kuće CRIKVENICA bazen luksuzan - GoHome
  • kuće CRIKVENICA bazen luksuzan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće CRIKVENICA bazen luksuzan

  • Za upit "kuće crikvenica bazen luksuzan" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 4.251 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2
    • do 340 m2
    • 340 m2 (prosječna površina)
    • barem 340 m2
    • 410 m2
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, CRIKVENICA, 1.980.000 €, 550,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2024.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzna vila s predivnim pogledom na more u Crikvenici. Ova vila pruža vrhunski komfor i obilje prostora za ugodan i opuštajući život.Ova raskošna vila raspoređena je na tri etaže, svaka s pažljivo osmišljenim prostorijama. U podrumu se nalazi bilijard, stolni tenis i....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 2.800.000 €, 648,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Imanje sa luksuznom vilom s panoramskim pogledom na more, bazenom i više apartmana. Predstavljamo vam vrhunsku nekretninu smještenu na prostranoj parceli površine 3.000 m, u mirnom dijelu Crikvenice, sa panoramskim pogledom na more i okolicu. Ova izuzetna vila, savršeno uklopljena....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.300.000 €, 340,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

Na predivnoj lokaciji u okruženju modernih Vila sa bazenima, planirana je gradnja samostojeće Vile sa bazenom. Vila ima površinu neto 340m2, sastojat će se od: Podruma u kojem je prostor za fitnes, hobby sobe, prostor za wellness, wc-a, vešeraja, spremišta, strojarnice, stubišta.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće crikvenica bazen luksuzan'
1.558.000 €
1.558.000 €
725.000 €
 
+4%

Promjena cijene sa 1.300.000 € na 1.350.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, CRIKVENICA, 1.350.000 €, 186,00 m2 cca 7260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 1.300.000 €
19.05.2026 - 1.350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

PREKRASNA VILA U CRIKVENICI ? LUKSUZ, POGLED, BAZEN I SAVRŠEN MIR! Na mirnoj lokaciji u Crikvenici smjestila se ova moderna prizemnica američkog stila, savršeno dizajnirana za udoban i luksuzan život. Nekretnina se sastoji od: Tri prostrane spavaće sobe Tri elegantno uređene kupaonice....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 565.000 €, 103,00 m2 cca 5490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Ova luksuzna moderna vila sa bazenima nalazi se na desetak minuta od samog centra Crikvenice i velike pješčane gradske plaže. Smještena je na mirnome području, u tihom naselju, okružena je prirodom, suhozidima i mediteranskom vegetacijom te susjednim vilama pa pruža pravi odmor u....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.980.000 €, 550,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj lokaciji u Crikvenica, s otvorenim pogledom na more i cijeli Kvarnerski zaljev, nalazi se prostrana vila izgrađena 2008. godine, osmišljena za udoban i kvalitetan život u mediteranskom okruženju. Riječ je o nekretnini od 550 m2 na parceli od 1370m2 koja se ističe funkcionalnim....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.900.000 €, 456,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Dvije luksuzne moderne vile s bazenom i spektakularnim panoramskim pogledom na more smještene su na izuzetno mirnoj lokaciji ponad Crikvenice, okružene netaknutom prirodom i elegantnim modernim vilama. Svaka vila prostirat će se na dvije etaže ? prizemlje i prvi kat ? te će biti orijentirana....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.450.000 €, 258,00 m2 cca 5620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudu Mediator nekretnina smo dobili ekskluzivnu vilu koja u svakom segmentu opravdava status nekretnine s pet zvjezdica. Smještena tek nekoliko minuta od centra grada i obale, ova vila nudi savršen spoj luksuza, privatnosti i modernog načina života, a zbog izuzetne kvalitete gradnje....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.500.000 €, 375,40 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Crikvenici prodaje se luksuzna moderna villa s bazenom i otvorenim panoramskim pogledom na more. Villa ukupne stambene površine 375,40 m² smještena je na prostranoj parceli od 1.017 m² te se prostire na tri etaže povezane unutarnjim stepeništem.....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.200.000 €, 260,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

CRIKVENICA, ŠMRIKA - vrhunska novogradnja s bazenom i panoramskim pogledom. Na samo desetak minuta lagane vožnje do centra Crikvenice, jednog od najstarijih turističkih odredišta u Hrvatskoj, poznatog po prekrasnim plažama, čistom moru i blagoj klimi, predstavljamo vam jedinstvenu....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 895.000 € na 865.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 865.000 €, 300,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 895.000 €
10.05.2026 - 865.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Crikvenica - Elegantna vila s panoramskim pogledom i bazenom Prodajemo elegantnu vilu s panoramskim pogledom i bazenom u Crikvenici, idealnu za opuštanje i uživanje u prekrasnom okruženju. Ova luksuzna nekretnina s ukupno 7 spavaćih soba nalazi se na samo 800 metara udaljenosti od....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 860.000 €, 352,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

CRIKVENICA - Luksuzna vila s 4 stambene jedinice, bazenom i pogledom na more Posredujemo u prodaji iznimno kvalitetne nekretnine ? kuće s ukupno četiri stambene jedinice, pažljivo projektirane za kombinaciju privatnog stanovanja i turističkog poslovanja. Objekt već ima uhodan najam....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 500.000 €, 197,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

