• GoHome Professional
kuća u zagrebu adaptiran do 2500 eura/m2 vrt - GoHome
  • kuća u zagrebu adaptiran do 2500 eura/m2 vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u zagrebu adaptiran do 2500 eura/m2 vrt

  • Za upit "kuća u zagrebu adaptiran do 2500 eura/m2 vrt" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 1.980 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosječna površina)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po cijeni
    • 2300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 380.000 € na 350.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Stenjevec, 350.000 €, 170,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 380.000 €
06.03.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je potpuno adaptirana dvojna kuća s dva odvojena stana ? Stenjevec, Gajnice Prodaje se prekrasna dvojna kuća smještena u samom centru Stenjevca, na mirnoj lokaciji sa strane Gajnica između Gospodske i Bolničke ulice. Kuća se nalazi u blizini škole, vrtića, trgovine i svih....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 500.000 €, 250,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

3 min autom od Ilice. Kuća je adaptirana 2006. godine i nalazi se u odličnom stanju, s novom termo fasadom i krovom. Grijanje u kući je centralno plinsko, ali svaki stan također ima peći na drva. Kuća se prostire na tri etaže i sastoji se od tri stana. Na prvom katu se nalazi garsonjera....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 799.000 €, 315,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Tuškanac-na prodaju je dvojna kuća površine 315 m2 smještena u prestižnom dijelu Gornjeg Grada ? Medveščak, u mirnom i sunčanom okruženju. Ova nekretnina ističe se prostranošću i funkcionalnim rasporedom koji uključuje pet spavaćih soba, odvojeni dnevni boravak, odvojenu kuhinju s....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuća u zagrebu adaptiran do 2500 eura/m2 vrt'
415.000 €
415.000 €
530.000 €
  Kuća, ZAGREB, Markuševec, 159.000 €, 70,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Markuševec ? mali dom s dušom i dvorištem, odmah useljiv Na prodaju je šarmantna, potpuno legalizirana kuća u ulici Vida Ročića, idealna za par, manju obitelj ili kao pametnu alternativu stanu ? uz vlastito dvorište, privatnost i mir Podsljemena. Kuća se sastoji od tri etaže....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 420.000 €, 195,00 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja - Kuća s 3 stambene jedinice + garaža + voćnjak - Gornji Bukovac Prošećite nekrentinom na sljedećem linku: https://my.matterport.com/show/?m=tuGEZxkLmj3 Prodajemo kuću površine 195 m2 koja se nalazi na zemljištu od 639 m2 na Gornjem Bukovcu. Kuća se sastoji od prizemlja, kata....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Trnje, 590.000 €, 331,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dvije kuće na istoj parceli ? ukupna površina 331 m2 ? Trnje, Zagreb Na fantastičnoj lokaciji u mirnom dijelu Trnja prodaju se dvije kuće na istoj parceli ukupne površine 331 m2. S obzirom na lokaciju zemljišta, ovo je rijetka prilika. Prva kuća ima 66 m2, potpuno je adaptirana....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 430.000 € na 425.000 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 425.000 €, 286,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.11.2025 - 430.000 €
06.04.2026 - 425.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se lijepa kuća katnica s vrtom, terasom i balkonom. Sastoji se od suterena, razizemlja, prizemlja i stambenog potkrovlja. Kuća je kompletno adaptirana 2011.godine. Ispred kuće natkriveni parking za 2 automobila. Blizina trgovine....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 436.000 € na 427.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Trešnjevka, 427.000 €, 309,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2026 - 436.000 €
19.04.2026 - 427.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2026.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se dvojna kuća sa garažom i vrtom izgrađene 1936.g.Kuća je tlocrtno 102m2, a nalazi se na stambenoj čestici od ukupnno 309m2.Sastoji se od:Suterena: (adaptiran 2015.g.)hodnikadnevnog boravkakuhinje sa blagovaonom spavaće sobekupaonicePrizemlja:hodnikadnevnog boravka sa kuhinjomdvije....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 436.000 € na 427.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 436.000 €
22.04.2026 - 427.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se dvojna kuća sa garažom i vrtom izgrađene 1936.g. Kuća je tlocrtno 102m2, a nalazi se na stambenoj čestici od ukupnno 309m2. Sastoji se od:....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 360.000 €, 420,00 m2 cca 860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća površine 420 m2 smještena u mirnom dijelu Donje Dubrave, u Trnavi. Ova nekretnina nudi izuzetnu kombinaciju privatnosti, prostranosti i atraktivnog okruženja, što je čini idealnom prilikom za obiteljski život ili investiciju. Kuća se nalazi na parceli....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona