• GoHome Professional
kuće CRIKVENICA renoviran pala cijena - GoHome
  • kuće CRIKVENICA renoviran pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće CRIKVENICA renoviran pala cijena

  • Za upit "kuće crikvenica renoviran pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-13%

Promjena cijene sa 2.250.000 € na 1.950.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 1.950.000 €, 540,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 2.250.000 €
24.05.2026 - 1.950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, u ponudi imamo impozantnu vilu s bazenom i prekrasnim pogledom na more, smještenu u šarmantnom predjelu grada. Sastoji se od deset spavaćih soba s vlastitim kupaonicama raspoređenih na dvije etaže, četiri spavaće u prizemlju te šest soba na prvom katu. Spavaće sobe su....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 895.000 € na 865.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 865.000 €, 300,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 895.000 €
10.05.2026 - 865.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Crikvenica, vila sa bazenom, smještena u mirnom dijelu grada. Sastoji se od suterena, prizemlja i kata. U suterenu se nalazi jedan lijepi veliki trosobni stan sa dvije kupaonice. uz stan se nalaze i prostorija za druženje,tehnička soba te dva spremišta. U prizemlju je prekrasni dnevni....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 650.000 € na 600.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 600.000 €, 340,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 650.000 €
22.04.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Vila se sastoji od suterena,prizemlja i kata koji su povezani unutarnjim stubištem i čine jednu stambenu cjelinu. U suterenu se nalazi grijani bazen površine 32m2,sauna,tuš,manja teretana sa igraonicom,spremište,te terasa sa izlazom na sunčalište i dvorište gdje se nalazi roštilj....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 1.040.000 € na 935.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 935.000 €, 435,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.12.2025 - 1.040.000 €
09.05.2026 - 935.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.crozilla.com

Manor predstavlja samostojeću kuću u Crikvenici, savršenu kao investiciju u turizam. Ova nekretnina puna potencijala sastoji se od prizemlja, prvog, drugog kata i visokog potkrovlja, čineći jedinstvenu cjelinu površine ~600 m2. U prizemlju se nalaze tri apartmana površine ~50 m2,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 290.000 € na 285.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 285.000 €, 70,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.07.2025 - 290.000 €
23.03.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,2 spavaće sobe kupaonice,wc-a,spremišta i velike natkrivene terase,te pripadajućeg parkinga. Vrlo kvalitetna gradnja i oprema,podno grijanje u cijelom stanu,kvalitetna stolarija,električno podizanje roleta,komarnici,alu....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 299.000 € na 275.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 275.000 €, 51,00 m2 cca 5390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 299.000 €
27.02.2026 - 275.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U blizini svih sadržaja prodajemo malu lijepu kuću sa velikom terasom, sa koje se pruža panoramski pogled na more. Kuća je podijeljena na dva apartmana. Svaki apartman se sastoji od kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka, spavaće sobe i kupaonice. Na krovu se nalazi velika terasa....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 895.000 € na 865.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 865.000 €, 300,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 895.000 €
10.05.2026 - 865.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Crikvenica - Elegantna vila s panoramskim pogledom i bazenom Prodajemo elegantnu vilu s panoramskim pogledom i bazenom u Crikvenici, idealnu za opuštanje i uživanje u prekrasnom okruženju. Ova luksuzna nekretnina s ukupno 7 spavaćih soba nalazi se na samo 800 metara udaljenosti od....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 519.000 € na 490.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 490.000 €, 200,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 519.000 €
01.03.2026 - 490.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, u ponudi je samostojeća kuća s okućnicom, nedaleko od centra. Sastoji se od prizemlja i kata povezanih unutarnjim stubištem. Prizemlje: hodnik, kuhinja s blagovaonom, dnevni boravak, toalet, kupaona, dvije dodatne prostorije. Kat: tri prostrane spavaće sobe. Nekretnini....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 300.000 € na 279.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 279.000 €, 200,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 300.000 €
20.03.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je samostojeća kamena kuća katnica, ukupne stambene površine 200 m2, smještena na prostranoj okućnici površine 1.200 m2. Nekretnina datira iz 1915. godine i predstavlja spoj tradicionalne gradnje i velikog potencijala za različite namjene, bilo za obiteljsko stanovanje, turističku....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 216.000 € na 199.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.01.2026 - 216.000 €
22.03.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

U Selcu je smještena ova šarmantna kuća u nizu s ukupnom stambenom površinom od 60 m², kojoj pripada i terasa površine 23 m². Nalazi se na svega 350 metara pješice od mora i plaže, te 300 metara od centra mjesta, što je čini izvrsnom prilikom za one koji traže nekretninu nadomak svih....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće crikvenica pala cijena (47)
  • kuće crikvenica renoviran (97)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!