kuća u zagrebu parking luksuzan - GoHome
  • kuća u zagrebu parking luksuzan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u zagrebu parking luksuzan

  • Za upit "kuća u zagrebu parking luksuzan" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.656 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 320 m2
    • do 400 m2
    • 400 m2 (prosječna površina)
    • barem 400 m2
    • 480 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 530.000 €, 530,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA LUKSUZNA VILA ? ŠALATA, ZAGREB U ponudi naše agencije nalazi se izuzetno luksuzna, arhitektonski besprijekorno osmišljena vila smještena u jednoj od najprestižnijih zagrebačkih četvrti ? elitnoj rezidencijalnoj zoni Šalata. O LOKACIJI Šalata je sinonim za ekskluzivnost,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 1.400.000 €, 450,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ZAGREB, REMETE - luksuzna kuća s bazenom na odličnoj lokaciji Predivna, samostojeća kuća od 450 m2 smještena na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na grad i obronke Medvednice na Remetama. Ova luksuzna nekretnina prostire se kroz 3 etaže, pružajući potpunu udobnost i privatnost.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 1.300.000 €, 580,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.indomio.hr

ZAGREB,VRHOVEC-ekskluzivna rezidencija i investicijska prilika - dvije kuće s bazenom i vrtom Prodaju se dvije jedinstvene samostojeće obiteljske kuće smještene na zagrebačkom Vrhovcu, mirnoj i zelenilom okruženoj rezidencijalnoj četvrti. Obje kuće izrađene su u kanadskom stilu gradnje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuća u zagrebu parking luksuzan'
1.090.000 €
1.090.000 €
1.050.000 €
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 450.000 €, 146,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se roh-bau objekt na odličnoj i mirnoj lokaciji. Prodaje se samostojeći objekt u roh-bau fazi na izuzetnoj lokaciji koja spaja miran obiteljski život i vrhunsku povezanost. Objekt je projektiran s maksimalnom iskoristivošću prostora, pružajući novom vlasniku mogućnost dovršetka....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 1.700.000 €, 274,00 m2 cca 6200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

www.biliskov.com ID: 14892 Gračani, Zagreb Luksuzna samostojeća četverosobna vila bruto površine 274 m, izgrađena 2016. godine, smjestila se na parceli od 1.111 m. Vila se prostire na četiri etaže i uključuje tri spavaće sobe, ulazni hodnik, predsoblje, stepenište, četiri terase,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 3.900.000 €, 757,80 m2 cca 5150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

www.biliskov.com ID: 15897 Zagreb, Ribnjak ? ekskluzivna poslovno-stambena zgrada s vrhunskim investicijskim potencijalom U samom srcu Zagreba, na jednoj od najprestižnijih i najrjeđih lokacija ? uz park Ribnjak ? nalazi se reprezentativna poslovno-stambena zgrada vrhunske arhitekture....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsused, 969.000 €, 435,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je reprezentativna i iznimno kvalitetno građena vila, izgrađena 2008. godine, smještena na uređenom zemljištu površine 1.335 m², u mirnom okruženju, svega 1,1 km udaljena od Aleje Bologne, što osigurava brzu i jednostavnu povezanost s gradom. Vila se prostire na više etaža....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 399.000 €, 80,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Ova luksuzna urbana vila na Šestinama, smještena podno Sljemena, predstavlja izuzetnu nekretninu koja kombinira vrhunsku kvalitetu gradnje s modernim dizajnom i visokim standardima opremljenosti. Stan na 2. katu prostire se na ukupnoj neto korisnoj površini od 79,97 m2 a posebno se....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Gornje Vrapče, 1.300.000 €, 576,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSLUZIVNA VILA ? REZIDENCIJA S PANORAMSKIM POGLEDOM NA ZAGREB Ekskluzivna vila / rezidencija na izvanrednoj lokaciji ? luksuzna izrada, premijski materijali i funkcionalnosti za ugodan obiteljski život ili reprezentativnu upotrebu. KRATKI PREGLED ? Lokacija: Gornje Vrapče (nadmorska....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 1.050.000 €, 170,00 m2 cca 6180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Kuća, Mlinovi, Mlinovi, Dvojni objekt, 170m2 PRODAJA, KUĆA, MLINOVI HILLS. U prodaji je iznimna nekretnina u luksuznom naselju Mlinovi Hills. Potpuno renovirana duplex kuća, uvučena od glavne ceste s vlastitim prilazom i garažom te dva parking mjesta uživa potpunu privatnost,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 996.000 €, 204,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

LOKACIJA: Predivni luksuzni stan nalazi se na Madveščaku. Odlična mikrolokacija, udaljena svega 1.5 km od Trga bana Josipa Jelačića, U neposrednoj blizini stana nalazi se osnovna škola, vrtić, trgovine, blizina Kaptol centra i ostalih sadržaja. Javni prijevoz dostupan je tramvajem.....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2025.,

www.njuskalo.hr

www.biliskov.com ID: 14892 Gračani, Zagreb Luksuzna samostojeća četverosobna vila bruto površine 274 m², izgrađena 2016. godine, smjestila se na parceli od 1.111 m². Vila se prostire na četiri etaže i uključuje tri spavaće sobe, ulazni hodnik, predsoblje, stepenište, četiri terase,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Zagreb Jug, 685.000 €, 320,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, BLATO, 320 m2, 6-sobna Prodaje se dvojna kuća, ukupne stambene površine 320 m2 na parceli površine 323 m2. Građena je 2014. godine te se sastoji od podruma, prizemlja, kata i tavanskog prostora (50 m2). PODRUM (102,35 m2) je u cijelosti uređen (parket/keramika,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Donji Grad, 3.900.000 €, 690,00 m2 cca 5650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Ova jedinstvena stambeno-poslovna građevina na prodaju izuzetna je prilika. Zgrada se nalazi na jednoj od najljepših lokacija u centru Zagreba - Ribnjak. Osim prekrasne lokacije na parku Ribnjak i pogledom na zelenilo u srcu Zagreba, zgrada je posebna i po tome što je djelo renomiranog....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 849.000 €, 132,00 m2 cca 6430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzan penthouse na Kvaternikovom trgu. Nalazi se na trećem katu manje urbane vile, a sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri prostrane spavaće sobe, dvije kupaonice, radne sobe/ureda, i terase. Stanu također pripadaju i dva garažna parking mjesta....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, 920.000 €, 400,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja ? luksuzna vila s bazenom, okolica Samobora Na prodaju je predivna vila s bazenom i otvorenim pogledom na prirodu, smještena na mirnoj lokaciji u okolici Samobora. Vila ima 400 m² bruto površine i prostire se na tri etaže, a idealna je za miran obiteljski život, odmor ili....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Gornji Bukovac, 990.000 €, 440,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otkrijte luksuzni život u srcu Zagreba s ovom spektakularnom kućom novo na tržištu smještenom u mirnoj ulici u kvartu Bukovac,Remete, Maksimir. Ako tražite oazu privatnosti, ovo je savršena prilika za vas. S ukupnom stambenom površinom od 440 četvornih metara i prostranom parcelom....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 2.500.000 €, 400,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Ova prekrasna vila s bazenom nalazi se na elitnom dijelu grada, točnije na Pantovčaku, u samom središtu. Ova impresivna vila prostire se na četiri etaže i ima ukupno 430 četvornih metara površine. Unutar vile nalazi se četiri prostrane spavaće sobe, što je idealno za veće obitelji....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 1.789.900 €, 246,00 m2 cca 7280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna vila u Srebrnjaku - Elegancija i komfor u srcu Zagreba Prodaje se ekskluzivna, potpuno nova vila smještena u prestižnom dijelu Srebrnjaka, idealna za one koji traže spoj luksuza, privatnosti i funkcionalnosti. Zatvorena površina od 185 m² proteže se na tri pomno uređene etaže,....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 1.300.965 € na 1.361.475 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZAGREB, Medveščak, 1.361.475 €, 302,00 m2 cca 4510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2026 - 1.300.965 €
15.04.2026 - 1.361.475 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom i elitnom zagrebačkom naselju Kraljevec, okružena prirodom Park šume Kraljevec, Tuškanca i Cmroka, smjestila se moderna urbana vila koja nudi vrhunski standard stanovanja. Na svega 350 metara od autobusne stanice i 2,5 km od Britanskog trga, ova nekretnina predstavlja idealan....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 399.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, Na upit, 302,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaja Vile Maksimir, 302m2, novogradnja. Na samom rubu šume Maksimir, u mirnoj slijepoj ulici Prilesje, smjestila se nova luksuzna vila koja pruža spoj vrhunskog komfora, privatnosti i neposredne blizine centra grada. Samostojeća katnica, izgrađena 2025. godine u potpunosti od armiranog....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, Na upit, 215,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.crozilla.com

Tuškanac, prekrasna novoizgrađena obiteljska vila, na dominantnoj parceli okruženoj prekrasnim obiteljskim vilama. Luksuzan peterosoban penthouse zatvorene površine 150m2 sa terasom 170m2 i parkingom za 3 automobila. Ukupno obračunski 215m2. Oprema: Otiima staklene stijene Maico ventilacija....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, Na upit, 378,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE LUKSUZNA MODERNA VILA 378 m2 + BAZEN NA ŠESTINAMA, PODSLJEME ? ODMAH RASPOLOŽIVA! Lokacija koja oduzima dah: Mirna ulica na obroncima Šestina podno Sljemena, okružena obiteljskim vilama na velikim parcelama. Dominantna južna orijentacija sa širokim pogledom na Zagreb. Prostrana....