• GoHome Professional
kuća u zagrebu adaptiran zadnjih 7 dana 220 m2 - GoHome
  • kuća u zagrebu adaptiran zadnjih 7 dana 220 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u zagrebu adaptiran zadnjih 7 dana 220 m2

  • Za upit "kuća u zagrebu adaptiran zadnjih 7 dana 220 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 950.000 €, 230,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.eurovilla.hr

U srcu prestižnog Tuškanca, jedne od najpoželjnijih zagrebačkih adresa, smjestila se ova elegantna dvojna kuća u mirnoj ulici. Uvučena od glavne prometnice, nekretnina nudi iznimnu privatnost i tišinu, istovremeno pružajući lagan pristup svim urbanim sadržajima. S neto površinom cca.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 297.000 €, 220,00 m2 cca 1350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

RE/MAX centar nekretnina iz ponude izdvaja kuću s tri stana na odličnoj lokaciji u Dubcu. Sastoji se od prizemnog stana od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice ii još jedne prostorije koja se može spojiti sa kuhinjom i boravkom da se dobije otvoreni prostor. Na prvi i drugi....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 360.000 €, 224,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U ponudi je samostojeća kuća ukupne stambene površine 224 m2 s okućnicom površine 112 m2, smještena u Donjoj Dubravi. Sastoji se od: - prizemlja - prvog kata - potkrovlja U prizemlju i na katu nalazi se ukupno 7 soba, 2 kuhinje, 2 kupaonice s WC-om, predsoblje i balkon, dok je potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 285.000 €, 225,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u mirnom dijelu Trnave, idealna za veću obitelj, dvije obitelji ili kao investicija za najam. Kuća se sastoji od 3 etaže, svaka površine 75 m², što ukupno čini 225 m² stambenog prostora.Prva dva kata su uređena, održavana i odmah useljiva, dok su plin i brojila odvojeni....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Žitnjak, 220.000 €, 210,00 m2 cca 1050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Idealna prilika za život i sigurnu investiciju Na izvrsnoj i traženoj lokaciji u zagrebačkom naselju Žitnjak, smjestila se ova poslovno-stambena kuća velikog potencijala, savršena za obiteljski život, ali i kao izvrsna investicija s postojećim prihodom od najma. Nekretnina se sastoji....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsused, 350.000 €, 204,56 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća u blizini centra Podsuseda Nalazi se na mirnoj i zelenoj lokaciji, idealnoj za obiteljski život, a pritom je svega nekoliko minuta udaljena od svih sadržaja potrebnih za svakodnevicu. Kuća je prostorno raspoređena na podrum, prizemlje, kat i potkrovlje,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuća u zagrebu zadnjih 7 dana 220 m2 (14)
  • kuća u zagrebu adaptiran 220 m2 (26)
  • kuća u zagrebu adaptiran zadnjih 7 dana (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr