• GoHome Professional
kuća u zagrebu adaptiran Najnovije terasa - GoHome
  • kuća u zagrebu adaptiran Najnovije terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u zagrebu adaptiran Najnovije terasa

  • Za upit "kuća u zagrebu adaptiran najnovije terasa" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 350.000 €, 127,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRODAJA, Kuća, Klara. Prodaje se poluugrađena kuća koja se sastoji od PRIZEMLJA (ulazni prostor, kupaonica s wcom, tehnička prostorija, kuhinja, blagavaonica i dnevni boravak, natkriveno parkirališno mjesto (17 bm2) i natkrivena terasa (18.51 bm2), i KATA (stubište, hodnik, 3 spavaće....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 330.000 €, 102,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

PRODAJA, Kuća, Klara. Prodaje se poluugrađena kuća koja se sastoji od PRIZEMLJA (ulazni prostor, kupaonica s wcom, tehnička prostorija, kuhinja, blagavaonica i dnevni boravak, natkriveno parkirališno mjesto (16,55 bm2) i natkrivena terasa (23,43 bm2), i KATA (stubište, hodnik, 3 spavaće....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 370.000 €, 163,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

PRODAJA, Kuća, Klara. Prodaje se poluugrađena kuća koja se sastoji od PRIZEMLJA (ulazni prostor, kupaonica s wcom, tehnička prostorija, kuhinja, blagavaonica i dnevni boravak, natkriveno parkirališno mjesto (17,76 bm2) i natkrivena terasa (31,55 bm2), i KATA (stubište, hodnik, 3 spavaće....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Trnje, 750.000 €, 169,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

KUĆA + GARAŽA, PRODAJA, ZAGREB, TRNJE, CVJETNO NASELJE, 169 m2 Prodaje se kuća u nizu ukupne stambene površine cca 169 m2, koja se nalazi na zemljištu tlocrtne površine cca 400 m2. Kuća je izgrađena 1939. godine. Sastoji se od prizemlja s vrtom, kata i pomoćnog objekta s garažom.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 345.000 €, 350,00 m2 cca 990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, KUSTOŠIJA, 350 m2 Prodaje se kuća u nizu (nije dvojni objekt) ukupne stambene površine cca. 350 m2 (bruto tlocrtne površine cca. 412 m2), koja se nalazi na zemljištu tlocrtne površine 230 m2. Suteren i visoko prizemlje su građeni 60.-ih godina, kat 80.-ih godina....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 599.000 €, 534,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, SVETA KLARA, 534 m2 Prodaje se samostojeća kuća ukupne stambene površine cca 534 m2 (u tu kvadraturu ne ulaze dvorišni objekt, vrt i nadstrešnica), koja se nalazi na zemljištu tlocrtne površine 540 m2. Kuća je izgrađena 1943. godine. Sastoji se od podruma, prizemlja....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuća u zagrebu najnovije terasa (14)
  • kuća u zagrebu adaptiran terasa (76)
  • kuća u zagrebu adaptiran najnovije (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!