- kuće GAREŠNICA

  • Za upit "kuće garešnica" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 828 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 56000 eura
    • do 71000 eura (prosječna cijena)
    • do 85000 eura
    • do 711 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, GAREŠNICA, 135.000 €, 112,00 m2 cca 1210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrana, masivna, kvalitetno građena kuća sagrađena 1979. godine, sa građevinskom i uporabnom dozvolom, bez tereta, ucrtana u katastru. Smještena na mirnoj i tihoj lokaciji u prirodi, svega 1.5 km od centra Garešnice na kompletno ograđenoj parceli površine 5683 m2, sa....

 
 
 
  Kuća, GAREŠNICA, 68.000 €, 103,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrano imanje u okolici Garešnice. Parcela se proteže na 29 000 m2. Plus dodatna parcela od 2500 m2. Na parceli se nalazi kuća od 103 m2 i pomoćna gospodarska zgrada 120 m2. Imanje je prikladno za razne mogućnosti proizvodnje ili neke turističke namjene. Vlasništvo uredno....

 
 
 
  Kuća, GAREŠNICA, 180.000 €, 238,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana obiteljska kuća stambene površine od 238 kvadratnih metara smještena na adresi Matije Gupca 55 u Garešnici. Nekretnina je izgrađena 2000. godine te nudi suvremene standarde gradnje i izvrsnu očuvanost. Unutrašnjost glavnog objekta sastoji se od ukupno osam prostorija,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće garešnica'
215.000 €
105.000 €
110.000 €
  Kuća, GAREŠNICA, 250.000 €, 440,00 m2 cca 570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se velika kuća sa uhodanim obrtom u Garešnici. Nekretnina se sastoji od kuće, poslovnog prostora, duple garaže, zasebnog dvosobnog stana, ljetne kuhinje, 3 pomoćne dvorišne prostorije. Dvorište je ukupne površine 1590m2. Kuća 440m2: Podrum 90m2 - radiona, kotlovnica, spremište....

 
 
 
  Kuća, GAREŠNICA, 98.000 €, 87,00 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se novo izgrađena katnica u Garešnici na iznimno povoljnoj lokaciji. Dimenzija je 10x7 i ima 4 etaže. Okućnica ima 809m2. Kuća sadrži dvije garaže u prizemlju, na prvoj etaži se nalazi soba, kuhinja s dnevnim boravkm te špajza. Na drugoj etaži imamo 3 spavaće sobe, kupaonu....

 
 
 
  Kuća, GAREŠNICA, 125.000 €, 170,00 m2 cca 740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U naselju Tomašica, 6.3 km od centra Garešnice, prodaje se imanje. Imanje se sastoji od kuće (gradnja početkom 2000.-ih), pomoćnih i gospodarskih zgrada, okućnice i vanjske zemlje, ukupne površine 36250 m2. Vlasništvo je uredno, bez tereta, kuća i objekti ucrtani u Katastru. Aktivni....

 
 
 
  Kuća, GAREŠNICA, 25.000 €, 56,00 m2 cca 450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju kuća za odmor/život ukupne korisne površine 80m2 u mjestu Dišnik kod Garešnice. Kuća se nalazi u mirnom dijelu mjesta, bez puno buke i susjeda. Trenutno nema struju i vodu. Okućnica 2.500 m2 Uredno vlasništvo kao i sva dokumentacija. Za dodatne informacije slobodno nas....

 
 
 
  Kuća, GAREŠNICA, 58.000 €, 132,00 m2 cca 440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo predivno imanje u Garešnici. Kuća od 132m2, preko 300m2 gospodarskih zgrada, preko 24.000 m2 (2,4 ha) zemljišta uz asfaltirani put, bunar, stari voćnjak, itd. Kuća ima 132 m2, visoka prizemnica. Uz kuću se nalazi preko 300m2 gospodarskih zgrada, štale, sjenište, torovi,....

 
 
 
  Kuća, GAREŠNICA, 150.000 €, 180,00 m2 cca 830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

1 km od centra Garešnice, na vrlo mirnoj lokaciji, prodaje se kuća sa objektima i dvorištem. Građena je masivno i kvalitetno 1971.g., urednog je vlasništva, bez tereta, ucrtana u Katastru. U kući je priključak struje, plina, gradske vode, bunarske vode preko hidrofora, kanalizacije,....

 
 
 
  Kuća, GAREŠNICA, 110.000 €, 200,00 m2 cca 550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj lokaciji, na Gajnama, u blizini vrtica. Prodaja kuće 099/532-5755 (prodaja).

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 35.000 € na 29.999 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GAREŠNICA, 29.999 €, 80,00 m2 cca 380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 55.000 €
08.02.2026 - 35.000 €
15.05.2026 - 29.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U naselju Dišnik, 9 km od centra Garešnice, prodaje se kuća sa objektom, dvorištem i okućnicom. Kuća je građena krajem 1950.-ih godina, urednog je vlasništva, bez tereta. Ima priključke struje, vodu iz vlastitog bunara preko hidrofora. Stolarija je PVC, podovi u laminatu i pločicama,....

 
 
 
  Kuća, GAREŠNICA, 210.000 €, 110,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća: Garešnica, 110.00 m2 (prodaja).

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr