- kuće GRADAC pogled na more

  • Za upit "kuće gradac pogled na more" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 2.512 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosječna površina)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosječna cijena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, GRADAC, 380.000 €, 250,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Apartmanska kuća s panoramskim pogledom Drvenik, Makarska rivijera U ponudi imamo izuzetnu priliku za investiciju šarmantnu apartmansku kuću za renovaciju, smještenu na fantastičnoj lokaciji, svega nekoliko koraka od mora, u mirnom i slikovitom mjestu Drvenik na Makarskoj rivijeri.....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 720.000 € na 600.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GRADAC, 600.000 €, 395,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 720.000 €
27.04.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji prekrasne, vrlo prostrane i izvrsno održavane kuće koja je smještena na vrlo mirnoj lokaciji južne Makarske rivijere. Kuća se proteže etažama prizemlja te prvog i drugog kata, a površina joj je 395 m2. U prizemlju je smješten studio apartman. Prvi i drugi kat....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 380.000 €, 250,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji vrlo šarmantne apartmanske kuće koja se nalazi na fantastičnoj lokaciji nekoliko koraka od mora u mirnom mjestu na Makarskoj Rivijeri. Stambena je površina kuće 250m2. Kuća se sastoji od dva odvojena stana te se prostire etažama prizemlja i prvog kata. Stan u....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće gradac pogled na more'
1.250.000 €
430.000 €
420.000 €
  Kuća, GRADAC, 1.600.000 €, 448,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju prelijepa kuća smještena na samo nekoliko koraka od mora i centra Zaostroga, na idealnoj lokaciji. Kuća se nalazi na parceli od 718 m, a sastoji se od prizemlja i kata te dva pomoćna objekta. Ukupna površina kuće( uključujući i dva pomoćna objekta je 448m2. Vila se sastoji....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 430.000 €, 250,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se dvojna kuća u Bristu s panoramskom pogledom na more i otoke. Nalazi se na parceli od 180 m2 a ukupna površina kuće je 250 m2. Sastoji se od tri etaže. U prizemlju se nalazi garaža. Na prvom i na drugom katu nalaze se dva dvosobna stana . Stanovi se sastoje od kuhinje s....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 1.200.000 €, 300,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji prekrasne, vrlo luksuzne i prostrane vile koja se nalazi samo 80m od mora i poznatih plaža ovog kraja. Površina vile je 300m2, a nalazi se na parceli od 379m2. Vila se sastoji od suterena, prizemlja i prvog kata. Na etaži suterena je prostor predviđen kao spa....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 600.000 €, 106,00 m2 cca 5660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

Vila s panoramskim pogledom na more ? Podaca, Makarska rivijera U mirnom mjestu Podaca prodaje se uređena dvoetažna vila površine 106 m² s prekrasnim, otvorenim pogledom na more i otoke. Raspored i interijer: ? 3 spavaće sobe ? 2 moderne kupaonice ? svijetao open-space dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 500.000 €, 208,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Kuća u Bristu prvi red do mora na izuzetno privatnoj i mirnoj lokaciji . Kuća je površine 196 m2 i podijeljena je na tri etaže (5 apartmana ), izgrađena je na parceli površine 80 m2. S kućom se prodaje i pomoćni prizemni objekt površine 12 m2 koji se nalazi na samoj šljunčanoj plaži....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 190.000 €, 56,31 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.06.2023.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji stana koji se nalazi na 1. katu manje apartmanske kuće. Površina ovog stana je 56,31m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog prostora s kuhinjom i blagovaonicom te dviju terasa: nenatkrivene i natkrivene, a obje pružaju prekrasan pogled na more....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 435.000 €, 200,00 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

-Gradac, Makarska rivijera -Izvrsna investicijska prilika - Turistički potencijal Prodaje se kuća cca 200 m2 u mjestu Gradac, Makarska rivijera. U kući su smještena 3 potpuno renovirana stana / apartmana po 65 m2. Predivan pogled na more, prostran parking i dvorište. U blizini magistrale....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 1.200.000 €, 322,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.06.2025.,

