- kuće ŠTRIGOVA porasla cijena

  • Za upit "kuće štrigova porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠTRIGOVA, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

GRABROVNIK KUĆA ZA ODMOR S UHODANIM NAJMOM, VELIKOM OKUĆNICOM I POTENCIJALOM ZA WELLNESS Na jednoj od najpoželjnijih lokacija sjevera Hrvatske, u mirnom i slikovitom Grabrovniku, smjestila se ova šarmantna kuća za odmor koja pruža idealan spoj privatnosti, prirodnog okruženja i ugodnog....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 210.000 € na 199.900 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 199.900 €, 210,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.01.2026 - 210.000 €
08.03.2026 - 199.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.01.2026.,

www.indomio.hr

Štrigova, krasna obiteljska kuća u centru! Prodajemo kuću modernijeg izgleda, odlično održavanu i bez nužnih ulaganja. Tlocrtna površina kuće je 130 m2 na parceli od cca 1260 m2. Kuća ima priključak struje, vode, plina, interneta, telefona i kanalizacije. Mirna ulica, svega par minuta....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 220.000 €, 253,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo veliku obiteljsku kuću, na mirnoj, usamljenijoj lokaciji, sa 7 soba i dvije kupaone s WC-om, pogodnu za život jedne velike ili dvije manje obitelji ili za miran suživot više generacija. Odlična lokacija, samo 1300 metara od centra Štrigove, daje poduzetnicima u turizmu mogućnost....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 160.000 € na 140.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 140.000 €, 180,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 160.000 €
27.03.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.c21.hr

Prodaja zemljišta s objektima ? centar Štrigove Na prodaju je atraktivno zemljište ukupne površine 2.900 m2 , smješteno u samom centru Štrigove . Na parceli se nalaze stariji ugostiteljski objekt te kuća u nastavku. Širina zemljišta iznosi 57 metara , što pruža izvrsne mogućnosti....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 270.700 €, 135,35 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.c21.hr

Novogradnja ? 3 kuće u nizu sa zasebnim dvorištima | Štrigova | Useljenje 07/2027 Na prodaju su tri moderne kuće u nizu u mirnom dijelu Štrigove, svaka s vlastitim dvorištem i natkrivenim parkirnim mjestom . Kuće su projektirane za ugodan obiteljski život, s funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.c21.hr

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 80.000 €, 55,00 m2 cca 1460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća za odmor u Banfiju, Štrigova u roh bau izvedbi na mirnom mjestu na površini zemljišta 1721m2. Kuća se sastoji od podruma i prizemlja, te ju je potrebno završiti. Sve ostale informacije na broj telefona 098242279 Kruno Tkalčec .

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 350.000 €, 70,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća s prekrasnim pogledom u Banfiju. Potpuno obnovljena, opremljena i spremna za uživanje ili investiciju! U idiličnom selu Banfi kraj Štrigove, gdje se hrvatsko selo susreće s pogledom koji oduzima dah, čeka vas iznimna prilika ? kuća za odmor koja spaja udobnost, estetiku i potencijal....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 78.000 €, 200,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.08.2025.,

www.crozilla.com

Na skrivenom mjestu u Robadju, ponad Štrigove, na prekrasnom platou iznad šume, prodajemo novogradnju nastavljenu na postojeću manju vikendicu. Kuća se uređuje na dnevnoj bazi i stvarno stanje može izgledati trenutno drukčije od onog na slikama. Krasi ju diskretan pogled na Štrigovu,....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 450.000 €, 624,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je drvena kuća, površine od 624 m2, okružena okućnicom od 7500 m2 u blizini Sv. Martina na Muri. Kuća je izgrađena 2021. godine i sastoji se od 4 jednaka apartmana sa zasebnim ulazima. Svaki apartman je opremljen kuhinjom, kupaonicom te krevetima te je potrebno samo dovršiti....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće štrigova (65)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!