• GoHome Professional
kuće šibenik hidromasažna kada 250 m2 - GoHome
  • kuće šibenik hidromasažna kada 250 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće šibenik hidromasažna kada 250 m2

  • Za upit "kuće šibenik hidromasažna kada 250 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.802 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 950.000 €, 240,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderna kuća s bazenom , površine 240 m2. Posebnost ovoj kući daje mirna lokacija u prirodi kao i okućnica površine 1500 m2. Četverosobni stambeni prostor od 202 m2 ima kuhinju s blagovanicom te dnevni boravak s izlazom na prostranu natkrivenu terasu kao vašu novu oazu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 950.000 €, 262,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

LOKACIJA Ova prekrasna nekretnina se nalazi u okolici grada Šibenika od kojega je udaljena svega 6 km. Nekretnina ima odličan pristup iz svih smjerova, u neposrednoj blizini je spoj na autoput, zračna luka u Splitu je udaljena 50 km, a u Zadru 75 km. Udaljena je 6 km od od mora i....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Na upit, 246,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U okolici Rogoznice prodaje se vila ukupne površine 246 m2 s preljevnim bazenom i pogledom na more. Vila se prostire na dvije etaže, a završetak gradnje predviđen je za srpanj 2025. godine. Nalazi se 170 metara od plaže. Prizemlje uključuje prostrani vanjski parking i garažu povezanu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće šibenik hidromasažna kada 250 m2'
950.000 €
950.000 €
1.250.000 €
  Kuća, ŠIBENIK, 950.000 €, 250,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna samostojeća prizemnica nedaleko od Šibenika. Kuća se nalazi na zemljištu 1752 m2 i ima neto površinu od 250 m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom i 4 spavaće sobe s kupaonicama. Cijela kuća se grije s podnim grijanjem uz pomoć solarnih panela i električne....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 999.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja modernih, luksuznih dvoetažnih vila s bazenom i pogledom na more. Nalazi se na mirnoj lokaciji u gradu nedaleko od Šibenika. Svaka moderna dvoetažna vila pruža prekrasan pogled na more. Projekt se sastoji od četiri dvoetažne vile, od kojih su dvije trenutno u izgradnji,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 700.000 €, 250,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, Dubrava Predivna kuća/ vila za turizam veličine 250 m2 , sastoji se od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, 4 spavaće sobe, svaka s svojom kupaonom, te gostinjski toalet, jacuzzi, sauna?.više na rea-nekretnine.hr Agencija " REA nekretnine" j.d.o.o. kao ovlašteni....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 1.150.000 €, 250,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA! BRODARICA, OKOLICA, NOVOGRADNJA, VILLA SA BAZENOM, 200 m od mora! U manjem turističkom mjestu, svega cca 200 m od mora posredujemo u prodaji predivne ville sa bazenom i dvorištem koja se koristi u svrhu turizma. Villa je izgrađena 2019.g. ima 250 m2 stambene površine,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan