kuće JASENICE prvi red do mora - GoHome
  • kuće JASENICE prvi red do mora - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće JASENICE prvi red do mora

  • Za upit "kuće jasenice prvi red do mora" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 4.402 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosječna površina)
    • barem 170 m2
    • 200 m2
  •  Po cijeni
    • do 370000 eura
    • do 460000 eura (prosječna cijena)
    • do 550000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, JASENICE, 1.000.000 €, 477,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.10.2025.,

www.indomio.hr

Luksuzna novoizgrađena vila s bazenom na prodaju u naselju Rovanjska, prvi red do mora. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Ukupna stambena površina iznosi 182 m2, a izgrađena je na zemljištu površine 477 m2. Prizemlje vile sadrži hodnik, radnu/spavaću sobu, kupaonicu te kuhinju,....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 1.100.000 €, 150,00 m2 cca 7330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna vila u prvom redu do mora – Rovanjska, u blizini Zadra </br> Na jednoj od najautentičnijih i najmirnijih lokacija zadarskog područja, u prvom redu do mora , smještena je ova vrhunska moderna vila koja predstavlja savršen spoj suvremene arhitekture,....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 1.250.000 €, 268,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rovanjska - NOVOGRADNJA Vrhunska moderna villa kompletno namještena građevinske bruto površine 315 m2 smještena na zemljištu površine 611 m2. Bazen površine 26 m2 sa pogledom na more! Otvoren pogled na more, šumu i planine iz svakog dijela objekta! Izuzetno kvalitetna gradnja i namještenost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće jasenice prvi red do mora'
1.300.000 €
750.000 €
1.250.000 €
  Kuća, JASENICE, 970.000 €, 138,00 m2 cca 7030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi prekrasna luksuzna vila PRVI RED UZ MORE s bazenom na području Rovanjske. Udaljenost od mora i predivne plaže je svega 30 metara. Stambena netto površina iznosi 138 m2 a brutto površina 167 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje čine dnevni boravak, kuhinja i....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 800.000 €, 167,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Rovanjska prodaje se urbana villa prvi red do mora, prekrasan, otvoren pogled; ispred vile je pješčana plaža duga nekoliko kilometara, koja je udaljena svega 30 metara od kuće; posebnost lokacije je što se kuća nalazi na rubu građevinske zone te je okružena šumom....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 450.000 €, 303,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Iznimna samostojeća kuća smještena u prvom redu do mora, svega 50 metara od plaže u Modriču, na široj lokaciji Rovanjske u Zadarskoj županiji. Kuća površine 303 m² (3 stambene jedinice sa odvojenim ulazima)s okućnicom od 586 m² nudi 8 prostoranih soba te je u uređenom stanju. Otvoreni....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 1.100.000 €, 150,00 m2 cca 7330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna vila u prvom redu do mora ? Rovanjska, u blizini Zadra Na jednoj od najautentičnijih i najmirnijih lokacija zadarskog područja, u prvom redu do mora, smještena je ova vrhunska moderna vila koja predstavlja savršen spoj suvremene arhitekture, luksuza i privatnosti. Vila....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 970.000 €, 138,50 m2 cca 7000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Nudimo vam jedinstvenu priliku za kupovinu prekrasne moderne vile smještene u slikovitom okruženju Rovanjske, s predivnim pogledom na more i planinu Velebit. Ova prostrana vila savršen je spoj luksuza, udobnosti i prirodnog ljepote. Glavne značajke ove vile uključuju: Pogled na more....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 1.000.000 €, 182,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 450.000 €, 190,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća na prodaju ? Maslenica | 184 m² | 30 m od mora Na prodaju je kuća u Maslenici, smještena na izuzetnoj lokaciji samo 30 metara od mora i u samom centru mjesta. Nekretnina se nalazi na parceli od 316 m², dok ukupna stambena površina iznosi 184 m². Kuća se sastoji od tri stambene....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 800.000 €, 167,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Rovanjska prodaje se urbana villa prvi red do mora, prekrasan, otvoren pogled; ispred vile je pješčana plaža duga nekoliko kilometara, koja je udaljena svega 30 metara od kuće; posebnost lokacije je što se kuća nalazi na rubu građevinske zone te je okružena šumom na području gdje....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 500.000 € na 480.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 480.000 €, 78,00 m2 cca 6150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 500.000 €
18.03.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Maslenica (kraj Zadra) ? Stara kamena kuća prvi red do mora, 542 m² Prodaje se autentična kamena kuća smještena prvi red do mora u Maslenici, svega 30-ak minuta od Zadra. Ukupna površina nekretnine iznosi 542 m², a sastoji se od dvije kamene kuće, spremišta i dvorišta okruženog zelenilom.....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 365.000 €, 137,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.05.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću 1.red do mora, mirna lokacija na kraju cestovnog puta. Predmet prodaje je etažno vlasništvo neto površine 137 m2 + dvorište (terase, vrt, stepenice) 216 m2. Sastoji se od open space dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na veliku prostranu terasu i vrt, spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 1.000.000 €, 138,00 m2 cca 7250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Vila prvi red do mora | 4 spavaće | bazen | uređena okućnica | potpuni luksuz Na prodaju je ekskluzivna, kompletno uređena vila smještena u prvom redu do mora, na izuzetno atraktivnoj i rijetkoj lokaciji koja garantira privatnost, mir i otvoren pogled. Ova nekretnina predstavlja savršen....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 620.000 €, 254,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća udaljena 200 m od mora u Maslenici. Nekretnina se sastoji od tri apartmana identičnog rasporeda prostorija koji se prostiru na prizemlje te 1. i 2. kat. Nalazi se na zemljištu veličine 423 m2. OPIS NEKRETNINE: - svaki apartman je klimatiziran i ima dvije....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 970.000 €, 138,00 m2 cca 7030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U Rovanjskoj, nedaleko od Zadra, u 1. redu do mora je smještena luksuzna, moderna villa sa bazenom. Izgrađena je prema izuzetno visokim standardima 2023 godine na zemljištu od 477 m2. Stambena netto površina od 138 m2 izvedena je na dvije etaže - prizemlje i kat. Brutto površina je....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 349.000 €, 283,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Maslenica MAXXIA Exclusive - isključivo pravo posredovanja! Samostojeća kuća površine 283 m2 s koeficijentima (246 m2 stvarne površine) s velikom okućnicom površine 514 m2. 4 stambene jedinice + velika garaža (39m2)! 400 m od mora! Prizemlje kuće se sastoji od: - 2 kuhinje, - 2 prostrana....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja