- kuće JASENICE parking

  • Za upit "kuće jasenice parking" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.028 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosječna površina)
    • barem 200 m2
    • 230 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, JASENICE, 620.000 €, 196,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća neto korisne površine 196,39 m2 izgrađena na zemljištu veličine 423 m2. Smještena na odličnoj lokaciji svega 400 m od mora nekretnina je idealna za turističku radinost. Kuća se sastoji od prizemlja i dva kata sa po jednim apartmanom na svakoj etaži. Svaki....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 395.000 €, 280,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2025.,

www.indomio.hr

Ova prekrasna kuća s pogledom na more za prodaju u Maslenici u Zadru sastoji se od 2 etaže, a svaka se sastoji od 2-sobnog stana. Kuća je nedavno renovirana. Prvi kat je u potpunosti završen, dok je u prizemlju potrebna unutarnja obrada (pločice, podovi, bojanje, kupaonska i kuhinjska....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 400.000 € na 347.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 120,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 349.000 €
25.02.2026 - 400.000 €
09.05.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ROVANJSKA, ZADAR - Kuća sa spektakularnim pogledom! Na prodaju je prekrasna kuća smještena u Rovanjskoj, nedaleko od Starigrada, savršena za obiteljski život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Kuća ima dvije zasebne stambene jedinice ukupne površine 120 m², a nalazi se na uređenoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće jasenice parking'
347.000 €
349.000 €
500.000 €
  Kuća, JASENICE, 375.000 €, 142,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

ZADAR - MASLENICA - KUĆA SA POGLEDOM NA MORE - 400 M OD MORA Predstavljamo vam kuću u Maslenici, nedaleko od Zadra, na udaljenosti od samo 400 metara od mora. Lokacija kuće osigurava mir i spokoj čak i u srcu sezone, jer se nalazi na kraju ulice, što je velika prednost za sve one....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 400.000 € na 347.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 120,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 400.000 €
09.05.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prekrasna kuća u Rovanjskoj, nedaleko od Starigrada, s dvije stambene jedinice ukupne površine 120 m, smještena na uređenoj okućnici od 300 m. U dvorištu se nalazi bazen s uređenom plažom i očaravajućim pogledom na more. Svaki stan je kompletno renoviran prije dvije....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je nova kuća u Maslenici površine od 150 m2, a smještena je na terenu od 423 m2. Ova moderna kuća sastoji se od prizemlja i kata te nudi prostrane i udobne prostorije za ugodan život. Na katu se nalaze četiri spavaće sobe, idealne za smještaj obitelji i gostiju. Također,....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 1.600.000 €, 275,00 m2 cca 5820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Vila s panoramskim pogledom na more i Velebit, 275m2 Luksuzna vila se smjestila u zadnjem redu građevinskog područja Rovanjske, te samim time pruža predivan pogled prema podvelebitskom kanalu, i Velebitu. Pristup vili je sa sjevernoistočne strane, odnosno iza nje. Parking je osiguran....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 347.000 €, 120,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Rovanjska Kuća katnica (120 m2) sa otvorenim panoramskim pogledom na more, dvije stambene jedinice, uređenim vrtom i bazenom. Kompletno renovirana 2022. godine! Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje: - kuhinja, - prostrani dnevni boravak sa izlazom na dvorište, - 2 spavaće....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 1.500.000 €, 256,00 m2 cca 5860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća moderna kuća s pogledom na more, Maslenica Kuća koja pruža luksuz i visoku kvalitetu života na svojih 256 m stambene površine. Izgrađena je na parceli površine 622 m, što osigurava dovoljno prostora za druženje i odmor. Kuća se proteže kroz dvije etaže prizemlje i kat.....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 377.000 € na 400.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, JASENICE, 400.000 €, 120,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 377.000 €
08.05.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Kuća s bazenom i panoramskim pogledom na more u Rovanjskoj Kuća je smještena na parceli od 300 m², a stambena površina od 120 m² osigurava dovoljno prostora za obitelj, ali i za goste. Pristup kući je preko prostranog dvorišta popločanog kamenom, što....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 347.000 €, 108,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu Rovanjska, nedaleko od Starigrad, smještena je kompletno renovirana dvojna kuća ukupne stambene površine 120 m², raspoređena na dvije potpuno odvojene stambene jedinice. Nekretnina se nalazi na uređenoj parceli površine 300 m² te predstavlja izvrsnu priliku za obiteljski....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 1.100.000 €, 281,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Rovanjska, moderna vila u izgradnji smještena svega 100 m od mora, BKP 281 m2. Vila se proteže na dvije etaže. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog koncepta, kupaonice, saune i spremišta. Na kat se pristupa lijepim stubištem, a sastoji se od 4....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 395.000 €, 142,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA - KUĆA 142m2 - MASLENICA Prošećite nekretninom na sljedećem linku: https://my.matterport.com/show/?m=YvWtbGcKFMp Prodajemo samostojeću kuću s pogledom na more u Maslenici. Kuća je izgrađena 2016.g. na parceli površine 575m2. Kuća ukupne površine 142m2, sastoji se od prizemlja....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 1.250.000 €, 268,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rovanjska - NOVOGRADNJA Vrhunska moderna villa kompletno namještena građevinske bruto površine 315 m2 smještena na zemljištu površine 611 m2. Bazen površine 26 m2 sa pogledom na more! Otvoren pogled na more, šumu i planine iz svakog dijela objekta! Izuzetno kvalitetna gradnja i namještenost....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 410.000 €, 195,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mjestu Rovanjska, u okolici Zadra, prodaje se vrhunski uređena samostojeća kuća ukupne površine 195 m2, koncipirana od dva zasebna stana/apartmana. sa lijepo održavanom okućnicom, te garažom i parkingom. Kuća se sastoji od dva odvojena dvo-etažna stana/apartmana, svaki sa zasebnim....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 690.000 €, 398,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Maslenica Apartmanska kuća površine 398.75m2 na parceli površine 1272m2 sa dodatnim pomoćnim objektom površine 43m2. Kuća se sastoji od 4 identična apartmana, svaki apartman ima: - kuhinju sa dnevnim boravkom, - 2 spavaće sobe, - kupatilo s toaletom, - veliku terasu na jug (more),....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 1.849.500 €, 348,00 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Maslenica - Luksuzna nekretnina 25m od mora ? Ekskluzivna prilika za vrhunski život i investiciju Iznimna luksuzna nekretnina smještena na savršenoj lokaciji ? svega 25 metara od mora, u samom mjesta. Ova moderno dizajnirana vila odiše elegancijom, vrhunskom kvalitetom gradnje i najvišom....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 349.000 € na 400.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, JASENICE, 400.000 €, 120,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 377.000 €
13.02.2026 - 349.000 €
21.03.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasna kuća smještena u Rovanjskoj, nedaleko od Starigrada, savršena za obiteljski život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Kuća ima dvije zasebne stambene jedinice ukupne površine 120 m², a nalazi se na uređenoj okućnici od 300 m² s bazenom i uređeno popločanom....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 1.849.500 €, 348,00 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Maslenica - Luksuzna nekretnina 25m od mora Ekskluzivna prilika za vrhunski život i investiciju Iznimna luksuzna nekretnina smještena na savršenoj lokaciji svega 25 metara od mora, u samom mjesta. Ova moderno dizajnirana vila odiše elegancijom, vrhunskom kvalitetom gradnje i najvišom....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 399.900 € na 347.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 154,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 349.000 €
23.02.2026 - 399.900 €
09.05.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju ? moderna kuća s bazenom i pogledom na more i Velebit, Rovanjska U mirnom mjestu Rovanjska, nadomak Starigrada i Nacionalnog parka Paklenica, prodaje se prekrasna kuća idealna za obiteljski život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Nekretnina se sastoji od dvije potpuno....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 480.000 €, 136,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Mediteranski dom u Maslenici - 450m od mora Mirna i ugodna lokacija Udaljenost od mora: 450 m Kuća se sastoji od prizemlja i 1. kata Prizemlje: 2 spavaće sobe Kupaonica Dodatni toalet Kuhinja Blagovaonica Prostrana terasa 1. kat: 2 spavaće sobe Jedna soba s vlastitom kupaonicom Dodatni....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 410.000 €, 195,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

