• GoHome Professional
kuće štrigova do 95000 eura - GoHome
  • kuće štrigova do 95000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće štrigova do 95000 eura

  • Za upit "kuće štrigova do 95000 eura" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 859 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 860 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠTRIGOVA, 80.000 €, 55,00 m2 cca 1460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća za odmor u Banfiju, Štrigova u roh bau izvedbi na mirnom mjestu na površini zemljišta 1721m2. Kuća se sastoji od podruma i prizemlja, te ju je potrebno završiti. Sve ostale informacije na broj telefona 098242279 Kruno Tkalčec .

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 80.000 €, 93,00 m2 cca 860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

Smještena u idiličnom Grabrovniku, u blizini Štrigove u srcu Međimurske županije, ova samostojeća kuća površine 93 m nudi izvrsnu priliku za sve koji traže projekt s potencijalom. Grabrovnik je poznat po mirnom, zelenilu okruženom okruženju, podalje od gradske vreve, a ipak uz dobru....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 80.000 €, 65,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju vikend kuća s pogledom Banfi, Međimurje Prodaje se vikend kuća u roh bau fazi, smještena na atraktivnoj lokaciji u mjestu Banfi, Općina Štrigova, na samoj međi Hrvatske i Slovenije, poznatoj po vinogradima i miru prirode. Kuća se nalazi na parceli od 1.776 m i ima 64,67....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće štrigova do 95000 eura'
78.000 €
78.000 €
60.000 €
  Kuća, ŠTRIGOVA, 78.000 €, 100,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na skrivenom mjestu u Robadju, ponad Štrigove, na prekrasnom platou iznad šume, prodajemo novogradnju nastavljenu na postojeću manju vikendicu. Kuća se uređuje na dnevnoj bazi i stvarno stanje može izgledati trenutno drukčije od onog na slikama. Krasi ju diskretan pogled na Štrigovu,....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je posjed od 16 000 m2 s kućom za renovaciju u mjestu Banfi. Kuća je stambene površine 60-70 m2 a sastoji se od kuhinje,kupaonice s kadom ,hodnika i dvije sobe. Ispod kuće nalazi se i podrum od 15-tak m2. Na objektu postoje priključci struje i vode. Dokumentacija i vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 68.000 €, 200,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća smještena u idiličnom okružju Banfi u općini Štrigova. Nekretnina se nalazi na prostranom zemljištu površine 4.540 m², koje obuhvaća dvorište, voćnjak i šumu, pružajući potpunu privatnost i mir uz očaravajući pogled na okolnu prirodu. S ukupnom stambenom površinom....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 65.000 € na 60.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 60.000 €, 107,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 65.000 €
28.02.2026 - 60.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća u Grabrovniku, mirna ulica, za adaptaciju. Kuća od priključaka ima vodu i struju. Za razgled nazvati na 095 196 6900. .

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 48.000 €, 90,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u Stanetincu koja je adaptirana 2025., te su u adaptaciji odrađeni svi ovi radovi: KROV: Potpuno novo krovište s novom konstrukcijom, pokrovom i žlijebovima STATIKA: Zidovi su statički ojačani IZOLACIJA: U prizemlju je izvedena kompletna hidroizolacija poda INSTALACIJE:....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 27.000 €, 38,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnom mjestu u Banfiju ponad Štrigove prodajem staru kuću veličine 38 m2 na parceli dimenzije 3400 m2. Kućica nema nikakav priključak i za potpunu je adaptaciju ili rušenje i gradnju nove nekretnine. Svi priključci su odmah u blizini. Parcela je duga cca 97 metara i široka 35m.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com