• GoHome Professional
kuće ŠIBENIK komforan samostojeća - GoHome
  • kuće ŠIBENIK komforan samostojeća - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće ŠIBENIK komforan samostojeća

  • Za upit "kuće šibenik komforan samostojeća" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 2.164 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosječna površina)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosječna cijena)
    • do 220000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 650.000 €, 316,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju samostojeća kuća na 3 etaže s garažom i velikom okućnicom u mjestu Raslina nedaleko Šibenika, u blizini plaže . Kuća se sastoji od prizemlja unutar kojeg se nalazi i garaža, te komforan trosoban stan s izlazom na veliku terasu. Unutarnjim stepeništem se ide na....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 650.000 €, 224,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Lijepa katnica sa dva stana na Brodarici :::. Na svega 95m udaljenosti od mora nalazi se kuća sa dva stana. U prizemlju se na oko 112m2 nalazi komforan trosoban stan uz dodatak terase. Posebnim ulazom i unutarnjim stepenicama penjemo se na kat gdje nalazimo prostran dvosoban....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.300.000 €, 310,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja apartmanske kuće u centru Rogoznice, odlična lokacija, prvi red do mora, idealno za bavljenje turizmom. Kuća je na tri etaže, sagrađena na zemljištu 475 m2 i korisne površine 310 m2. Sastoji se od 6 apartmana, praktične koncepcije, dva stana po etaži. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće šibenik komforan samostojeća'
390.000 €
390.000 €
440.000 €
  Kuća, ŠIBENIK, 570.000 €, 268,00 m2 cca 2130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na samo nekoliko koraka od obale, u mirnoj ulici Brodarice pokraj Šibenika, smjestila se ova prostrana i potpuno uređena obiteljska kuća koja nudi dva zasebna stana ? savršeno rješenje za veliku obitelj, više generacija pod jednim krovom ili kao investicija za turizam. Kuća ukupne....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 800.000 €, 155,00 m2 cca 5160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Nedovršena kuća u 1. redu do mora, samo 5-6 metara do lijepe plaže u okolici Šibenika. Na parceli od 422m2 raspolaže s dvije stambene jedinice ukupne površine cca 155m2. U prizemlju se nalazi dvosoban stan od 55m2 iz 80tih godina. U prizemnom dijelu iza kuće nalazi se konoba od 30m2,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju samostojeća kuća s dvorištem, ukupne površine cca 300 m2 s 3 stambene jedinice i prekrasnim pogledom na more u mjestu Raslina, okolica Šibenika. Kuća se sastoji od: - podruma površine 50 m2 - prizemlja gdje se namješteni i komforan stan površine 120 m2, a sastoji....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 550.000 €, 370,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE - Prekrasna samostojeća kuća u Vodicama! Smještena u jednoj od najpoželjnijih lokacija na hrvatskoj obali, ova šarmantna samostojeća kuća nalazi se u mirnom, urbanistički uređenom dijelu Vodica, u neposrednoj blizini velikih trgovačkih centara i samo 1.500 metara od....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 498.000 €, 362,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrana obiteljska kuća u naselju Meterize, Šibenik, idealna za obiteljski život ili iznajmljivanje. Kuća ima ukupnu površinu od 362 m2, a sastoji se od suterena, prizemlja, prvog kata i potkrovlja. Kuća je uredno održavana, odmah useljiva i ne zahtijeva dodatna ulaganja.....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 575.000 €, 572,00 m2 cca 1010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju višekatnica u Brodarici kod Šibenika , stambene bruto površine 572 m2 s dvorištem, parkingom, ljetnom kuhinjom i garažom, te prekrasnim pogledom na cijeli šibenski arhipelag. U suterenu se nalazi poslovni prostor koji je služio kao pekara površine cca 70m2. Na....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 950.000 €, 600,00 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u prvom redu do mora, u samom centru Zablaća, ukupne površine 640 m2 s pripadajućom okućnicom od 370 m2. Nekretnina se sastoji od prizemlja i dva kata, a zbog izuzetne lokacije i rasporeda idealna je za stanovanje, turizam ili bavljenje ugostiteljstvom. U prizemlju....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 650.000 € na 550.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 550.000 €, 205,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 650.000 €
22.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Zablaće - kuća u blizini mora :::. U centru mirnog mjesta Zablaće pored Šibenika, vrlo blizu mora, nalazi se samostojeća katnica s dva stana, položena na parceli površine 400 m2. Kuća nudi 205 m2 stambene površine. U visokom prizemlju se nalazi komforan dvosobni stan od 90m2....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 420.000 €, 240,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Apartmanska kuća s 5 jedinica i potencijalom, 50m od mora, Šparadići U mirnom i slikovitom zaljevu Šparadići, nedaleko od Primoštena, smjestila se ova izvanredna apartmanska kuća koja predstavlja rijetku priliku za investiciju u turizam. Pozicionirana....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 235.000 € na 210.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 210.000 €, 136,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 255.000 €
23.01.2026 - 235.000 €
06.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

NOVA NEDOVRŠENA KUĆA S VELIKIM POTENCIJALOM OKOLICA ŠIBENIKA Idealna za obiteljski dom ili investiciju u turizam! U mirnom dalmatinskom zaleđu, u mjestu Boraja nedaleko od Šibenika, nalazi se kuća koja nudi idealan spoj prirode, prostora i brojnih mogućnosti uređenja prema vlastitim....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 455.000 €, 150,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju kompletno renovirana i namještena kamena kuća u srcu stare gradske jezgre grada Šibenika, površine 150,40 m2. Kuća je prekrasno uređena, zadržavši izvorne dalmatinske elemente gradnje , kao što su drvo i kamen što joj daje poseban šarm i ugođaj. Kuća se proteže....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 430.000 €, 220,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Uredna i šarmantna kuća svega 10 min hoda do mora ! Na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja, prodaje se održavana samostojeća kuća katnosti P+1, ukupne površine oko 220 m2, smještena na parceli od 330 m2 s okućnicom od približno 220 m2. U prizemlju se nalazi komforan stan s jednom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 450.000 €, 311,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno