• GoHome Professional
kuće DOBROPOLJANA prvi red do mora - GoHome
  • kuće DOBROPOLJANA prvi red do mora - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće DOBROPOLJANA prvi red do mora

  • Za upit "kuće dobropoljana prvi red do mora" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 6.235 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • do 500000 eura
    • do 630000 eura (prosječna cijena)
    • do 750000 eura
    • do 6300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBROPOLJANA, 865.000 €, 137,00 m2 cca 6310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Prvi red do mora Dvojna kuća sa dva odvojena stana, Dobropoljana, Pašman Na atraktivnoj lokaciji, odmah uz plažu, u Dobropoljani na otoku Pašmanu prodaje se dvojna kuća ukupne površine 137 m, smještena na parceli od 359 m. Kuća je udaljena svega 10 metara od mora, a sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, DOBROPOLJANA, 1.297.000 €, 188,00 m2 cca 6900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Iznimna prilika za investiciju ili obiteljski dom uz more! Prodaje se moderna katnica izgrađena 2023. godine u prekrasnom mjestu Neviđane na otoku Pašmanu, smještena u prvom redu do mora s direktnim izlazom na uređenu plažu. OSNOVNE KARAKTERISTIKE: * Tlocrtna površina: 188 m² * Tri....

 
 
 
  Kuća, DOBROPOLJANA, 1.050.000 €, 156,00 m2 cca 6730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Moderna vila smještena na otoku Pašmanu, predstavlja jedinstveni spoj udobnosti, privatnosti i mira. Ova predivan vila koja se nalazi prvi red do mora, svojim modernim dizajnom osigurava vrhunski boravak. Okružena drugim vilama, prirodom, te čistim morem, lokacija odiše privatnošću....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobropoljana prvi red do mora'
865.000 €
865.000 €
865.000 €
  Kuća, DOBROPOLJANA, 1.296.870 €, 318,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.09.2024.,

www.crozilla.com

Pašman, Neviđane, prekrasna, moderna novoizgrađena kuća u prvom redu do mora na mirnoj lokaciji ispred pješčane plaže s predivnim pogledom. Kuća je površine 318m2, sastoji se od dva odvojena stana u prizemlju, i velikog stana na prvom katu koji ima dva ulaza, i vrlo jednostavno može....

 
 
 
  Kuća, DOBROPOLJANA, 1.050.000 €, 156,00 m2 cca 6730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Predivna vila koja se smjestila na otoku Pašmanu, koja spoj udobnosti, privatnosti i mira. Ova predivan vila koja se nalazi prvi red do mora, svojim dizajnom osigurava vrhunski boravak. Okružena drugim vilama unutar resorta, prirodom, te čistim morem, lokacija odiše mirom i privatnošću.....

 
 
 
  Kuća, DOBROPOLJANA, 865.000 €, 137,00 m2 cca 6310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Prvi red do mora ? Dvojna kuća sa dva odvojena stana, Dobropoljana, Pašman .

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 1.300.000 € na 1.497.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBROPOLJANA, 1.497.000 €, 270,00 m2 cca 5540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 1.300.000 €
01.05.2026 - 1.497.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Pašman, Dobropoljana, Predivna kuća u prvom redu, na samoj plaži, zidana od masivnog bijelog trogirskog kamena. Ova spektakularna vila, na nevjerojatnoj poziciji je u okruženju privatnih vila i s privatnim izlazom na plažu. Građena je na terenu od oko 700m2, na kojem se osim....

 
 
 
  Kuća, DOBROPOLJANA, 330.000 €, 66,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.crozilla.com

Zamislite jutra ispunjena mirisom mora i zvukovima valova. Ovaj prekrasan stan u prvom redu do mora smješten je na čarobnom otoku Pašmanu, u Neviđanima, na samo 20 metara od obale, i nudi vam savršen bijeg od svakodnevice. Stan se nalazi unutar moderne novogradnje, dovršene 2024.....

 
 
 
  Kuća, DOBROPOLJANA, 865.000 €, 118,00 m2 cca 7330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Smještena u prvom redu do šljunčane plaže, s prostranim dvorištem kroz kojeg se izlazi na šetnicu uz more, ova nekretnina predstavlja već pravu rijetkost na našim otocima. Na prodaju je polovica kuće koju čine dva apartmana - u prizemlju i na prvom katu. Apartman u prizemlju sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBROPOLJANA, 865.000 €, 137,00 m2 cca 6310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na iznimnoj lokaciji na otoku Pašmanu, prodaje se dvojna kuća sa dva odvojena apartmana s direktnim pristupom plaži i šetnici ? svega 8 metara od mora! Ukupna površina kuće iznosi 137 m², a smještena je na parceli od 359 m². Kuća se sastoji od dva potpuno namještena i odvojena apartmana.....

 
 
 
  Kuća, DOBROPOLJANA, 865.000 €, 137,00 m2 cca 6310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Otok Pašman, Dobropoljana- Dvojna kuća na plaži 1.red do mora U prvom redu do mora, na jednoj od najpoželjnijih lokacija otoka Pašmana, nalazi se elegantna dvojna kuća koja spaja luksuz, privatnost i autentični mediteranski ugođaj. Okružena prirodom....

 
 
 
  Kuća, DOBROPOLJANA, 550.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište smješteno na iznimno atraktivnoj lokaciji, prvi red do mora, u malom pašmanskom mjestu. Ukupne je površine od nešto više od 1150 m2, dok na gradivi dio spada 600 m2. Gradiva površina nalazi se na uzvišenom dijelu zemljišta što budućem objektu omogućava....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more