U mjestu Rovanjska, u okolici Zadra, prodaje se vrhunski uređena samostojeća kuća ukupne površine 195 m2, </br> koncipirana od dva zasebna stana/apartmana. sa lijepo održavanom okućnicom, te garažom i parkingom. </br> Kuća se sastoji od dva odvojena dvo-etažna stana/apartmana,....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 400.000 € na 347.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 108,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.02.2026 - 400.000 €
22.04.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasna kuća smještena u Rovanjskoj, nedaleko od Starigrada, savršena za obiteljski život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Kuća ima dvije zasebne stambene jedinice ukupne površine 108 m², a nalazi se na uređenoj okućnici od 154 m² s bazenom i uređeno popločanom....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 400.000 € na 347.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 120,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 400.000 €
08.05.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasna kuća u Rovanjskoj, nedaleko od Starigrada, s dvije stambene jedinice ukupne površine 120 m², smještena na uređenoj okućnici od 300 m². U dvorištu se nalazi bazen s uređenom plažom i očaravajućim pogledom na more. Svaki stan je kompletno renoviran prije dvije....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 1.500.000 €, 256,00 m2 cca 5860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća moderna kuća s pogledom na more, Maslenica Samostojeća moderna kuća s pogledom na more, Maslenica Kuća koja pruža luksuz i visoku kvalitetu života na svojih 256 m² stambene površine. Izgrađena je na parceli površine 622 m², što osigurava dovoljno prostora za druženje i....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 1.250.000 €, 270,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća s pogledom na more smještena u malom mjestu, na mirnoj lokaciji nedaleko od plaže i mora. Sastoji se od podrumske prostorije od 48 m2 s izlazom na natkrivenu terasu od 14 m2. Prostor sadrži kupaonicu i teretanu te je isti moguće prenamijeniti u studio apartman. Na prizemlju i....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 897.000 €, 268,04 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderna vila s bazenom i zaista očaravajućim pogledom na more u Maslenici. Radi se o novogradnji izgrađenoj 2024. godine. Kuća je kompletno uređena i opremljena te odmah useljiva. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju su hodnik, kupaonica, praonica, spavaća....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 347.000 €, 203,76 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je istočni dio dvojne kuće smještene u Rovanjskoj, na udaljenosti od 680 m od mora i 900 m od centra mjesta. Kuća se sastoji od dvije odvojene stambene jedinice, po jedne u prizemlju i na katu, koje zajedno nude ukupno 107,64 m² stambene površine. Ukupna površina s bazenom....