• GoHome Professional
kuće štrigova barem 140 m2 do 1000 eura/m2 - GoHome
  • kuće štrigova barem 140 m2 do 1000 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće štrigova barem 140 m2 do 1000 eura/m2

  • Za upit "kuće štrigova barem 140 m2 do 1000 eura/m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 777 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 950 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 77000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-12%

Promjena cijene sa 160.000 € na 140.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 140.000 €, 180,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 160.000 €
29.03.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja zemljišta s objektima ? centar Štrigove Na prodaju je atraktivno zemljište ukupne površine 2.900 m2, smješteno u samom centru Štrigove. Na parceli se nalaze stariji ugostiteljski objekt te kuća u nastavku. Širina zemljišta iznosi 57 metara, što pruža izvrsne mogućnosti za....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 450.000 €, 624,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je drvena kuća, površine od 624 m2, okružena okućnicom od 7500 m2 u blizini Sv. Martina na Muri. Kuća je izgrađena 2021. godine i sastoji se od 4 jednaka apartmana sa zasebnim ulazima. Svaki apartman je opremljen kuhinjom, kupaonicom te krevetima te je potrebno samo dovršiti....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 220.000 €, 253,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodajemo veliku obiteljsku kuću, na mirnoj, usamljenijoj lokaciji, sa 7 soba i dvije kupaone s WC-om, pogodnu za život jedne velike ili dvije manje obitelji ili za miran suživot više generacija. Odlična lokacija, samo 1300 metara od centra Štrigove, daje poduzetnicima u turizmu mogućnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće štrigova barem 140 m2 do 1000 eura/m2'
190.000 €
190.000 €
68.000 €
 
-5%

Promjena cijene sa 210.000 € na 199.900 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 199.900 €, 210,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.01.2026 - 210.000 €
09.03.2026 - 199.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.01.2026.,

www.crozilla.com

Štrigova, krasna obiteljska kuća u centru! Prodajemo kuću modernijeg izgleda, odlično održavanu i bez nužnih ulaganja. Tlocrtna površina kuće je 130 m2 na parceli od cca 1260 m2. Kuća ima priključak struje, vode, plina, interneta, telefona i kanalizacije. Mirna ulica, svega par minuta....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 250.000 €, 316,00 m2 cca 790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

BANFI - vila - ATRAKTIVNA LOKACIJA!!! Za više informacija i razgledavanje slobodno nas kontaktirajte. Kontakt: Ivan Ladić ? agent s licencom Telefon: +385 99 4222 533 E-mail: ivan@landmark-nekretnine.hr Web: www.landmark-nekretnine.hr ID KOD AGENCIJE: 4 Ivan Ladić Direktor, Agent....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 140.000 €, 244,00 m2 cca 570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Nekretnina se nalazi u samom centru mjesta, pa je stoga idealna kao investicija za gradnju poslovno stambene zgrade. Okućnica površine 3.018 m². Kombinacija povoljne lokacije, prostornosti i velikog zemljišta čini ovu nekretninu iznimno vrijednom investicijom u srcu Međimurja. Vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 78.000 €, 200,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.08.2025.,

www.indomio.hr

Na skrivenom mjestu u Robadju, ponad Štrigove, na prekrasnom platou iznad šume, prodajemo novogradnju nastavljenu na postojeću manju vikendicu. Kuća se uređuje na dnevnoj bazi i stvarno stanje može izgledati trenutno drukčije od onog na slikama. Krasi ju diskretan pogled na Štrigovu,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com