• GoHome Professional
kuće štrigova barem 150 m2 - GoHome
  • kuće štrigova barem 150 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće štrigova barem 150 m2

  • Za upit "kuće štrigova barem 150 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 1.171 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 84000 eura
    • do 100000 eura (prosječna cijena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-12%

Promjena cijene sa 160.000 € na 140.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 140.000 €, 180,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 160.000 €
29.03.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja zemljišta s objektima ? centar Štrigove Na prodaju je atraktivno zemljište ukupne površine 2.900 m2, smješteno u samom centru Štrigove. Na parceli se nalaze stariji ugostiteljski objekt te kuća u nastavku. Širina zemljišta iznosi 57 metara, što pruža izvrsne mogućnosti za....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 78.000 €, 200,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.08.2025.,

www.indomio.hr

Na skrivenom mjestu u Robadju, ponad Štrigove, na prekrasnom platou iznad šume, prodajemo novogradnju nastavljenu na postojeću manju vikendicu. Kuća se uređuje na dnevnoj bazi i stvarno stanje može izgledati trenutno drukčije od onog na slikama. Krasi ju diskretan pogled na Štrigovu,....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 190.000 €, 160,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se uhodani OPG ugostiteljski objekt na cesti prema veličanstvenom vidikovcu na Mađerkinom bregu i kuća za stanovanje i biznis u blizini. Drveni objekt s terasom i drvenim stolovima i klupama ima veličanstveni pogled na vidikovac, Sloveniju i Međimurje. Registriran kao OPG....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće štrigova barem 150 m2'
299.000 €
299.000 €
199.900 €
 
-5%

Promjena cijene sa 210.000 € na 199.900 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 199.900 €, 170,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.01.2026 - 210.000 €
07.03.2026 - 199.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Štrigova, krasna obiteljska kuća u centru! Prodajemo kuću modernijeg izgleda, odlično održavanu i bez nužnih ulaganja. Tlocrtna površina kuće je 130 m2 na parceli od cca 1260 m2. Kuća ima priključak struje, vode, plina, interneta, telefona i kanalizacije. Mirna ulica, svega par minuta....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 190.000 €, 180,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na samo kilometar udaljenosti od čarobnog Mađerkinog brega, u mirnom međimurskom selu Robadje, smjestila se priča ? OPG koji već šest godina uspješno spaja tradiciju, prirodu i gostoljubivost. Na ulazu u posjed, uz cestu koja vodi direktno prema Mađerkinom bregu, stoji drvena kućica....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 68.000 €, 200,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća smještena u idiličnom okružju Banfi u općini Štrigova. Nekretnina se nalazi na prostranom zemljištu površine 4.540 m², koje obuhvaća dvorište, voćnjak i šumu, pružajući potpunu privatnost i mir uz očaravajući pogled na okolnu prirodu. S ukupnom stambenom površinom....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 485.000 €, 230,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na sjeveru Hrvatske, u srcu vinorodnog kraja Štrigova, smjestila se ova jedinstvena vila koja objedinjuje prirodne ljepote, povijesni šarm i vrhunsku udobnost. Na nadmorskoj visini od 202 metra, okružena brežuljcima gdje su još stari Rimljani sadili prve vinove loze, vila pruža idealan....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 270.700 €, 135,35 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.c21.hr

Novogradnja ? 3 kuće u nizu sa zasebnim dvorištima | Štrigova | Useljenje 07/2027 Na prodaju su tri moderne kuće u nizu u mirnom dijelu Štrigove, svaka s vlastitim dvorištem i natkrivenim parkirnim mjestom . Kuće su projektirane za ugodan obiteljski život, s funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 140.000 €, 244,00 m2 cca 570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Nekretnina se nalazi u samom centru mjesta, pa je stoga idealna kao investicija za gradnju poslovno stambene zgrade. Okućnica površine 3.018 m². Kombinacija povoljne lokacije, prostornosti i velikog zemljišta čini ovu nekretninu iznimno vrijednom investicijom u srcu Međimurja. Vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 220.000 €, 253,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo veliku obiteljsku kuću, na mirnoj, usamljenijoj lokaciji, sa 7 soba i dvije kupaone s WC-om, pogodnu za život jedne velike ili dvije manje obitelji ili za miran suživot više generacija. Odlična lokacija, samo 1300 metara od centra Štrigove, daje poduzetnicima u turizmu mogućnost....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 440.000 € na 420.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 420.000 €, 300,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 440.000 €
16.05.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

RARITET, prodajemo krasnu ruralnu vilu na jednoj od najboljih lokacija u Međimurju. Na mjestu gdje su se sljubili nebo i Međimurski bregi, s rajskim pogledom na 3 države, u blaženom miru, nalazi se Vaš komadić Međimurskog raja. Ova nekretnina nudi nekoliko stvari koje su danas neprocjenjive:....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 250.000 €, 316,00 m2 cca 790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

BANFI - vila - ATRAKTIVNA LOKACIJA!!! Za više informacija i razgledavanje slobodno nas kontaktirajte. Kontakt: Ivan Ladić ? agent s licencom Telefon: +385 99 4222 533 E-mail: ivan@landmark-nekretnine.hr Web: www.landmark-nekretnine.hr ID KOD AGENCIJE: 4 Ivan Ladić Direktor, Agent....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 450.000 €, 624,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je drvena kuća, površine od 624 m2, okružena okućnicom od 7500 m2 u blizini Sv. Martina na Muri. Kuća je izgrađena 2021. godine i sastoji se od 4 jednaka apartmana sa zasebnim ulazima. Svaki apartman je opremljen kuhinjom, kupaonicom te krevetima te je potrebno samo dovršiti....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me