kuće šibenik komforan što manje - GoHome
  • kuće šibenik komforan što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće šibenik komforan što manje

  • Za upit "kuće šibenik komforan što manje" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 2.311 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosječna površina)
    • barem 220 m2
    • 270 m2
  •  Po cijeni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 800.000 €, 155,00 m2 cca 5160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Nedovršena kuća u 1. redu do mora, samo 5-6 metara do lijepe plaže u okolici Šibenika. Na parceli od 422m2 raspolaže s dvije stambene jedinice ukupne površine cca 155m2. U prizemlju se nalazi dvosoban stan od 55m2 iz 80tih godina. U prizemnom dijelu iza kuće nalazi se konoba od 30m2,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju stan u centru Šibenika, predio Škopinac, u blizini bolnice, suda i svih važnih sadržaja, ukupne neto korisne površine 48,79 m2. Kuća u kojoj se nalazi stan je građena 70tih godina, funkcionalna je, sadrži još jedan dvoetažni stan na prvom i drugom katu, ima pristup....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 250.000 €, 85,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Dvoetažni stanblizu Šibenske rive :::. U kamenoj kući u Dolcu prodaje se komforan dvoetažni stan sa oko 85m2 stambene površine. Stan je položen na 2. i 3. katu kuće s tim da ima vlastiti ulaz izravno s ulice. Donja etaža stana sastoji se od stubišta, hodnika i dvije velike spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće šibenik komforan što manje'
750.000 €
750.000 €
380.000 €
  Kuća, ŠIBENIK, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Podsolarsko - komforan stan s dvorištem :::. U manjoj stambenoj zgradi, u vrlo mirnoj ulici u naselju Podsolarsko, prodaje se prizemni stan sa ukupno 100,70m2 korisne površine. Stan na 84m2 nudi hodnik, kuhinju s blagovaonicom i dnevni boravak, kupaonicu, zaseban WC te 2 spavaće....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 240.000 €, 102,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju dvoetažan komforan stan u centru Šibenika, predio Škopinac, u blizini bolnice, suda i svih važnih sadržaja, ukupne neto korisne površine 102 m2. Kuća u kojoj se nalazi stan je funkcionalna, nalazi se u centru grada, ima još jedan manji stan i vlastitu garažu....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 235.000 € na 210.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 210.000 €, 136,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 255.000 €
23.01.2026 - 235.000 €
06.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

NOVA NEDOVRŠENA KUĆA S VELIKIM POTENCIJALOM OKOLICA ŠIBENIKA Idealna za obiteljski dom ili investiciju u turizam! U mirnom dalmatinskom zaleđu, u mjestu Boraja nedaleko od Šibenika, nalazi se kuća koja nudi idealan spoj prirode, prostora i brojnih mogućnosti uređenja prema vlastitim....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 455.000 €, 150,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju kompletno renovirana i namještena kamena kuća u srcu stare gradske jezgre grada Šibenika, površine 150,40 m2. Kuća je prekrasno uređena, zadržavši izvorne dalmatinske elemente gradnje , kao što su drvo i kamen što joj daje poseban šarm i ugođaj. Kuća se proteže....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 440.000 €, 200,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s poslovnim prostorom i stanom na top lokaciji u Šibeniku Na atraktivnoj i frekventnoj lokaciji u Šibeniku, u ulici Stjepana Radića, smjestila se kuća koja objedinjuje stambeni i poslovni prostor idealna kao životna i poslovna investicija. Smještena svega stotinjak metara od....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 390.000 €, 204,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Zanimljiva nekretnina u centru grada :::. Na vrlo poželjnoj lokaciji pogodnoj kako za stambene tako i poslovne svrhe prodaje se starija katnica sa 208 m2 korisne površine. Kuća nije održavana niti trenutno useljiva. Potrebna je opsežna renovacija. Svi infrastrukturni priključci....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 650.000 € na 550.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 550.000 €, 205,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.02.2026 - 650.000 €
23.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Zablaće - kuća u blizini mora :::. U centru mirnog mjesta Zablaće pored Šibenika, vrlo blizu mora, nalazi se samostojeća katnica s dva stana, položena na parceli površine 400 m2. Kuća nudi 205 m2 stambene površine. U visokom prizemlju se nalazi komforan dvosobni stan od 90m2....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 430.000 €, 220,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Uredna i šarmantna kuća svega 10 min hoda do mora ! Na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja, prodaje se održavana samostojeća kuća katnosti P+1, ukupne površine oko 220 m2, smještena na parceli od 330 m2 s okućnicom od približno 220 m2. U prizemlju se nalazi komforan stan s jednom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 650.000 €, 224,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Lijepa katnica sa dva stana na Brodarici :::. Na svega 95m udaljenosti od mora nalazi se kuća sa dva stana. U prizemlju se na oko 112m2 nalazi komforan trosoban stan uz dodatak terase. Posebnim ulazom i unutarnjim stepenicama penjemo se na kat gdje nalazimo prostran dvosoban....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 750.000 €, 225,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderna vila s bazenom i pogledom na more ? Brodarica, Šibenik Predstavljamo vam iznimnu nekretninu koja spaja luksuz, udobnost i funkcionalnost ? savršeno mjesto za život, odmor ili investiciju. Smještena u mirnom dijelu Brodarice, ova vrhunski uređena vila nudi pogled na more, šibenski....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 420.000 €, 240,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Apartmanska kuća s 5 jedinica i potencijalom, 50m od mora, Šparadići U mirnom i slikovitom zaljevu Šparadići, nedaleko od Primoštena, smjestila se ova izvanredna apartmanska kuća koja predstavlja rijetku priliku za investiciju u turizam. Pozicionirana....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 700.000 €, 267,69 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Dubrava kod Šibenika, u mirnom okruženu, obiteljska kuća s velikom okućnicom. Kuća ima ukupnu korisnu površinu 267,69 m2, sagrađena je na parceli od 1.310 m2. Kuća ima komforan raspored, sastoji se od prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom sa velikim kaminom, kuhinja i spremište,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 570.000 €, 268,00 m2 cca 2130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.06.2025.,

www.bonum-nekretnine.com

Na samo nekoliko koraka od obale, u mirnoj ulici Brodarice pokraj Šibenika, smjestila se ova prostrana i potpuno uređena obiteljska kuća koja nudi dva zasebna stana ? savršeno rješenje za veliku obitelj, više generacija pod jednim krovom ili kao investicija za turizam. Kuća ukupne....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju samostojeća kuća s dvorištem, ukupne površine cca 300 m2 s 3 stambene jedinice i prekrasnim pogledom na more u mjestu Raslina, okolica Šibenika. Kuća se sastoji od: - podruma površine 50 m2 - prizemlja gdje se namješteni i komforan stan površine 120 m2, a sastoji....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.300.000 €, 310,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja apartmanske kuće u centru Rogoznice, odlična lokacija, prvi red do mora, idealno za bavljenje turizmom. Kuća je na tri etaže, sagrađena na zemljištu 475 m2 i korisne površine 310 m2. Sastoji se od 6 apartmana, praktične koncepcije, dva stana po etaži. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 450.000 €, 311,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća smještena u mirnom predjelu turističkog mjesta Brodarica.Nekretnina se sastoji od prizemlja, prvog kata i drugog kata. U sklopu parcele nalazi se lijepa kultivirana okućnica površine 318 m2.U prizemlju objeta nalazi se komforan dvosoban stan, površine 118,64 m2 što....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 650.000 €, 316,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju samostojeća kuća na 3 etaže s garažom i velikom okućnicom u mjestu Raslina nedaleko Šibenika, u blizini plaže . Kuća se sastoji od prizemlja unutar kojeg se nalazi i garaža, te komforan trosoban stan s izlazom na veliku terasu. Unutarnjim stepeništem se ide na....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 1.500.000 € na 1.350.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 1.350.000 €, 350,00 m2 cca 3860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 1.500.000 €
23.03.2026 - 1.350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Žaborić, luksuzna vila, bazen, jacuzzi, sauna Luksuzna vila površine 350 m2 na parceli od 840 m2, bazen 32 m2, jacuzzi, ljetna kuhinja. Arhitektonski iznimno dobar spoj suvremene vile, uklopljene u idilično mjesto Žaborić sa poznatom pješčanom plažom, na udaljenosti od 10 km od Šibenika!....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 498.000 €, 362,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrana obiteljska kuća u naselju Meterize, Šibenik, idealna za obiteljski život ili iznajmljivanje. Kuća ima ukupnu površinu od 362 m2, a sastoji se od suterena, prizemlja, prvog kata i potkrovlja. Kuća je uredno održavana, odmah useljiva i ne zahtijeva dodatna ulaganja.....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Meterize, 498.000 €, 362,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana obiteljska kuća u naselju Meterize, Šibenik, idealna za obiteljski život ili iznajmljivanje, ukupne površine 362 m2 koja se sastoji od suterena, prizemlja, kata i potkrovlja. Kuća je uredno održavana, odmah useljiva i ne zahtijeva dodatna ulaganja. Suteren zauzima....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 550.000 €, 370,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE - Prekrasna samostojeća kuća u Vodicama! Smještena u jednoj od najpoželjnijih lokacija na hrvatskoj obali, ova šarmantna samostojeća kuća nalazi se u mirnom, urbanistički uređenom dijelu Vodica, u neposrednoj blizini velikih trgovačkih centara i samo 1.500 metara od....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 625.000 €, 450,00 m2 cca 1390 €/m2