• GoHome Professional
kuće šibenik 140 m2 - GoHome
  • kuće šibenik 140 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće šibenik 140 m2

  • Za upit "kuće šibenik 140 m2" pronađeno 118 nekretnina - prosječna cijena 3.027 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 250.000 €, 130,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE Kuća uz more za potpunu renovaciju, Zaton kraj Šibenika Na izvanrednoj lokaciji, samo 5 metara od mora, prodaje se kuća za potpunu renovaciju, s otvorenim pogledom koji oduzima dah. Smještena u prvom redu do mora u slikovitom Zatonu kraj Šibenika, ova nekretnina nudi jedinstvenu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Na otoku Kapriju, u neposrednoj blizini mora, prodaje se održavana i potpuno namještena kuća ukupne površine cca 130 m², izgrađena na parceli od 226 m². Kuća se sastoji od dvije stambene jedinice koje zajedno čine idealnu kombinaciju privatnosti i prostranosti, savršenu za odmor ili....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 820.000 €, 150,00 m2 cca 5470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvojna kuća blizu plaže Banj u Šibeniku. Kuća se proteže na prizemlje, prvi kat i potkrovlje. Podijeljena je na dva stana, svaki ima 50 m2. Prizemlje kuće i pomoćni objekt čine jedan stan, te imaju poseban ulaz. Sastoji se od dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje, kupaonice....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stare kamene kuće smještene iznad katedrale, u samom povijesnom središtu Šibenika. Nekretnina se prostire na četiri etaže, od kojih svaka ima 38 m², povezane unutarnjim stepenicama. U ukupnoj površini raspoređeno je šest prostorija. U prizemlju se nalazi jedna....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom mjestu nedaleko od Šibenika nalaze se dvojne kuće s bazeno u izgrdnji. Svaka kuća prostire se na tri etaže i ima približno 130 m neto stambene površine. Ukupna površina zemljišta iznosi 622 m, pri čemu svakoj kući pripada polovica. Kuće imaju gotovo identičan raspored prostorija....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Centar, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Renovirana kuća s 2 stana, Šibenik- Centar Renovirana kuća s 2 stana, 150 m², Šibenik ? Centar U samom srcu Šibenika nalazi se šarmantna kamena kuća, potpuno renovirana i ukusno uređena, spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. Smještena na parceli od 50 m², prostire se na četiri....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 240.000 €, 130,00 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kuća u samom centru Zatona, šarmantnog dalmatinskog mjesta smještenog uz more, svega desetak minuta vožnje od Šibenika. Ova prostrana kuća proteže se na tri etaže i pruža savršen spoj tradicionalnog štiha i suvremenog komfora, idealna za obiteljski život, kao vikendica....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 230.000 €, 130,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.crozilla.com

Udobna i funkcionalna kuća s terasama i garažom ? Bilice, Stubalj (10 minuta do plaže) U mirnom i uređenom dijelu Bilica ? naselju Stubalj, prodaje se kuća koja je dio dvojne građevine, idealna za obiteljski život ili kao kuća za odmor blizu mora. Smještena na zemljištu ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, RIVA - Autentičan stan u kamenoj kući s pogledom na more Šibenik je jedan od najposebnijih dalmatinskih gradova, poznat po bogatoj povijesti, kamenim ulicama i jedinstvenoj rivi koja je srce gradskog života. Prvi red do mora u samoj povijesnoj jezgri predstavlja jednu od....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Škopinac, 190.000 €, 150,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj ulici s vrlo malo prometa, nadomak svih sadržaja i svega pet minuta hoda do središnjeg šibenskog trga Poljana, smještena je ova kuća s izuzetnim potencijalom. Ukupne površine 150 m², raspoređena je na tri etaže ? suteren, visoko prizemlje i potkrovlje ? te nudi raznolike....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Šubićevac, 290.000 €, 150,00 m2 cca 1930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća obiteljska kuća smještena u mirnom djelu Šibenika (kvart Šubićevac) , u slijepoj ulici pogodna za obitelj ili za najam.Nekretnina se sastoji od dvije stambene jedinice. Stan na prvom katu ima stambenu površinu 90m2 i sastoji se od : kuhinje s blagovaonicom, tri velike....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 149.000 €, 150,00 m2 cca 990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ŠIBENIK, DOLAC, 150 m2 Prodaje se dvojna kamena kuća stambene površine 150 m2 izgrađena 1920. godine. Nalazi se na parceli površine 180 m2, od kojih je kuća tlocrtne površine 65 m2. Proteže se na tri etaže koje se kaskadno spuštaju prema JZ, te svaka etaža ima svoj....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu šibenske stare jezgre, među kamenim uličicama i povijesnim spomenicima, nalazi se ova predivno obnovljena kuća iz 1825. godine. Potpuna adaptacija 2011. godine sačuvala je autentičan dalmatinski šarm, dok je dodala dozu modernog luksuza i udobnosti. Kuća se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se uređena i namještena kamena kuća u samom centru Šibenika, na samo nekoliko koraka od katedrale i šibenske rive, s pogledom na more, kanal i grad. Kuća se prostire na pet etaža od po otprilike 30 m2, a sve prostorije opremljene su visokokvalitetnim namještajem i klimatizirane.....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 450.000 €, 151,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, STARI GRAD - Obnovljena kamena kuća 151 m U samom srcu povijesne jezgre Šibenika, u mirnoj kamenoj ulici punoj mediteranskog ugođaja, smještena je ova potpuno uređena i namještena tradicionalna kamena kuća površine 151 m. Nekretnina predstavlja rijetkost na tržištu jer uspješno....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 455.000 €, 151,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju ? Prekrasno obnovljena kamena kuća u srcu Šibenika, 151 m² U samom srcu povijesne jezgre Šibenika, u tihoj ulici ispunjenoj mediteranskim šarmom, prodaje se kompletno renovirana i namještena tradicionalna kamena kuća površine 151 m². Rijetka na tržištu, ova nekretnina spaja....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Stari grad, 450.000 €, 151,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, STARI GRAD - Obnovljena kamena kuća 151 m² U samom srcu povijesne jezgre Šibenika, u mirnoj kamenoj ulici punoj mediteranskog ugođaja, smještena je ova potpuno uređena i namještena tradicionalna kamena kuća površine 151 m². Nekretnina predstavlja rijetkost na tržištu jer....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 320.000 €, 129,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, BRODARICA - Tri apartmana u prizemlju Prodaju se tri apartmana u prizemlju kuće sveukupne stambene površine 129 m2. Prvi apartman ima površinu 20.40 m2 sastoji se od kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravaka i sobe u jednoj prostoriji. Drugi apartman je površine....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 525.200 €, 129,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je etažna jedinica moderne vile od 129 m² smještena na mirnoj lokaciji u blizini mora, idealna kako za cjelogodišnje stanovanje, tako i kao investicija za turističko iznajmljivanje. Riječ je o nekretnini suvremene arhitekture, visoke kvalitete gradnje i vrhunske energetske....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 370.000 €, 151,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

KLIKNI NA RAZGLED NEKRETNINE PUTEM VIRTUALNE ŠETNJE! POGLEDAJ VIDEO NEKRETNINE! Prodajemo novije adaptiranu kuću s dva stana. Kuća se nalazi u kvartu Varoš, u ulici iz koje dolaze mnogi naši poznati umjetnici, a na 5 minuta hoda od centra grada i rive (obale). U blizini su svi relevantni....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 398.000 €, 151,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

