• GoHome Professional
kuće šibenik opremljen do 210 m2 - GoHome
  • kuće šibenik opremljen do 210 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće šibenik opremljen do 210 m2

  • Za upit "kuće šibenik opremljen do 210 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 4.043 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 1.245.000 €, 200,00 m2 cca 6230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.indomio.hr

Moderna obiteljska kuća u mirnoj okolici Šibenika Ova atraktivna nekretnina smještena je u okolici Šibenika, na mirnoj i ugodnoj lokaciji idealnoj za život ili odmor. Od centra Šibenika udaljena je 14 km, što omogućuje jednostavan pristup svim gradskim sadržajima, a istovremeno pruža....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.245.000 €, 200,00 m2 cca 6230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Šarmantna kuća prvi red uz more. Smještena na velikom zemljištu od 600 m2, sama nekretnina prati krajolik te se svojom kaskadnom arhitekturom prostire na 3 etaže. Na prvoj etaži nalazi se apartman s kuhinjom, dnevnim boravkom, spavaćom sobom, kupatilom te velikom terasom. Pored ulaza....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 600.000 €, 170,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju Kuća u Špradićima kod Grebaštice s pet stanova i pogledom na more ukupne površine 170m2. Kuća se nalazi na okućnici površine 340m2, a sastoji se od ulaznog dijela u kojem se nalazi spremište i stepenište koje vodi ka odvojenim stanovima. U prizemlju se nalaze....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće šibenik opremljen do 210 m2'
540.000 €
750.000 €
425.000 €
  Kuća, ŠIBENIK, 730.000 €, 160,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2025.,

www.broker.hr

Moderna vila s bazenom u zaleđu Šibenika. Moderno uređena trosobna kuća s predivnom okućnicom. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s kuhinjom koja je funkcionalna, moderna s velikim centralnim otokom. Dodatna prostorija za ostavu, kotlovnica i wc. Prekrasna terasa koja vodi do bazena....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 440.000 €, 200,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Kuća s poslovnim prostorom i stanom na top lokaciji u Šibeniku Na atraktivnoj i frekventnoj lokaciji u Šibeniku, u ulici Stjepana Radića, smjestila se kuća koja objedinjuje stambeni i poslovni prostor idealna kao životna i poslovna investicija. Smještena svega stotinjak metara od....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 260.000 €, 210,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća na odličnoj lokaciji u blizini centra grada. Ova prostrana kuća na dvije etaže, odnosno s dva stana, nudi brojne mogućnosti prilagodbe prema vašim potrebama. Prizemlje površine 70 m2 je trenutno u funkciji radionice, ali ga je moguće prenamijeniti u jednu ili dvije....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 730.000 €, 160,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

MODERNA LUKSUZNA VILA S BAZENOM ? ZALEĐE ŠIBENIKA Na prodaju je novoizgrađena moderna vila smještena u mirnom okruženju, svega 8 km od Šibenika i obale. Vila se prostire na 160 m² stambenog prostora na dvije etaže, a parcela od 1.456 m² nudi dovoljno privatnosti, vrtnog prostora i....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 560.000 € na 650.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 650.000 €, 135,00 m2 cca 4820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 560.000 €
13.05.2026 - 650.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna moderna, ali tradicionalna kuća s bazenom i vrtom, 150m do plaže u malom mirnom mjestu izvan Šibenika. Prizemlje se sastoji od ulaza sa stubištem, hodnika, wc-a, ostave, kuhinje i blagovaonice, te spavaće sobe sa vlastitom kupaonicom. Na katu se nalaze tri dodatne spavaće....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 430.000 €, 111,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

ŽABORIĆ (okolica Šibenik) - Prodaje se moderna dvojna kuća s vrtom, na atraktivnoj lokaciji, u 3. redu do mora! Dvojni objekt se nalazi u mirnom dijelu Žaborića, svega 70 m od mora, smješten u blizini svih potrebnih sadržaja. Sastoji se od dvije etaže: prizemlje + 1. kat. Velika prednost....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 388.000 € na 368.600 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 368.600 €, 108,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 388.000 €
04.05.2026 - 368.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se osunčan stan površine 97 m2 na drugom katu te na lijepoj lokaciji. Novouređen stan, s novim instalacijama , te potpuno namješten. Trosoban stan koji je savršeno raspoređen te lijepo odvaja dnevni od spavaćeg dijela. Na samom ulazu se nalazi hodnik i wc, te se u lijevom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 599.000 €, 107,00 m2 cca 5600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Prostrani obiteljski penthouse (Stan 4) s predivnim pogledom na more, Mandalina - Šibenik Na vrhu moderne urbane vile u elitnom šibenskom naselju Mandalina, smjestio se ovaj prostrani dvosobni stan koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i spektakularnog....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 569.000 €, 107,00 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Prostrani obiteljski stan (Stan 3) na prvom katu s predivnim pogledom na more, Mandalina - Šibenik Smješten na prvom katu moderne urbane vile u elitnom šibenskom naselju Mandalina, ovaj prostrani dvosobni stan nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 539.000 €, 107,00 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Ekskluzivan stan (Stan 1) u prizemlju s velikim privatnim vrtom, Mandalina - Šibenik Na prestižnoj lokaciji u šibenskoj Mandalini, smjestio se ovaj predivan dvosobni stan u prizemlju moderne urbane vile. S direktnim izlazom na prostrani privatni vrt....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Podsolarsko - komforan stan s dvorištem :::. U manjoj stambenoj zgradi, u vrlo mirnoj ulici u naselju Podsolarsko, prodaje se prizemni stan sa ukupno 100,70m2 korisne površine. Stan na 84m2 nudi hodnik, kuhinju s blagovaonicom i dnevni boravak, kupaonicu, zaseban WC te 2 spavaće....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 370.000 €, 100,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je nedovršena vikendica smještena na uređenom poljoprivrednom imanju površine 5.700 m², udaljenom približno 4 km od Vodica i mora. Riječ je o nekretnini koja pruža potpunu privatnost, mir i autentičan dalmatinski ambijent, idealnoj za odmor, vikend boravak ili razvoj vlastitog....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 320.000 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik - prodaje se renovirana kuća ispod tvrđave Sv.Mihovil, u blizini plaže Banj, Kuća ima 2 stambene jedinice i garažu. - Studio apartman površine 23 m2, koji se sastoji od kupaone, kuhinje i prostran dnevni boravak., potpuno namješten i opremljen. - dvosoban stan površine 68....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 530.000 €, 90,00 m2 cca 5890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju novoizgrađena prizemnica s dvorištem bogatog sadržaja u Bogdanovićima. Ova prekrasna prizemnica smještena je u mirnom naselju Bogdanovići u neposrednoj blizini grada Šibenika, a u bližoj okolici nalazi se i kultno šibensko kupalište Jadrija. Kuća je položena....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 219.000 €, 81,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.crozilla.com

Troetažna kuća u novogradnji na Bilicama pokraj Šibenika, s po jednim stanom na svakoj etaži. Slobodan je penthouse stan S3 na drugom katu, koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice kao jedne cjeline, tri spavaće sobe, kupaonice, hodnika te stubišta s podestom. Stanu....