- kuće JASENICE novogradnja

  • Za upit "kuće jasenice novogradnja" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 4.948 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosječna površina)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po cijeni
    • do 390000 eura
    • do 490000 eura (prosječna cijena)
    • do 590000 eura
    • do 4900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, JASENICE, 1.250.000 €, 268,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rovanjska - NOVOGRADNJA Vrhunska moderna villa kompletno namještena građevinske bruto površine 315 m2 smještena na zemljištu površine 611 m2. Bazen površine 26 m2 sa pogledom na more! Otvoren pogled na more, šumu i planine iz svakog dijela objekta! Izuzetno kvalitetna gradnja i namještenost....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 1.100.000 €, 150,00 m2 cca 7330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna vila u prvom redu do mora – Rovanjska, u blizini Zadra </br> Na jednoj od najautentičnijih i najmirnijih lokacija zadarskog područja, u prvom redu do mora , smještena je ova vrhunska moderna vila koja predstavlja savršen spoj suvremene arhitekture,....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 689.000 €, 140,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

MASLENICA--NOVOGRADNJA--DUPLEX KUĆA S BAZENOM I PANORANSKIM POGLEDOM NA MORE, 700 M OD MORA Ova elegantna duplex kuća, poput bisera uz obalu, predstavlja ultimativni spoj udobnosti, luksuza i spektakularnog dizajna. Smještena na samo 700 metara od kristalno čistih voda Novigradskog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće jasenice novogradnja'
Na upit
Na upit
1.400.000 €
  Kuća, JASENICE, 750.000 €, 194,10 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Obrovac, Maslenica, fantastično uređena vila s bazenom koju karakterizira suvremen dizajn i vrhunska oprema.Smještena na parceli površine 437 m2, ova impresivna moderna vila ima 194 m2 prekrasno dizajniranog unutarnjeg prostora raspoređenog na dvije etaže, s prostranim terasama i....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 980.000 € na 897.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 897.000 €, 268,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 980.000 €
21.03.2026 - 897.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Nova moderna vila s bazenom i očaravajućim pogledom na more, Maslenica Prodaje se moderna vila s bazenom i zaista očaravajućim pogledom na more u Maslenici. Radi se o novogradnji izgrađenoj 2024. godine. Kuća je kompletno uređena i opremljena te odmah useljiva.</br> Kuća se....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je nova kuća u Maslenici površine od 150 m2, a smještena je na terenu od 423 m2. Ova moderna kuća sastoji se od prizemlja i kata te nudi prostrane i udobne prostorije za ugodan život. Na katu se nalaze četiri spavaće sobe, idealne za smještaj obitelji i gostiju. Također,....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 970.000 €, 138,00 m2 cca 7030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U Rovanjskoj, nedaleko od Zadra, u 1. redu do mora je smještena luksuzna, moderna villa sa bazenom. Izgrađena je prema izuzetno visokim standardima 2023 godine na zemljištu od 477 m2. Stambena netto površina od 138 m2 izvedena je na dvije etaže - prizemlje i kat. Brutto površina je....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 1.100.000 €, 150,00 m2 cca 7330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna vila u prvom redu do mora ? Rovanjska, u blizini Zadra Na jednoj od najautentičnijih i najmirnijih lokacija zadarskog područja, u prvom redu do mora, smještena je ova vrhunska moderna vila koja predstavlja savršen spoj suvremene arhitekture, luksuza i privatnosti. Vila....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 897.000 €, 268,04 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderna vila s bazenom i zaista očaravajućim pogledom na more u Maslenici. Radi se o novogradnji izgrađenoj 2024. godine. Kuća je kompletno uređena i opremljena te odmah useljiva. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju su hodnik, kupaonica, praonica, spavaća....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 950.000 €, 281,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Rovanjska Novogradnja! Vrhunska moderna villu 281 m2 (korisne površine 215 m2) sa grijanim bazenom cca 30 m2! Sauna! Cca 70 m od mora i plaže! Vrhunska lokacija, mirno okruženje, neposredna blizina mora i plaže. Villa se sastoji od: Prizemlja: - kuhinja i veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 365.000 €, 82,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Maslenica novoizgrađena kuća prizemnica površine 82 m2 sa otvorenim pogledom na more i bazenom! 2022. godine izgrađena. Bazen površine 18 m2, prostrano popločano dvorište, vrlo decentno uređeno sa minimalnom potrebom održavanja. Cca 300m od mora! Kuća se sastoji od: - kuhinje sa blagovaonicom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more