www.indomio.hr

Luksuzna vila 80 m od mora - savršena oaza uz obaluOva izuzetna, moderno dizajnirana i prostrana vila, smještena je na atraktivnoj lokaciji, svega 80 metara od mora i poznatih plaža.Ukupna stambena površina vile je 300 m², a se prostire na parceli od 379 m² te nudi vrhunski komfor....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 239.000 €, 118,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Brist, Makarska rivijera ? Video u prilogu Google maps lokacija ???? https://maps.app.goo.gl/AfSbH1pN6KGAp1zY9 Prodaje se prekrasna kuća s dva potpuno namještena dvosobna apartmana i pogledom na more u mjestu Brist. Sastoji se od prizemlja i kata, ukupne brutto stambene površine 118,15....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 799.000 €, 512,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prednosti nekretnine: ? Drugi red uz more, s donje strane magistrale ? Predivan, otvoren pogled na Jadransko more ? 7 parkirnih mjesta ? Restoran (industrijska kuhinja, skladište, sanitarni čvor) ? veliki investicijski potencijal ? 10+ prostranih soba, svaka s vlastitim kupatilom....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 164.000 €, 41,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja u Drveniku sa pogledom na more i odličnom lokacijom. Projekt se sastoji od dvije urbane vile opremljene liftom s ukupno 22 stanova, Novogradnja se nalazi svega 230 metara udaljena od mora i prekrasnih plaža. Vile se sastoji od podruma sa garažnim mjestima ? mogućnost kupnje....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 239.000 €, 118,15 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

- Brist, Makarska rivijera - Video u prilogu Prodaje se prekrasna kuća s dva potpuno namještena dvosobna apartmana i pogledom na more u mjestu Brist. Sastoji se od prizemlja i kata, ukupne brutto stambene površine 118,15 m2. Ima prostranu okućnicu, ukupna površina parcele je 200 m2.....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 350.000 €, 278,00 m2 cca 1260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na atraktivnoj lokaciji ispod Jadranske magistrale, svega minutu hoda od glavne plaže, nalazi se kvalitetna, samostojeća i arhitektonski jedinstvena obiteljska kuća s panoramskim pogledom na more. Ukupna površina kuće s pripadajućim objektima iznosi 278 m². Kuća se sastoji od suterena,....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 799.000 €, 538,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

- Gradac, Makarska rivijera - Investicijska prilika - Video u prilogu Prodaje se prekrasna villa sa 7 apartmana, u mjestu Gradac, Makarska rivijera. Sastoji se od garaže sa 4 mjesta, prizemlja i dva kata, ukupne brutto stambene površine 538,40 m2. Potpuno je namještena i moderno uređena.....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 310.000 €, 260,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

-GRADAC, Makarska rivijera - Konačno na tržištu ? nakon tri godine uspješno rješenog vlasništva - Video u prilogu ispod oglasa, molimo pogledati Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu u Gradcu, koja objedinjuje privatnost, potencijal i otvoreni pogled na more koji će zauvijek ostati....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 1.000.000 €, 300,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivna kuća u prvom redu do mora u Bristu. Objekt se sastoji od tri etaže, svaka površine 100 m², s izravnim pristupom plaži i prekrasnim pogledom na more. Idealna je za osobno uživanje ili kao investicija s velikim potencijalom za turistički najam. Vlasništvo uredno.....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 239.000 €, 118,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji manje apartmanske kuće smještene na iznimno mirnoj lokaciji južne Makarske rivijere. Kuća se sastoji od dva odvojena stana (jedan u prizemlju, jedan na prvom katu), a bruto površina joj je 118m2. Svaki od stanova ima dvije spavaće sobe, kuhinju s dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 410.000 €, 200,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

-Gradac, Makarska rivijera google maps lokacija https://goo.gl/maps/mxfqsjxRt8ZjAEsz9 detaljno na opusnekretnine.hr - upisati na tražilici Gradac Prodaje se kuća u mjestu Gradac, Makarska rivijera. 3 potpuno renovirana stana/apartmana po 65 m2, predivan pogled, kuća na kat sa okućnicom,....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 78.000 €, 92,00 m2 cca 850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća 92m2, Gradac, MAKARSKA RIVIJERA Građevinska dozvola za rekonstrukciju Uredno vlasništvo i legaliziran objekt Nema vlastiti parking Mirna lokacija Uz Jadransku magistralu Pogled na more Cijena iznosi 78.000€ agencijska provizija za kupca iznosi 2%+PDV Kontakt na broj +385 99 642....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 1.520.000 €, 349,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Gradac, Makarska rivijera Prodaje se projekt za villu u s prekrasnim pogledom na atraktivnoj lokaciji udaljena svega 150m od mora. Sastoji se od podrumske garaže i dvije stambene jedinice. Svaki stan je trosoban, s 3 kupaonice i natkrivenom terasom. Ispred ville se nalazi bazen. Moderna....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, Na upit, 450,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.09.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji prostrane, potpuno opremljene, izvrsno održavane i namještene kuće u manjem mjestu na Makarskoj Rivijeri. Površina kuće je oko 450 m2, a nalazi se na parceli od 315 m2. Kuća se prostire etažama prizemlja te prvog i drugog kata. Sva tri kata nude impresivne terase,....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, Na upit, 59,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju ekskluzivan novi stan s bazenom u prvom redu do mora u Podaci. Urbana vila s dva lifta i ukupno 16 stanova, smještena je na iznimno atraktivnoj lokaciji, na samoj plaži. Stan S103 se nalazi u prizemlju i ima 59,53 m² a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....