• GoHome Professional
kuće ŠIBENIK pogled na more pala cijena - GoHome
  • kuće ŠIBENIK pogled na more pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće ŠIBENIK pogled na more pala cijena

  • Za upit "kuće šibenik pogled na more pala cijena" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 2.709 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (prosječna površina)
    • barem 240 m2
    • 290 m2
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosječna cijena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-16%

Promjena cijene sa 1.250.000 € na 1.050.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 1.050.000 €, 220,00 m2 cca 4770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 1.250.000 €
06.03.2026 - 1.050.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je vila kraj Omiša, smještena uz samo more i okružena kristalno čistim Jadranom i netaknutom prirodom. Vila ukupne površine 220 m² nalazi se na zemljištu od 535 m² i udaljena je samo 50 m od mora. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 750.000 € na 690.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 690.000 €, 270,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.02.2026 - 750.000 €
20.04.2026 - 690.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.indomio.hr

U zaštićenoj staroj gradskoj jezgri Šibenika, na mirnoj i dugoročno vrijednoj lokaciji, u ponudi je autentična gradska rezidencija izraženog arhitektonskog karaktera i širokih mogućnosti buduće namjene, autorska kuća arhitekta Vojtjeh Delfin, projektirana i građena za vlastito stanovanje.....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 650.000 € na 550.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 550.000 €, 205,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 650.000 €
22.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Zablaće - kuća u blizini mora :::. U centru mirnog mjesta Zablaće pored Šibenika, vrlo blizu mora, nalazi se samostojeća katnica s dva stana, položena na parceli površine 400 m2. Kuća nudi 205 m2 stambene površine. U visokom prizemlju se nalazi komforan dvosobni stan od 90m2....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće šibenik pogled na more pala cijena'
890.000 €
450.000 €
500.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 650.000 € na 600.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 600.000 €, 236,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 700.000 €
14.02.2026 - 650.000 €
28.03.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju ? Kuća s dva odvojena stana, 100 m od mora, s otvorenim pogledom, te aneksom iza kuće. Prodaje se prostrana kuća s dva odvojena stana, smještena na mirnoj lokaciji svega 100 metara od mora te se otvorenim pogledom jer nema kuća ispred. Idealna je za veću obitelj, odmor....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 970.000 € na 895.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 895.000 €, 130,00 m2 cca 6890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 970.000 €
16.05.2026 - 895.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Obiteljska kuća-vikendica smještena uz samu plažu, uz more s vezom za brod. Nekretnina je u odličnom stanju, tijekom gradnje kuće pomno je planirano njeno smještanje u prostoru na zemljištu od 400m2, Smještanjem na rub parcele dobio se prostrani vrt pod hladom starih borova, palmi....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 585.000 € na 500.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 500.000 €, 264,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 700.000 €
21.02.2026 - 600.000 €
02.03.2026 - 650.000 €
25.04.2026 - 585.000 €
16.05.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Kuća s dva odvojena stana i otvorenim pogledom, Zablaće. Prodaje se samostojeća kuća s dva potpuno odvojena stana, smještena na iznimno mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Zablaću, svega 300 metara udaljenosti od mora i predivno uređene plaže. Ova nekretnina....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 650.000 € na 620.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 620.000 €, 251,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 650.000 €
28.03.2026 - 620.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

ŠIBENIK DVOETAŽNA KUĆA S PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE I DVIJE TVRĐAVE I GARAŽOM Na iznimnoj i rijetko dostupnoj lokaciji u Šibeniku prodaje se prostrana i kvalitetno građena dvoetažna kuća s impresivnim panoramskim pogledom na more i dvije šibenske tvrđave. Ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 1.400.000 € na 1.290.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 1.290.000 €, 300,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 1.400.000 €
25.02.2026 - 1.290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se vila jedinstvenog oblika, smještena u uvali u okolici Rogoznice. Udaljena je samo 100 metara od mora i pruža prekrasan pogled na more sa svakog kata. Vila ukupne površine 300 m² s tri sobe i četiri kupaonice dominira prostorom na zemljištu od 550 m². Pristup do vile je....

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 315.000 € na 240.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 240.000 €, 160,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 315.000 €
27.03.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je kuća u nizu površine 160 m2, smještena na otoku uz more, koja nudi predivan pogled na more i mirnu lokaciju. Ova nekretnina raspolaže s tri spavaće sobe, pružajući optimalan prostor za obitelj ili goste. Kuća je idealno pozicionirana na otoku, u neposrednoj blizini mora,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 600.000 € na 550.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Zablaće, 550.000 €, 236,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.10.2025 - 800.000 €
30.10.2025 - 770.000 €
22.11.2025 - 700.000 €
13.02.2026 - 650.000 €
30.03.2026 - 600.000 €
15.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 380.000 € na 350.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 350.000 €, 150,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 450.000 €
17.01.2026 - 380.000 €
06.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se atraktivna kuća smještena u mirnom i traženom dijelu Žaborića, svega 100 metara od mora. Nekretnina se sastoji od tri prostrana stana s funkcionalnim rasporedom. - Prizemlje: 2 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, kupaonica i terasa - 1. kat: 1 spavaća soba,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 € na 260.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 260.000 €, 113,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 275.000 €
09.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Stan s tri terase, 30 m od mora na Jadriji U mirnom i zelenilom okruženom mjestu Jadrija, smještenom između Šibenika i Vodica, nalazi se ovaj stan, koji spaja udobnost obiteljskog doma i šarm mediteranskog života uz more. Stan je udaljen tek tridesetak metara od obale, okružen zelenilom....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 600.000 € na 550.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Zablaće, 550.000 €, 290,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.10.2025 - 800.000 €
07.11.2025 - 770.000 €
23.11.2025 - 700.000 €
09.02.2026 - 650.000 €
30.03.2026 - 600.000 €
18.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća s dva odvojena stana i otvorenim pogledom Zablaće. Prodaje se samostojeća kuća s dva odvojena stana, smještena na mirnoj lokaciji, svega 315 metara udaljenosti od mora i uređene plaže. Idealna je za veću obitelj ili kao investicija. Mirna i atraktivna lokacija, u neposrednoj....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr