• GoHome Professional
kuće šibenik što manje kvalitetan - GoHome
  • kuće šibenik što manje kvalitetan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće šibenik što manje kvalitetan

  • Za upit "kuće šibenik što manje kvalitetan" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.446 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 495.000 €, 168,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se nova, namještena dvojna kuća u Srimi kod Vodica s pogledom na more. Smještena je samo 300 metara od plaže, u mirnom i uređenom dijelu mjesta. Ukupna površina iznosi 168,42 m², od čega je stambeni dio 121 m², uz terase od ukupno 46,91 m², te vrt i dva parkirna mjesta. Proteže....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 275.000 €, 71,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvokatnica u novogradnji. Kuća je trenutno u fazi izgradnje što omogućuje prilagodbu željama kupca. Ukupna površina kuće iznosi 71.75 četvornih metara. PLAN KUĆE: 1. PRIZEMLJE - otvoreni dio s kuhinjom, blagovaonicom i dnevnim boravkom 2. PRVI KAT - spavaća soba, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 275.000 €, 71,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik, centar kuća u izgradnji, 3 etaže, terasa U centru Šibenika, smjestila se ugrađena kuća koja svojim položajem i rasporedom prostora nudi spoj tradicije i suvremenog načina života. Ova nekretnina prostire se na tri funkcionalno osmišljene etaže ukupne površine od 71,75 m, a....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće šibenik što manje kvalitetan'
399.000 €
590.000 €
475.000 €
  Kuća, ŠIBENIK, 235.000 €, 77,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je stan A2 u prizemlju moderne novogradnje s ukupno 6 stambenih jedinica, smještene na izuzetno traženoj i mirnoj lokaciji u Brodarici, u neposrednoj blizini osnovne škole, što ovu nekretninu čini idealnom za obiteljski život. Stan ima izravan izlaz na vlastiti vrt površine....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 280.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 320.000 €
28.11.2025 - 295.000 €
15.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U samoj jezgri grada Šibenika, u kamenoj kući, na prodaju je stan od 86 m2 koji je podijeljen u dva zasebna studio apartmana koji funkcioniraju kao uhodani posao najma. Njihove ocjene na Bookingu su zavidnih 9,1 i prodaju se kompletno namješteni te sa svim što je potrebno da se najam....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 435.000 €, 101,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji prekrasne kuće u mjestu Jadrija. Ova nekretnina se sastoji od tri stambene jedinice, od kojih su na prodaju dvije. Kuća je položena na čestici veličine 360 m2, te je provedeno etažiranje i legalizacija objekta. Dva stana koja su na prodaju su oznaka S2 i S3.....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 289.000 €, 104,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju samostojeća funkcionalna kuća s jednom uređenom stambenom jedinicom, garažom, ljetnom kuhinjom i spremištem, ukupne površine 104 m2 s dvorišnim dijelom 122 m2 u predjelu Crnica - Stara cesta u Šibeniku, s prekrasnim pogledom na more i tvrđavu sv. Mihovila. Kuća....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 457.600 €, 109,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se vila u nizu ukupne stambene površine 109 m², s pripadajućim vrtom i privatnim bazenom. Nalazi se u mirnom i uređenom dijelu Tribunja. Ova nekretnina osmišljena je kao spoj funkcionalnosti, estetike i visokih građevinskih standarda, čineći je idealnim izborom za ugodan obiteljski....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 700.000 €, 120,00 m2 cca 5830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderna kuća s prostranom parcelom u mirnom okruženju ? šibensko zaleđe U mirnom i ugodnom okruženju šibenskog zaleđa smještena je moderna obiteljska kuća, izgrađena 2021. godine te dodatno renovirana 2023., što jamči suvremen standard gradnje i visoku razinu komfora. Nekretnina se....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 365.000 €, 124,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, svega nekoliko minuta lagane šetnje od mora, smjestila se ova moderna dvojna kuća koja predstavlja idealan spoj suvremenog dizajna i funkcionalnosti. Udaljena približno 380 metara od obale , pruža savršen balans između privatnosti i blizine svih....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 500.000 €, 130,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzna vila s pogledom na čitav grad i more, novogradnja, moderna arhitektura. Vila ima 130 m2 na dvije etaže. Prizemlje se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, wc-a i praonice rublja. Na prvom katu nalaze se dvije sobe sa predivnim pogledom, svaka ima svoju kupaonicu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 650.000 €, 130,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U atraktivnom i mirnom okruženju Šibenika smještena je luksuzna vila novogradnje, moderne arhitekture, koja nudi spektakularan pogled na grad i more te visoku razinu udobnosti i privatnosti. Vila se prostire na 130 m2 raspoređenih na dvije etaže, pažljivo osmišljene kako bi pružile....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 419.900 €, 136,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderna vila u nizu u mirnom i uređenom dijelu Tribunja, ukupne površine 136 m², s pripadajućim vrtom od 95 m² i privatnim bazenom. Nekretnina je osmišljena kao spoj funkcionalnog rasporeda, suvremene estetike i visoke kvalitete gradnje, pružajući iznimnu razinu komfora....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 200.000 €, 193,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju četverosoban stan na prvom katu samostojeće kuće s potkrovljem ukupne korisne površine 193,30 m2 na samom ulazu u Šibenik iz smjera Bilica. Stanu se pristupa iz zajedničkog stepeništa, a sastoji se od velikog hodnika, blagovaonice i dnevnog boravka, čak 4 spavaće....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.600.000 €, 209,00 m2 cca 7660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderna vila s panoramskim pogledom na more ? Žaborić. Na atraktivnoj lokaciji u Žaboriću, svega 150 metara od uređene plaže, smještena je ova luksuzna vila modernog arhitektonskog izričaja, koja savršeno spaja vrhunski dizajn, funkcionalnost i eleganciju. Ukupne korisne površine....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 590.000 €, 222,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? 3 SJ + mogućnost 6, parcela 920 m² Iz DUX ponude izdvajamo rijetku priliku na tržištu Vodica ? nekretninu koja spaja prostranu parcelu, funkcionalan raspored i izražen investicijski potencijal. Na zemljištu od cca 920 m² smještena je kuća s više već formiranih stambenih....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.600.000 €, 304,00 m2 cca 5260 €/m2