• GoHome Professional
kuće CRIKVENICA bazen samostojeća vrt - GoHome
  • kuće CRIKVENICA bazen samostojeća vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće CRIKVENICA bazen samostojeća vrt

  • Za upit "kuće crikvenica bazen samostojeća vrt" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.377 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (prosječna površina)
    • barem 240 m2
    • 280 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, CRIKVENICA, 370.000 €, 117,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U ponudi je odlična nekretnina za odmor! Nadomak Tribaljskog jezera nalazi se renovirana kamena kuća za odmor sa bazenom! Kuća ima 4 spavaće sobe, svaka sa svojom kupaonom i WC-om, dnevni boravak spojen sa kuhinjom blagovaonom, dosta skladišnog prostora, unutarnji atrij, vrt, bazen......

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 315.000 €, 72,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Crikvenica, trosobna dvoetažna kuća 79,3 m2 s prostranim vrtom i bazenom, oznake B3. Nalazi se u kompleksu od sedam ekskluzivnih dvojnih kuća, koje karakterizira moderna arhitektura, dobro osmišljeno planiranje prostora i visokokvalitetan namještaj. Prizemlje se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.250.000 €, 400,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća na prodaju, površine 400 m², smještena u predivnoj Crikvenici, izgrađena 2016. godine. Ova moderna i prostrana nekretnina nudi udoban životni prostor koji se prostire na velikoj parceli od 1530 m². Ova kuća s četiri spavaće sobe idealna je za obitelj ili investitore....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće crikvenica bazen samostojeća vrt'
799.000 €
370.000 €
804.000 €
  Kuća, CRIKVENICA, 650.000 €, 380,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

CRIKVENICA - kuća 380 m2 s panoramskim pogledom na more + okoliš 500 m2 Kuća je južno orijentirana s otvorima na svim prostorijama na južnoj strani, tako da se iz tih prostorija pruža panoramski pogled. Kuća je smještena je na mirnoj i tihoj poziciji, a opet u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 469.000 €, 124,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

Crikvenica, peterosobna dvoetažna kuća 123,8 m2 s prostranim vrtom i bazenom, oznake A2. Nalazi se u kompleksu od sedam ekskluzivnih dvojnih kuća, koje karakterizira moderna arhitektura, dobro osmišljeno planiranje prostora i visokokvalitetan namještaj. Prizemlje se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 775.000 €, 250,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodajemo samostojeću kuću s bazenom i lijepo uređenom okućnicom na parceli od 470m2. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata. Iza kuće nalazi se jedan jednosobni apartman , kotlovnica i pušnica. U suterenu kuće nalaze se dvije garaže i studio apartman . Prizemlje se sastoji....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 409.000 €, 97,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Crikvenica je šarmantni primorski gradić smješten na Kvarnerskoj rivijeri, poznat po dugim šljunčanim plažama, kristalno čistom moru i blagoj mediteranskoj klimi. Osim bogate turističke ponude, Crikvenica nudi brojne restorane, šetnice uz more, kulturna događanja te izvrsnu prometnu....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 398.000 €, 101,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 980.000 €, 250,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata. U suterenu se nalaze 2 garaže i spremište Prizemlje i kat su povezani unutarnjom stepenicama i čine jednu stambenu cjelinu. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, kupaonica, spavaća soba i terasa sa izlazom na sunčalište....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 875.000 €, 352,00 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u Crikvenici, svega 900 metara hoda od mora i 1,4 km od centra grada, nalazi se prostrana kuća ukupne površine 352 m², raspoređena na prizemlje i dva kata. Nekretnina je okružena uređenom okućnicom s grijanim bazenom, vrtom i sedam parkirnih mjesta, uključujući....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 469.000 €, 108,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja suvremeni projekt ekskluzivnih stambenih objekata koji već na prvi pogled odaje dojam elegancije, privatnosti i vrhunske kvalitete života. Na poželjnoj i mirnoj mikro lokaciji Crikvenice, na uzvisini s otvorenim pogledom na more, smješteno....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 775.000 €, 250,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, prodajemo samostojeću kuću interesantnog projekta s bazenom i lijepo uređenom okućnicom na parceli od 470m2. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata. U suterenu kuće nalaze se dvije garaže i studio apartman. Prizemlje se sastoji od ulaznog halla, kuhinje s blagovaonom,....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 775.000 €, 250,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo samostojeću kuću sa bazenom i lijepo uređenom okućnicom na parceli od 470m2. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata. Iza kuće nalazi se jedan jednosobni aprtman, kotlovnica i pušnica. U suterenu kuće nalaze se dvije garaže i studio apartman. Prizemlje se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 850.000 €, 280,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaji je kuća multifunkcionalnog rasporeda.Koristi li se u turističkom najmu ili za osobne potrebe,po volji se pretvara u obiteljsku ili višeobiteljsku nekretninu. Unutarnje stubište kroz kuću dopuštaju preinake pa i etažiranje same kuće po volji investitora. Prizemlje je veliki....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 469.000 €, 108,00 m2 cca 4340 €/m2

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 409.000 €, 104,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Crikvenica, četverosobna kuća 122,04 m2 s prostranim vrtom i bazenom, oznake C2. Nalazi se u kompleksu od sedam ekskluzivnih dvojnih kuća, koje karakterizira moderna arhitektura, dobro osmišljeno planiranje prostora i visokokvalitetan namještaj. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 875.000 €, 280,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u Crikvenici, svega desetak minuta od samog centra nalazi se prostrana kuća ukupne površine 352 m². Nekretnina se proteže kroz prizemlje i dva kata, a okružena je okućnicom s grijanim bazenom, vrtom i čak sedam parkirnih mjesta, uključujući jedno garažno. Zahvaljujući....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

CRIKVENICA ? Vila s bazenom i očaravajućim pogledom na more Prodaje se prostrana vila s bazenom, podignuta 2008. godine i potpuno obnovljena 2025., idealno uklopljena u veliku parcelu od 1050 m2 s njegovanim vrtom i brojnim prostorima za uživanje. U suterenu se nalazi veliki trosobni....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 780.000 €, 250,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji, s otvorenim pogledom na more. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja, kata te odvojenog apartmana sa zasebnim ulazom, kotlovnice i ostave. U suterenu kuće nalaze se dvije garaže i studio apartman. Prizemlje se sastoji od hodnika, jedne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr