• GoHome Professional
kuće štrigova barem 160 m2 što skuplje - GoHome
  • kuće štrigova barem 160 m2 što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće štrigova barem 160 m2 što skuplje

  • Za upit "kuće štrigova barem 160 m2 što skuplje" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 1.088 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosječna cijena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠTRIGOVA, 190.000 €, 160,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se uhodani OPG ugostiteljski objekt na cesti prema veličanstvenom vidikovcu na Mađerkinom bregu i kuća za stanovanje i biznis u blizini. Drveni objekt s terasom i drvenim stolovima i klupama ima veličanstveni pogled na vidikovac, Sloveniju i Međimurje. Registriran kao OPG....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 485.000 €, 230,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na sjeveru Hrvatske, u srcu vinorodnog kraja Štrigova, smjestila se ova jedinstvena vila koja objedinjuje prirodne ljepote, povijesni šarm i vrhunsku udobnost. Na nadmorskoj visini od 202 metra, okružena brežuljcima gdje su još stari Rimljani sadili prve vinove loze, vila pruža idealan....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 450.000 €, 624,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je drvena kuća, površine od 624 m2, okružena okućnicom od 7500 m2 u blizini Sv. Martina na Muri. Kuća je izgrađena 2021. godine i sastoji se od 4 jednaka apartmana sa zasebnim ulazima. Svaki apartman je opremljen kuhinjom, kupaonicom te krevetima te je potrebno samo dovršiti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće štrigova barem 160 m2 što skuplje'
190.000 €
250.000 €
220.000 €
 
-5%

Promjena cijene sa 440.000 € na 420.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 420.000 €, 300,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 440.000 €
16.05.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

RARITET, prodajemo krasnu ruralnu vilu na jednoj od najboljih lokacija u Međimurju. Na mjestu gdje su se sljubili nebo i Međimurski bregi, s rajskim pogledom na 3 države, u blaženom miru, nalazi se Vaš komadić Međimurskog raja. Ova nekretnina nudi nekoliko stvari koje su danas neprocjenjive:....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 299.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Katnica s visokim prizemljem smještena je u mirnom predjelu Banfija, nedaleko od Štrigove u srcu Međimurske županije, ova samostojeća kuća nudi izniman životni ambijent uz zadivljujući pogled na planine. Kuća površine 200 m, a okućnica od 587 m uz posjed od 18416m2 koji je moguće....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 210.000 € na 199.900 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 199.900 €, 170,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.01.2026 - 210.000 €
07.03.2026 - 199.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Štrigova, krasna obiteljska kuća u centru! Prodajemo kuću modernijeg izgleda, odlično održavanu i bez nužnih ulaganja. Tlocrtna površina kuće je 130 m2 na parceli od cca 1260 m2. Kuća ima priključak struje, vode, plina, interneta, telefona i kanalizacije. Mirna ulica, svega par minuta....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 210.000 € na 199.900 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 199.900 €, 210,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.01.2026 - 210.000 €
08.03.2026 - 199.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.01.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 160.000 € na 140.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 140.000 €, 180,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 160.000 €
27.03.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.c21.hr

Prodaja zemljišta s objektima ? centar Štrigove Na prodaju je atraktivno zemljište ukupne površine 2.900 m2 , smješteno u samom centru Štrigove . Na parceli se nalaze stariji ugostiteljski objekt te kuća u nastavku. Širina zemljišta iznosi 57 metara , što pruža izvrsne mogućnosti....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 140.000 €, 244,00 m2 cca 570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Nekretnina se nalazi u samom centru mjesta, pa je stoga idealna kao investicija za gradnju poslovno stambene zgrade. Okućnica površine 3.018 m². Kombinacija povoljne lokacije, prostornosti i velikog zemljišta čini ovu nekretninu iznimno vrijednom investicijom u srcu Međimurja. Vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 78.000 €, 200,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.08.2025.,

www.indomio.hr

Na skrivenom mjestu u Robadju, ponad Štrigove, na prekrasnom platou iznad šume, prodajemo novogradnju nastavljenu na postojeću manju vikendicu. Kuća se uređuje na dnevnoj bazi i stvarno stanje može izgledati trenutno drukčije od onog na slikama. Krasi ju diskretan pogled na Štrigovu,....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 68.000 €, 200,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća smještena u idiličnom okružju Banfi u općini Štrigova. Nekretnina se nalazi na prostranom zemljištu površine 4.540 m², koje obuhvaća dvorište, voćnjak i šumu, pružajući potpunu privatnost i mir uz očaravajući pogled na okolnu prirodu. S ukupnom stambenom površinom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com