• GoHome Professional
kuće šibenik roh-bau barem 260 m2 - GoHome
  • kuće šibenik roh-bau barem 260 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće šibenik roh-bau barem 260 m2

  • Za upit "kuće šibenik roh-bau barem 260 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 1.828 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosječna cijena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 750.000 € na 690.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 690.000 €, 270,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.02.2026 - 750.000 €
20.04.2026 - 690.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.indomio.hr

U zaštićenoj staroj gradskoj jezgri Šibenika, na mirnoj i dugoročno vrijednoj lokaciji, u ponudi je autentična gradska rezidencija izraženog arhitektonskog karaktera i širokih mogućnosti buduće namjene, autorska kuća arhitekta Vojtjeh Delfin, projektirana i građena za vlastito stanovanje.....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 750.000 € na 695.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 695.000 €, 270,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 750.000 €
06.03.2026 - 695.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNO Povijesna palača u srcu Šibenika Doživite jedinstvenu priliku za život ili investiciju u palači koja odiše poviješću, elegancijom i vrhunskom arhitektonskom izvrsnošću. Smještena u samom srcu Šibenika, ovaj raskošni objekt, kojeg je projektirao arhitekt, savršeno spaja....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 210.000 €, 276,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća katnica u Raslini, ukupne stambene površine 189 m². Zemljište na kojem se kuća nalaze je veličine 276 m². Kuća se sastoji od prizemlja, prvoga te drugoga kata. Prizemlje se sastoji od: dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice i dvije spavaće sobe. Prvi kat je potpuno identičan prizemlju.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće šibenik roh-bau barem 260 m2'
250.000 €
385.000 €
550.000 €
  Kuća, ŠIBENIK, 380.000 €, 267,00 m2 cca 1420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Započeta gradnja moderne vile :::. Na mirnoj lokaciji u Grebaštici, na blagoj padini s predivnim pogledom na more, prodaje se započeta gradnja moderne vile s bazenom, katnosti P+1 i s 267 m2 neto površine. Kuća je položena na prostranoj parceli površine 560 m2. U prizemlju je....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 380.000 €, 267,00 m2 cca 1420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji je započeta gradnja moderne vile s bazenom u Grebaštici, smještene na mirnoj lokaciji svega 550 m zračne linije od mora, s otvorenim pogledom na more i ozelenjeni okoliš. Vila je projektirana kao P+1 objekt ukupne neto površine 267 m, na zemljištu površine 560 m, s naglaskom....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 750.000 € na 690.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Mandalina, 690.000 €, 270,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 750.000 €
13.03.2026 - 690.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prizemlje otvara vrata prostranom hodniku s ostavom ispod stepenica. Stambena jedinica sadrži četiri sobe, kuhinju s blagovaonicom, kupaonicu i izlaz na intimno dvorište. U dvorištu se, uz golubinjak, nalazi dodatna ostava, koja pruža dodatnu funkcionalnost i prostor za pohranu. Prednji....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Meterize, 350.000 €, 300,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je poslovno - stambena kuća stambene površine 300 m2, s dvorištem i okućnicom površine 482 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju je poslovni prostor u roh-bau izvedbi, koji se sastoji od prodajnog dijela, hodnika, 2 skladišna prostora, ureda i kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 1.150.000 €, 250,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA! BRODARICA, OKOLICA, NOVOGRADNJA, VILLA SA BAZENOM, 200 m od mora! U manjem turističkom mjestu, svega cca 200 m od mora posredujemo u prodaji predivne ville sa bazenom i dvorištem koja se koristi u svrhu turizma. Villa je izgrađena 2019.g. ima 250 m2 stambene površine,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 825.000 €, 330,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2025.,

www.broker.hr

Dvojna kamena kuća stambene površine od 330 m2 na zemljištu površine 290 m2, smještena u prvom redu do mora u mjestu nedaleko od Šibenika. Objekt se proteže na dvije etaže s međukatovima, te se sastoji od ukupno pet spavaćih soba, četiri kupaonice, kuhinje, dnevnog boravka, te dvije....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 415.000 €, 378,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju višekatna kuća u gradskom kvartu Njivice ukupne neto površine 378m2. Ova prekrasna kuća smještena je na skladno uređenoj okućnici površine 365m2. Kuća ima dva pristupa, onaj pješački smješten je sa sjeverne strane kuće, a kolni prilaz sa južne strane uz tri parking....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 1.000.000 € na 990.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 990.000 €, 390,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 1.000.000 €
08.04.2026 - 990.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kuća samo 40 metara od mora u roh-bau fazi ukupne površine 390 m, smještena na atraktivnoj lokaciji nadomak mora i predivne plaže. Objekt se sastoji od suterena, prizemlja, prvog kata i potkrovlja, s velikim potencijalom za različite namjene: Suteren: mogućnost izgradnje....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 1.000.000 € na 990.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 990.000 €, 390,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.10.2025 - 1.000.000 €
01.04.2026 - 990.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je kuća samo 40 metara od mora u roh-bau fazi ukupne površine 390 m², smještena na atraktivnoj lokaciji ? nadomak mora i predivne plaže. Objekt se sastoji od suterena, prizemlja, prvog kata i potkrovlja, s velikim potencijalom za različite namjene: Suteren: mogućnost izgradnje....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 420.000 €, 391,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se u Žaboriću kuća u roh bau stanju. Kuća se nalazi u blizini plaže u mirnom dijelu Žaborić. Sastoji se od tri etaže, prizemlje, kat i visoko potkrovlje. Bruto površina građevine iznosi 392m2. Prizemlje po projektu garaža sa teretanom. Cijela nekretnine je povezana unutarnjim....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 395.000 €, 235,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji kuće koja se nalazi na zemljištu površine 570 m2.Stambena površina kuće iznosi 235 m2 te je razvedena na tri etaže. Sastoji se od prizemlja ,prvog i drugog kata . Koncept uređenja interijera je zahvalan jer dozvoljava da se koristi kao tri zasebne stambene jedinice....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 870.000 €, 413,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se nezavršena zgrada na Brodarici, ukupne brutto površine 413,57 m2, netto stambene površine 362,80 m2. Zgrada se nalazi na parceli površine 548 m2. Tlocrtna brutto površina izvedene zgrade iznosi 155,47 m2. Katnost: Po+Pr+2K. U zgradi su projektirane tri stambene jedinice,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 340.000 €, 445,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju kuća s pet stambenih jedinica koja se sastoji od prizemlja i dva kata, pokrivena dijelom ravnim a dijelom kosim dvostrešnim krovom. Tlocrtne dimenzije kuće su 19 m x 13 m, visine do sljemena krovišta 10 m. Bruto stambena površina kuće iznosi 444,93 m2. Površina okućnice....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.150.000 €, 471,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 990.000 €, 583,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je kuća u mjestu Srima kod Vodice s ukupno dva stana i pet apartmana, ukupne bruto stambene površine 583 m², izgrađena na terenu površine 409 m². Kuća se sastoji od četiri etaže, podrum, prizemlje, kat i visoko potkrovlje. U podrumu se nalazi neuređeni prostor u roh-bau....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 439.000 €, 640,00 m2 cca 690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Brodarica, Šibenik okolica | Kuća Prodaja | 640 m2 Prodaje se kuća u predgrađu Šibenika, naselje Brodarica Katnica na parceli od 640 m2 Prizemlje: rohbau Kat sadržava: 3 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju, kupaonu, ostavu dvalkona Velika okućnica omogućuje vam prostor za hobi, vrt....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.100.000 €, 752,00 m2 cca 1460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom okruženju u Rakovom selu prodaje se kompleks ruralnog turizma koji se sastoji dvije kuće u roh bau izvedbi ukupne površine 652 m2 na parceli od 6.600 m2. Kuće su građene kao duplex sa dvoetažnim stanovima ukupne površine 326 m2. Prizemlje se sastoji od ulaza, wc-a, kuhinje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)