kuće šibenik pala cijena balkon - GoHome
  • kuće šibenik pala cijena balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće šibenik pala cijena balkon

  • Za upit "kuće šibenik pala cijena balkon" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 2.164 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (prosječna površina)
    • barem 240 m2
    • 290 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 950.000 € na 890.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 890.000 €, 280,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 950.000 €
10.05.2026 - 890.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna kuća u prvom redu do mora privatnost, apartmani, wellness i brod uključeni Ova iznimna nekretnina nalazi se na apsolutno vrhunskoj lokaciji direktno u prvom redu uz more, bez ceste između kuće i obale. Smještena na jedinstvenoj parceli u mirnoj uvali Grebaštica, udaljena....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 299.000 € na 289.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 289.000 €, 209,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 299.000 €
06.03.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrana i održavana kuća ukupne površine 209 m², smještena u mirnom mjestu Zaton kod Šibenika. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata. Prizemlje od 105 m² se sastoji od garaže s dva ulaza (38,84 m²), ostave i kuhinje. Prvi kat od 104 m² se sastoji od tri velike....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 590.000 € na 500.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 500.000 €, 228,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 590.000 €
06.05.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Pronađite svoj kutak uz obalu Jadranskog mora! Ova prekrasna kuća nalazi se na Brodarici pokraj Šibenika, na samo 50 metara udaljena od mora i novouređene plaže Rezalište. Ova prostrana kuća sastoji se od prizemlja i prvog kata, te nudi mogućnost gradnje još jedne etaže. Ukupna stambena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće šibenik pala cijena balkon'
325.000 €
620.000 €
350.000 €
 
-15%

Promjena cijene sa 650.000 € na 550.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 550.000 €, 205,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.02.2026 - 650.000 €
23.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Zablaće - kuća u blizini mora :::. U centru mirnog mjesta Zablaće pored Šibenika, vrlo blizu mora, nalazi se samostojeća katnica s dva stana, položena na parceli površine 400 m2. Kuća nudi 205 m2 stambene površine. U visokom prizemlju se nalazi komforan dvosobni stan od 90m2....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 590.000 € na 500.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 500.000 €, 429,07 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 590.000 €
23.04.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Šibenik, Brodarica, kuća sa prostranim dvorištem, bruto površine 429,07 m². Kuća je okružena prostranim dvorištem s terasom i puno mjesta za parkiranje. Prodaje se potpuno namještena i opremljena, spremna za korištenje.Izgrađena je na 2 etaže na parceli od 775 m². Sastoji se od prizemlja....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 280.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 320.000 €
28.11.2025 - 295.000 €
15.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U samoj jezgri grada Šibenika, u kamenoj kući, na prodaju je stan od 86 m2 koji je podijeljen u dva zasebna studio apartmana koji funkcioniraju kao uhodani posao najma. Njihove ocjene na Bookingu su zavidnih 9,1 i prodaju se kompletno namješteni te sa svim što je potrebno da se najam....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 750.000 € na 695.000 € - 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 695.000 €, 270,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.09.2025 - 750.000 €
03.03.2026 - 695.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

EKSKLUZIVNO ? Povijesna palača u srcu Šibenika Doživite jedinstvenu priliku za život ili investiciju u palači koja odiše poviješću, elegancijom i vrhunskom arhitektonskom izvrsnošću. Smještena u samom srcu Šibenika, ovaj raskošni objekt, kojeg je projektirao arhitekt, savršeno spaja....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 460.000 € na 395.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 395.000 €, 320,00 m2 cca 1230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 460.000 €
25.04.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ŠIBENIK | Samostojeća Kuća Katnica | Prodaja Površina: 320 m2 Cijena: 395.000 € U naselju Njivice u Šibeniku prodaje se kuća katnica. Prizemlje: Garaža, konoba, ostava. 1. kat: Dva stana koji sadržavaju spavaću sobu, dnevnu sobu - kuhinji - blagovaonu, kupaona, balkon. 2. kat: Jedan....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 750.000 € na 690.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Mandalina, 690.000 €, 270,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 750.000 €
13.03.2026 - 690.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prizemlje otvara vrata prostranom hodniku s ostavom ispod stepenica. Stambena jedinica sadrži četiri sobe, kuhinju s blagovaonicom, kupaonicu i izlaz na intimno dvorište. U dvorištu se, uz golubinjak, nalazi dodatna ostava, koja pruža dodatnu funkcionalnost i prostor za pohranu. Prednji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.