• GoHome Professional
kuće šibenik kvalitetan 130 m2 - GoHome
  • kuće šibenik kvalitetan 130 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće šibenik kvalitetan 130 m2

  • Za upit "kuće šibenik kvalitetan 130 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.884 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 365.000 €, 124,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, svega nekoliko minuta lagane šetnje od mora, smjestila se ova moderna dvojna kuća koja predstavlja idealan spoj suvremenog dizajna i funkcionalnosti. Udaljena približno 380 metara od obale , pruža savršen balans između privatnosti i blizine svih....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 419.900 €, 136,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderna vila u nizu u mirnom i uređenom dijelu Tribunja, ukupne površine 136 m², s pripadajućim vrtom od 95 m² i privatnim bazenom. Nekretnina je osmišljena kao spoj funkcionalnog rasporeda, suvremene estetike i visoke kvalitete gradnje, pružajući iznimnu razinu komfora....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 500.000 €, 130,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzna vila s pogledom na čitav grad i more, novogradnja, moderna arhitektura. Vila ima 130 m2 na dvije etaže. Prizemlje se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, wc-a i praonice rublja. Na prvom katu nalaze se dvije sobe sa predivnim pogledom, svaka ima svoju kupaonicu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće šibenik kvalitetan 130 m2'
700.000 €
700.000 €
  Kuća, ŠIBENIK, 650.000 €, 130,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U atraktivnom i mirnom okruženju Šibenika smještena je luksuzna vila novogradnje, moderne arhitekture, koja nudi spektakularan pogled na grad i more te visoku razinu udobnosti i privatnosti. Vila se prostire na 130 m2 raspoređenih na dvije etaže, pažljivo osmišljene kako bi pružile....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com