MODERNA DVOJNA KUĆA S PRIVATNIM BAZENOM I POGLEDOM NA MORE JADRANOVO Na prodaju je luksuzna dvojna vila smještena u prekrasnom Jadranovu, s očaravajućim panoramskim pogledom na more. Ova atraktivna nekretnina sastoji se od dva prostrana stana, od kojih svaki ima vlastiti bazen, okućnicu....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.750.000 €, 575,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja ekskluzivnu vilu vrhunske gradnje i sofisticiranog dizajna, smještenu na mirnoj, ali vrlo poželjnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra Crikvenice. Ova impresivna nekretnina nudi savršen spoj luksuza, komfora i privatnosti, sa spektakularnim pogledom na Kvarnerski....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 506.000 €, 197,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 2.800.000 €, 588,00 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Crikvenice, samo 2,5 km od mora i centra grada, nalazi se ovo prostrano imanje koje nudi sve što je potrebno za uživanje, odmor ili ozbiljno investiranje. Na prostranoj parceli nalaze se dvije potpuno opremljene kuće ukupne stambene površine od čak 588 m², okružene....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.900.000 €, 456,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Dvije luksuzne moderne vile s bazenom i spektakularnim panoramskim pogledom na more smještene su na izuzetno mirnoj lokaciji ponad Crikvenice, okružene netaknutom prirodom i elegantnim modernim vilama, što osigurava potpunu privatnost i vrhunsku kvalitetu stanovanja. Svaka vila prostirat....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 930.000 €, 271,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Zamislite da se budite uz zvuk cvrkuta ptica u vašoj vlastitoj luksuznoj vili smještenoj u mirnom dijelu Crikvenice. Ova prekrasna nekretnina, izgrađena 2024. godine, pruža idealan spoj elegancije, komfora i modernih pogodnosti. S ukupnom površinom od 271 m2 i prostranom okućnicom....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 850.000 €, 180,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja moderne vile u okolici Crikvenice Na prodaju je prekrasna, impozantna moderna vila, izgrađena 2024. godine, smještena na parceli od 615 m². Ova vrhunska nekretnina odlikuje se kvalitetnom gradnjom, luksuznim dizajnom i prostranim okolišem, što je čini idealnom za one koji....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.499.000 €, 280,00 m2 cca 5350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.11.2025.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZNA I PREKRASNA VILA SA BAZENOM!! Crikvenica je grad u Kvarneskome zaljevu, u Primorsko - goranskoj županiji. Poznato je turističko odrediše i ljetovalište, sa predivnim plažama. Smještena je na hrvatskom dijelu Jadranskog mora, poznatom kao Hrvatsko primorje, u dijelu Kvarnerskog....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 950.000 €, 210,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji prekrasno uređene vile u elitnom dijelu Crikvenice. Ova je novogradnja okružena ostalim raskošnim vilama te se iz svakog njenog kutka pruža otvoreni pogled na more. Vila se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 560.000 €, 129,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Crikvenica, luksuzni stan s vlastitim bazenom. U našoj ponudi luksuznih nekretnina predstavljamo stan od 129,56 četvornih metara s vlastitim bazenom na prekrasnoj lokaciji u Crikvenici. Nalazi se u prizemlju novoizgrađene vile s ukupno četiri stana i garažom u suterenu. Stan se nudi....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.250.000 €, 395,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, LUKSUZNA VILA, CRIKVENICA, 395 m2 Prodaje se prekrasna vila površine 395 m2 na ukupnoj površini parcele 1260 m2. Tlocrtna površina iznosi 182 m2. Vila je izgrađena 2017. godine i nalazi se 3000 m od mora i plaže. Sastoji se od: - PRIZEMLJA površine 182 m2: dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 689.000 €, 115,00 m2 cca 5990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzna moderna vila sa bazenima nalazi se na desetak minuta od samog centra Crikvenice i velike pješčane gradske plaže. Smještena je na mirnome području, u tihom naselju, okružena je prirodom, suhozidima i mediteranskom vegetacijom te susjednim vilama pa pruža pravi odmor u luksuznom....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.227.000 €, 370,47 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdavaja luksuznu vilu modernog dizajna smještenu na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, svega 600m od mora i samog centra mjesta. Riječ je o samostojećem objektu na parceli od 626m², projektiranom kao dvije potpuno odvojene stambene jedinice s zasebnim ulazima, što....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 685.000 €, 177,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 560.000 €, 78,00 m2 cca 7180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na predivnoj crikveničkoj rivijeri, poznatoj po blagoj klimi, čistom moru i uređenim plažama, smještena je moderna vila s četiri ekskluzivne stambene jedinice. Ova nekretnina nudi savršen spoj mira, privatnosti i komfora, udaljena svega desetak minuta hoda od centra grada i velike....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, Na upit, 517,75 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ekskluzivna luksuzna vila s 7 privatnih apartmana ? oaza prestiža u srcu Crikvenice, 2. red do mora Na prodaju je jedinstvena, reprezentativna vila visoke luksuzne kategorije, smještena na elitnoj lokaciji u samom centru Crikvenice, svega nekoliko koraka od mora, u drugom redu ? što....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, Na upit, 550,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prekrasna vila iznad Crikvenice - Vaš san o luksuzu ispunjen! Na ekskluzivnoj lokaciji iznad slikovitog grada Crikvenice, smjestila se ova vrhunska vila koja očarava svojom arhitekturom i spektakularnim pogledom na more te otok Krk. Ova izvanredna nekretnina nudi savršen spoj privatnosti....