DRUGI RED DO MORA Prodaju se dva stana u Šparadićima blizu plaže i sa prekrasnim pogledom na more. Stanovi se nalaze u obiteljskoj dvojnoj kući. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja, prvog kata, i potkrovlja. SUTEREN Sastoji se od podruma. PRIZEMLJE U prizemlju se nalazi stan koji....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 255.000 €, 128,97 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća prizemna obiteljska kuća u Bogdanovićima, na području Šibenika. Neto stambena površina iznosi 128,97 m², odnosno 142,71 m² bruto, na parceli od 720 m². Kuća se prodaje u stanju roh bau te posjeduje građevinsku dozvolu. Raspored prostorija: Ulazni prostor 6,30....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.06.2024.,

www.terradalmatica.hr

Prodaje se šarmantna kamena kuća u staroj gradskoj jezgri Šibenika, ukupne površine 150 m2. Smještena u središtu bogate šibenske kulturne i povijesne baštine, samo 240 metara od mora, ova nekretnina spaja tradicionalnu arhitekturu i moderan interijer, što je čini savršenim izborom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 180.000 €, 128,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Kuća za renovaciju ? Stvorite obiteljsku oazu ili iskoristite izuzetan investicijski potencijal! Smještena u mirnom i zelenom okruženju, ova kuća nudi savršenu priliku da od nje stvorite obiteljsku oazu, dok istovremeno predstavlja izuzetan investicijski potencijal za iznajmljivanje....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 300.000 €, 152,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Šibenik centar, atraktivna lokacija u blizini tržnice i svih bitnih sadržaja, kuća u nizu za adaptaciju ukupne korisne površine 152,05 m2 na parceli površine 285 m2. Kuća se sastoji od spremišta u podrumu, dvije odvojene stambene jedinice (prizemlje i kat) te pomoćnog objekta u vrtu.....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 255.000 €, 128,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se samostojeća prizemna obiteljska kuća smještena u mirnom naselju Bogdanovići, na području Šibenika. Kuća ima neto stambenu površinu od 128,97 m², odnosno 142,71 m² bruto, te se nalazi na prostranoj parceli od 720 m². Nekretnina se prodaje u roh bau izvedbi i posjeduje pravomoćnu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 180.000 €, 128,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Kuća za renovaciju idealna za obitelj koja traži prostor za vlastiti pečat i adaptaciju. Smještena je na prostranom zemljištu s dvorištem i vrtom, što je idealno za obitelj koja voli boraviti na otvorenom. Sastoji se od dvije spavaće sobe, te jedne dodatne prostrane sobe koja može....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 525.000 €, 152,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U Vodicama blizu Šibenika se prodaje moderno uređena dvojna kuća iz 2020. godine, promišljeno oblikovana kroz tri etaže ukupne površine 152 m2. Smještena na parceli od 563 m2, okružena je urednom okućnicom i uokvirena prostorom koji pruža i privatnost i otvoren pogled prema moru s....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 309.000 €, 152,57 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantna kuća s dvorištem i pogledom na more ? Jadrija Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Jadriji prodaje se samostojeća kuća s dvorištem, pomoćnim objektima i pogledom na more. Nekretnina je idealna za obiteljski odmor, cjelogodišnje stanovanje ili kao investicija za....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 309.000 €, 152,57 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na Jadriji oko 100 m od plaže prodaje se kuća s prekrasnim pogledom na more. Ukupna bruto površina stambene zgrade iznosi 152,57 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a na okućnici se nalazi vanjska kuhinja i roštilj. Iza kuće u prizemlju je terasa....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 300.000 €, 153,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.09.2025.,

www.crozilla.com

Na mirnoj i sunčanoj lokaciji u južnom dijelu Jadrije, svega 130 metara od plaže, nalazi se ova prostrana dvojna kuća s dvije etaže, pomoćnim objektima i prekrasnim pogledom na more. Idealna je za obiteljski život, odmor ili investiciju u turistički najam. Kuća ima brutto površinu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 565.000 €, 153,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderna dvojna kuća u novogradnji na mirnoj lokaciji u Srimi, nedaleko Vodica, samo 250 metara od mora i 800 metara od centra. Kuća ukupne površine 153 m² prostire se na tri etaže ? prizemlje, kat i drugi kat ? te je projektirana s posebnom pažnjom na funkcionalnost i udobnost,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-116 (od ukupno 119)

<< <1 2 3> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com