• GoHome Professional
kuća uz more useljiva barem 180 m2 ekskluzivan - GoHome
  • kuća uz more useljiva barem 180 m2 ekskluzivan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća uz more useljiva barem 180 m2 ekskluzivan

  • Za upit "kuća uz more useljiva barem 180 m2 ekskluzivan" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 4.355 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PODSTRANA, 1.400.000 €, 175,00 m2 cca 8000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzni životni standard s pogledom na more Na putu prema Gornje Podstrane, tek nekoliko minuta od čistog mora i svega 15-ak minuta od Splita, nalazi se ova luksuzna vila koja kombinira suvremeni dizajn, privatnost i spektakularan pogled. Ova nekretnina osmišljena je za one koji....

 
 
 
  Kuća, TISNO, Na upit, 222,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

MURTER, BETINA - PRILIKA! Ekskluzivna kamena kuća s dvorištem Prodaje se tradicionalna, kamena kuća od 262 m2, useljiva i namještena. Kuća ima 3 zasebne jedinice. U prizemlju je dvorište, natkrivena blagovaonica s roštiljem te stan s dnevnom sobom, kuhinjom i blagovaonicom, wc-om....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 1.000.000 €, 183,00 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.11.2025.,

www.crozilla.com

Luksuzna pametna vila s bazenom i prostranim vrtom ? Vodice Na mirnoj lokaciji u Vodicama prodaje se ekskluzivna moderna vila ukupne bruto površine 183,93 m2, s privatnim grijanim bazenom od 28 m2 (7 × 4 m) te uređenim vrtom od cca 340 m2. Nekretnina je vrhunske kvalitete, kompletno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuća uz more useljiva barem 180 m2 ekskluzivan'
1.500.000 €
1.500.000 €
1.800.000 €
  Kuća, KRK, 990.000 €, 200,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Ekskluzivna samostojeća kuća s pogledom na more Na otoku Krku, na lokaciji koja se rijetko pojavljuje na tržištu, smještena je samostojeća kuća koja u sebi nosi spoj autentičnosti, potencijala i diskretne elegancije mediteranskog života. Ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 300.000 €, 180,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzna vila s bazenom između Šibenika i Vodica - odlična investicija Prodaje se ekskluzivna vila smještena u mirnom zaselku, samo 5 minuta vožnje do mora. Ova nekretnina nudi vrhunski komfor, privatnost i idealna je za osobno uživanje ili kao investicija s brzim povratom kapitala.....

 
 
 
  Kuća, VABRIGA, 1.000.000 €, 180,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderna vila s bazenom u blizini mora i svih potrebnih sadržaja za lagodan život. Vila se sastoji od prizemlja, prvog kata i drugoga kata. Prizemlje: U prizemlju vile nalazi se otvoreni ulazni prostor koji vodi u dnevni boravak. Svijetli obiteljski prostor od cca 26 m²....

 
 
 
  Kuća, SRIMA, 300.000 €, 180,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna vila s bazenom između Šibenika i Vodica ? odlična investicija Prodaje se ekskluzivna vila smještena u mirnom zaselku, samo 5 minuta vožnje do mora. Ova nekretnina nudi vrhunski komfor, privatnost i idealna je za osobno uživanje ili kao investicija s brzim povratom kapitala.....

 
 
 
  Kuća, TRPANJ, 220.000 €, 183,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

EKSKLUZIVNA/ISKLJUČIVA PRODAJA PREKO AGENCIJE PELLO REAL ESTATE Kuća ima 4 etaže. U prizemlju su dnevni boravak, kuhinja, kupaona te ostava. 1 i 2 kat imaju identičan sastav: 2 studio apartmana s kuhinjom i sobom te kupaonom. na 3.katu se nalazi ostava,kuhinja,wc te terasa s kominom....

 
 
 
  Kuća, BETINA, 785.000 €, 222,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, BETINA, Na upit, 222,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Kuća, VODICE, 390.000 €, 238,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna prodaja dvojne kuće na tri etaže koja se nalazi u mirnom dijelu Vodica, Zatonska ulica 13A, oko 600 metara od centra grada. Ukupna neto površina iznosi 238 m², raspoređenih na prizemlje, kat i potkrovlje. Prizemlje je renovirano i sadrži kuhinju s blagovaonicom, dnevni....

