• GoHome Professional
kuće štrigova samostojeća barem 120 m2 - GoHome
  • kuće štrigova samostojeća barem 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće štrigova samostojeća barem 120 m2

  • Za upit "kuće štrigova samostojeća barem 120 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 1.156 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosječna cijena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠTRIGOVA, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja ? 3 kuće u nizu sa zasebnim dvorištima | Štrigova | Useljenje 07/2027 Na prodaju su tri moderne kuće u nizu u mirnom dijelu Štrigove, svaka s vlastitim dvorištem i natkrivenim parkirnim mjestom. Kuće su projektirane za ugodan obiteljski život, s funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 167.000 €, 120,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

Štrigova, Grabrovnik, simpatična kuća na zemljištu površine 7303 m².Prizemlje kuće sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe te kupaonice s WC-om. Iz dnevnog boravka stepenice vode na galeriju koja može služiti kao dodatna spavaća....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 160.000 € na 140.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 140.000 €, 180,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 160.000 €
27.03.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.c21.hr

Prodaja zemljišta s objektima ? centar Štrigove Na prodaju je atraktivno zemljište ukupne površine 2.900 m2 , smješteno u samom centru Štrigove . Na parceli se nalaze stariji ugostiteljski objekt te kuća u nastavku. Širina zemljišta iznosi 57 metara , što pruža izvrsne mogućnosti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće štrigova samostojeća barem 120 m2'
270.700 €
270.700 €
299.000 €
  Kuća, ŠTRIGOVA, 190.000 €, 180,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samo kilometar udaljenosti od čarobnog Mađerkinog brega, u mirnom međimurskom selu Robadje, smjestila se priča OPG koji već šest godina uspješno spaja tradiciju, prirodu i gostoljubivost. Na ulazu u posjed, uz cestu koja vodi direktno prema Mađerkinom bregu, stoji drvena kućica....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 78.000 €, 200,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.08.2025.,

www.crozilla.com

Na skrivenom mjestu u Robadju, ponad Štrigove, na prekrasnom platou iznad šume, prodajemo novogradnju nastavljenu na postojeću manju vikendicu. Kuća se uređuje na dnevnoj bazi i stvarno stanje može izgledati trenutno drukčije od onog na slikama. Krasi ju diskretan pogled na Štrigovu,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 210.000 € na 199.900 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 199.900 €, 210,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.01.2026 - 210.000 €
08.03.2026 - 199.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.01.2026.,

www.indomio.hr

Štrigova, krasna obiteljska kuća u centru! Prodajemo kuću modernijeg izgleda, odlično održavanu i bez nužnih ulaganja. Tlocrtna površina kuće je 130 m2 na parceli od cca 1260 m2. Kuća ima priključak struje, vode, plina, interneta, telefona i kanalizacije. Mirna ulica, svega par minuta....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 140.000 €, 244,00 m2 cca 570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnina se nalazi u samom centru mjesta, pa je stoga idealna kao investicija za gradnju poslovno stambene zgrade. Okućnica površine 3.018 m. Kombinacija povoljne lokacije, prostornosti i velikog zemljišta čini ovu nekretninu iznimno vrijednom investicijom u srcu Međimurja. Vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 220.000 €, 253,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo veliku obiteljsku kuću, na mirnoj, usamljenijoj lokaciji, sa 7 soba i dvije kupaone s WC-om, pogodnu za život jedne velike ili dvije manje obitelji ili za miran suživot više generacija. Odlična lokacija, samo 1300 metara od centra Štrigove, daje poduzetnicima u turizmu mogućnost....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 450.000 €, 624,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je drvena kuća, površine od 624 m2, okružena okućnicom od 7500 m2 u blizini Sv. Martina na Muri. Kuća je izgrađena 2021. godine i sastoji se od 4 jednaka apartmana sa zasebnim ulazima. Svaki apartman je opremljen kuhinjom, kupaonicom te krevetima te je potrebno samo dovršiti....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com