €, 260,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK UGLJAN, KALI - Luksuzna vila na otoku prvi red do mora Prodaje se luksuzna vila u mjestu Kali na otoku Ugljanu pokraj Zadra u Sjevernoj Dalmaciji. Vila ima ukupnu stambenu površinu od 260 m2 na parceli od 445 m2. Smještena je prvi red do mora, te je udaljena tek dvadesetak metara....

 
 
 
  Kuća, KALI, 300.000 €, 316,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

www.biliskov.com ID:15271 Otok Ugljan, Kali Prodaje se obiteljska kuća stambene površine 315,57 m sagrađena 1983. godine. Kuća se prostire na četiri etaže (prizemlje, prvi kat, drugi kat i potkrovlje) povezane unutarnjim stubištem. Smjestila se na parceli površine 430 m. Raspored:....

 
 
 
  Kuća, KALI, 220.000 €, 155,00 m2 cca 1420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2025.,

www.c21.hr

KALI, prodaje se kuća u centru mjesta na zgodnoj lokaciji između crkve, općine i mora od kojeg je udaljena 150 m. Sastoji se od prizemlja i prvog kata od kojih svaki ima 100 m2 tlocrtne površine što znači da stambeni prostor ima više od 150 m2 neto površine plus jedno parking mjesto....

 
 
 
  Kuća, KALI, 450.000 €, 485,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.indomio.hr

Luksuzna kuća otok Ugljan,mjesto Kali,Zadarska županija,sa 480 m2,stambene površine i oko 300 m2 okućnice.Dio koji je u suterenu je u Rohbau izvedbi,dio koji je u prizemlju je također u rohbau izvedbi,dok dio na prvom katu je ekskluzivno namješten sa velikim dnevnim boravkom, moderno....

 
 
 
  Kuća, KALI, 380.000 €, 220,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća s pogledom na more, 2 stana, 50 m do mora, Kali, Ugljan .

 
 
 
  Kuća, KALI, 1.350.000 €, 263,00 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderna kuća u izgradnji smještena u mirnom i šarmantnom mjestu Kali na prekrasnom otoku Ugljanu. Ova nekretnina nudi savršen spoj mediteranskog ugođaja i suvremenog načina života. Osnovne informacije: Kuća u izgradnji Stambena površina:262 m2 Zemljište: 539 m2 3 spavaće....

 
 
 
  Kuća, KALI, 230.000 €, 73,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Zadar - Kali, prodaje se kuća katnica u nizu od 73 m2 izgrađena prije 1968 godine, potrebna obnova. Nalazi se na odličnoj lokaciji 310 m udaljena od mora i plaže, u samom centru mjesta, blizina trgovine, restorana, kafića te svih ostalih sadržaja potrebnih za ugodan odmor na otoku!!....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće kali (94)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja