• GoHome Professional
kuće štrigova do 140 m2 - GoHome
  • kuće štrigova do 140 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće štrigova do 140 m2

  • Za upit "kuće štrigova do 140 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 1.739 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 110000 eura
    • do 130000 eura (prosječna cijena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠTRIGOVA, 167.000 €, 120,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

Štrigova, Grabrovnik, simpatična kuća na zemljištu površine 7303 m².Prizemlje kuće sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe te kupaonice s WC-om. Iz dnevnog boravka stepenice vode na galeriju koja može služiti kao dodatna spavaća....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 65.000 € na 60.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 60.000 €, 107,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 65.000 €
27.02.2026 - 60.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u Grabrovniku, mirna ulica, za adaptaciju. Kuća od priključaka ima vodu i struju. Za razgled nazvati na 095 196 6900. .

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.c21.hr

Novogradnja ? 3 kuće u nizu sa zasebnim dvorištima | Štrigova | Useljenje 07/2027 Na prodaju su tri moderne kuće u nizu u mirnom dijelu Štrigove, svaka s vlastitim dvorištem i natkrivenim parkirnim mjestom . Kuće su projektirane za ugodan obiteljski život, s funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće štrigova do 140 m2'
80.000 €
80.000 €
78.000 €
  Kuća, ŠTRIGOVA, 270.700 €, 135,35 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.c21.hr

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 180.000 €, 130,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna kuća u privatnom vlasništvu, smještena u mirnom mjestu Jalšovec, Štrigova, Međimurska županija. Ova je nekretnina prava prilika za one koji traže stambenu nekretninu van gradske vreve, a istovremeno u blizini svih potrebnih sadržaja. Kuća ima 130 kvadratnih metara....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 199.990 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se odma useljiva obiteljska kuća blizu centra Štrigove u mirnoj ulici sa uređenim dvorištem. Centar je na 5 min. hoda do svih sadržaja (trgovine, doktor, crkva, kafići, pošta, općina, državni arhiv). Površina parcele je 1257 m2 od toga je kuća 130 m2. Kuća je sagrađena 1985....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 215.000 €, 110,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.njuskalo.hr

GORNJE MEĐIMURJE - kuća prizemnica - 110 m2 Prodaje se moderna obiteljska kuća u Štrigovi, izgrađena 2018. godine u mirnom i zelenom okruženju. Kuća je prizemnica suvremenog izgleda i kvalitetne gradnje, pogodna za obiteljski život. Stambena površina iznosi oko 110 m², a parcela ima....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 48.000 €, 90,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u Stanetincu koja je adaptirana 2025., te su u adaptaciji odrađeni svi ovi radovi: KROV: Potpuno novo krovište s novom konstrukcijom, pokrovom i žlijebovima STATIKA: Zidovi su statički ojačani IZOLACIJA: U prizemlju je izvedena kompletna hidroizolacija poda INSTALACIJE:....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

GRABROVNIK KUĆA ZA ODMOR S UHODANIM NAJMOM, VELIKOM OKUĆNICOM I POTENCIJALOM ZA WELLNESS Na jednoj od najpoželjnijih lokacija sjevera Hrvatske, u mirnom i slikovitom Grabrovniku, smjestila se ova šarmantna kuća za odmor koja pruža idealan spoj privatnosti, prirodnog okruženja i ugodnog....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 350.000 €, 70,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća s prekrasnim pogledom u Banfiju. Potpuno obnovljena, opremljena i spremna za uživanje ili investiciju! U idiličnom selu Banfi kraj Štrigove, gdje se hrvatsko selo susreće s pogledom koji oduzima dah, čeka vas iznimna prilika ? kuća za odmor koja spaja udobnost, estetiku i potencijal....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 80.000 €, 65,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju vikend kuća s pogledom Banfi, Međimurje Prodaje se vikend kuća u roh bau fazi, smještena na atraktivnoj lokaciji u mjestu Banfi, Općina Štrigova, na samoj međi Hrvatske i Slovenije, poznatoj po vinogradima i miru prirode. Kuća se nalazi na parceli od 1.776 m i ima 64,67....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 60.000 €, 62,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se vikend kuća koja je građena 1926, a dio je na novo sagrađen 2020 godine. Dvorište je veličine 216m2, a šuma i pašnjak je veličine 9201m2, tako da kuća ima potencijala za turizam, a prednost je to što je miran predio. Pogled je na Mađerkin breg (srce gornjeg Međimurja).....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je posjed od 16 000 m2 s kućom za renovaciju u mjestu Banfi. Kuća je stambene površine 60-70 m2 a sastoji se od kuhinje,kupaonice s kadom ,hodnika i dvije sobe. Ispod kuće nalazi se i podrum od 15-tak m2. Na objektu postoje priključci struje i vode. Dokumentacija i vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 80.000 €, 55,00 m2 cca 1460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća za odmor u Banfiju, Štrigova u roh bau izvedbi na mirnom mjestu na površini zemljišta 1721m2. Kuća se sastoji od podruma i prizemlja, te ju je potrebno završiti. Sve ostale informacije na broj telefona 098242279 Kruno Tkalčec .

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 27.000 €, 38,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnom mjestu u Banfiju ponad Štrigove prodajem staru kuću veličine 38 m2 na parceli dimenzije 3400 m2. Kućica nema nikakav priključak i za potpunu je adaptaciju ili rušenje i gradnju nove nekretnine. Svi priključci su odmah u blizini. Parcela je duga cca 97 metara i široka 35m.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com