 
 
 
  Kuća, UGLJAN, 410.000 €, 250,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2025.,

www.broker.hr

Ekskluzivna prodaja ove ekskluzivne nekretnine smještene na malom otočiću u zadarskom arhipelagu. Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu smještenu na malenom, gotovo netaknutom otočiću u blizini Zadra ? u prvom redu do kristalno čistog mora, gdje su privatnost i mir zajamčeni. Kuća....

 
 
 
  Kuća, KORČULA, 1.400.000 €, 250,00 m2 cca 5600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Korčula: Samostojeća kuća na izvrsnoj lokaciji prvi red do mora! Na prodaju je predivna samostojeća vila smještena na odličnoj mirnoj lokaciji, u prvom redu do mora u okolici Potirne, na južnoj strani otoka Korčule. Površina zemljišta iznosi 800 m2, dok je sveukupna površina kuće....

 
 
 
  Kuća, SUTOMIŠĆICA, 410.000 €, 250,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna prodaja ove ekskluzivne nekretnine smještene na malom otočiću u zadarskom arhipelagu. Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu smještenu na malenom, gotovo netaknutom otočiću u blizini Zadra u prvom redu do kristalno čistog mora, gdje su privatnost i mir zajamčeni. Kuća se....

 
 
 
  Kuća, KRK, 1.000.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Smještena u samom povijesnom srcu grada Krka, ova potpuno obnovljena kamena vila pruža jedinstvenu priliku za investiciju ili luksuzni obiteljski život. Izgrađena 1700. godine, a 2022. godine renovirana do 80 %, objekt se prostire na ukupno 250 m² (netto 200 m²), na parceli od 55....

 
 
 
  Kuća, UGLJAN, 799.000 €, 250,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna samostojeća kuća na otoku Ugljanu, u mirnom pitoresknom mjestu Sušica, površine je 250 m2 uz okućnicu površine 462 četvorna metra. Nadokmak je mora, svega 60 metara od plaže i lučice, gdje ima privatni vez za brod te sa panoramskim pogledom na more. Posjeduje 101 m² stambenog....

 
 
 
  Kuća, MALINSKA, 795.000 €, 251,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA: Samostojeća kuća s pogledom na more, bazenom i vrhunskom opremom Na prodaju je ekskluzivna samostojeća moderna villa u okolici Malinske na prekrasnom otoku Krku, koja savršeno spaja luksuz, funkcionalnost i mirnu prirodnu okolinu. Smještena na mirnoj lokaciji, ova elegantna....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 849.000 €, 264,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

BIOGRAD NA MORU - EKSKLUZIVNA PRILIKA ? KUĆA S 4 APARTMANA I PROSTRANIM STANOM ? CENTAR! Predstavljamo vam jedinstvenu nekretninu koja spaja komfor obiteljskog doma i visok potencijal za turističku djelatnost ? sve na atraktivnoj lokaciji u centru Biograda na Moru, svega 850 metara....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 849.000 €, 264,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

BIOGRAD NA MORU - EKSKLUZIVNA PRILIKA KUĆA S 4 APARTMANA I PROSTRANIM STANOM CENTAR! Predstavljamo vam jedinstvenu nekretninu koja spaja komfor obiteljskog doma i visok potencijal za turističku djelatnost sve na atraktivnoj lokaciji u centru Biograda na Moru, svega 850 metara od mora....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 950.000 € na 890.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GREBAŠTICA, 890.000 €, 280,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 950.000 €
05.05.2026 - 890.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Ekskluzivna kuća u prvom redu do mora ? privatnost, apartmani, wellness i brod uključeni Ova iznimna nekretnina nalazi se na apsolutno vrhunskoj lokaciji ? direktno u prvom redu uz more, bez ceste između kuće i obale. Smještena na jedinstvenoj parceli u mirnoj uvali Grebaštica, udaljena....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 950.000 € na 890.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 890.000 €, 280,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 950.000 €
10.05.2026 - 890.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna kuća u prvom redu do mora privatnost, apartmani, wellness i brod uključeni Ova iznimna nekretnina nalazi se na apsolutno vrhunskoj lokaciji direktno u prvom redu uz more, bez ceste između kuće i obale. Smještena na jedinstvenoj parceli u mirnoj uvali Grebaštica, udaljena....

 
 
 
  Kuća, IČIĆI, Na upit, 280,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

IKONSKA VILA NA OPATIJSKOJ RIVIJERI ? SAVRŠENSTVO ARHITEKTURE, TEHNOLOGIJE I DIZAJNA SMART HOME LUKSUZ S VJEČNIM POGLEDOM NA MORE ? IČIĆI U najprestižnijem dijelu Ičića, svega 200 metara od mora, smjestila se vila kakvih na tržištu gotovo i nema ? projektirana za najzahtjevnije klijente....

 
 
 
  Kuća, IČIĆI, Na upit, 280,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

IKONSKA VILA NA OPATIJSKOJ RIVIJERI SAVRŠENSTVO ARHITEKTURE, TEHNOLOGIJE I DIZAJNA SMART HOME LUKSUZ S VJEČNIM POGLEDOM NA MORE IČIĆI U najprestižnijem dijelu Ičića, svega 200 metara od mora, smjestila se vila kakvih na tržištu gotovo i nema projektirana za najzahtjevnije klijente....

 
 
 
  Kuća, OMIŠ, 1.700.000 €, 297,00 m2 cca 5720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Raskošna vila s panoramskim pogledom i bazenom smještena je na parceli površine 2253 m2 nedaleko grada Omiša. Vila se proteže na tri etaže i ima ukupnu neto korisnu površinu od 297 m2. U prizemlju vile nalazi se natkriveni parking s tri parkirna mjesta i punionica za električne automobile.....

 
 
 
  Kuća, OMIŠ, 1.400.000 €, 297,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Raskošna vila s panoramskim pogledom i bazenom smještena je na parceli površine 2253 m2 nedaleko grada Omiša. Vila se proteže na tri etaže i ima ukupnu neto korisnu površinu od 595 m2. U prizemlju vile nalazi se natkriveni parking s tri parkirna mjesta i punionica za električne automobile.....

 
 
 
  Kuća, OMIŠALJ, 1.500.000 €, 300,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA NEKRETNINA ? NJIVICE, OTOK KRK ? PRVI RED DO MORA! Na prodaju je unikatna kuća površine cca 300 m² smještena na jednoj od najprestižnijih lokacija u Njivicama, ujedno i na cijelom otoku Krku ? prvi red do mora, s očaravajućim panoramskim pogledom na zaljev Kijac, more....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 1.120.000 €, 353,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna vila s bazenom i sportskim terenima, 353 m2 ? Poreč Na prodaju ekskluzivna vila površine 353 m2, smještena u mirnom okruženju nedaleko od Poreča. Vila se prostire na dvije potpuno klimatizirane etaže i nudi vrhunsku udobnost za 8 osoba. Prizemlje: Prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, BAKAR, 1.480.000 €, 400,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA: luksuzna villa s bazenom i pogledom na more! Na prodaju je moderna samostojeća villa u okolici Rijeke, smještena na povišenoj lokaciji u Hreljinu s prekrasnim panoramskim pogledom na more. Ova ekskluzivna nekretnina prostire se na ukupno 400 m² kroz više etaža, a dizajnirana....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 2.600.000 €, 500,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je ekskluzivna luksuzna zgrada u Petrčanima, smještena samo 200 metara od predivnog mora i šljunkovite plaže. Ova savršeno dizajnirana nekretnina uključuje četiri prostrana trosobna stana s nevjerojatnim pogledom na more, pružajući idealnu kombinaciju udobnosti, stila i....

 
 
 
  Kuća, IČIĆI, 3.900.000 €, 508,00 m2 cca 7680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

OPATIJA, IČIĆI - Unikatna luksuzna vila s bazenom i panoramskim pogledom Na prodaju je ekskluzivna luksuzna vila ukupne korisne površine od 508 m. Smještena je na zemljištu od 1.435 m, u blizini mora i Opatija Marriott Resort & Spa. Dovršena 2020. godine, a useljiva od 2022.,....

 
 
 
  Kuća, IČIĆI, 3.900.000 €, 508,00 m2 cca 7680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, IČIĆI - Unikatna luksuzna vila s bazenom i panoramskim pogledom Na prodaju je ekskluzivna luksuzna vila ukupne korisne površine od 508 m². Smještena je na zemljištu od 1.435 m², u blizini mora i Opatija Marriott Resort & Spa. Dovršena 2020. godine, a useljiva od 2022.,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 29)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!