• GoHome Professional
kuća u zagrebu adaptiran 170 m2 - GoHome
  • kuća u zagrebu adaptiran 170 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u zagrebu adaptiran 170 m2

  • Za upit "kuća u zagrebu adaptiran 170 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.966 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Trešnjevka, 436.000 €, 165,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.indomio.hr

Na lijepoj lokciji na Trešnjevci, prodaje se dvojna obiteljska kuća ukupne površine 165 m2, smještena na parceli od 309 m2 s uređenom okućnicom. Kuća ima dvije stambene jedinice sa zasebnim ulazima, a prostire se na tri etaže ? suteren, visoko prizemlje i tavan. Etaže su povezane....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Donji Grad, 590.000 €, 164,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća katnica, površine 81m2 za adaptaciju, na odličnoj lokaciji, u mirnom, ali poznatom i dobro povezanom Zagrebačkom naselju Trnje. Na zemljištu se uz kuću, nalazi i manja, također samostojeća kuća, površine 66m2, potpuno adaptirana i vrhunski opremljena 2025.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 265.000 €, 178,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja prekrasnu samostojeću kuću 115 m2 na odličnoj lokaciji u Trnavi, Donja Dubrava. Sastoji se od garaže,prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi stan koji se sastoji od ulaznog hodnika iz kojeg se ide prema kupaonici,kuhinji,dnevnom boravku....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuća u zagrebu adaptiran 170 m2'
415.000 €
415.000 €
1.190.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 380.000 € na 350.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Stenjevec, 350.000 €, 170,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 380.000 €
07.03.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je potpuno adaptirana dvojna kuća s dva odvojena stana ? Stenjevec, Gajnice Prodaje se prekrasna dvojna kuća smještena u samom centru Stenjevca, na mirnoj lokaciji sa strane Gajnica između Gospodske i Bolničke ulice. Kuća se nalazi u blizini škole, vrtića, trgovine i svih....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 1.190.000 €, 172,00 m2 cca 6920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Medveščak, prodaja kuće s vrtom Na parceli od 307 m2 na prodaju je dvojna kuća koja se proteže kroz tri etaže. Kuća/stan obračunske površine 200 m2, a stambene oko 180 m2 sastoji se od: - u prizemlju kuće nalazi se zasebni ulaz, dvije sobe, kotlovnica i garaža iz koje se ulazi....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 240.000 €, 180,00 m2 cca 1330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

TEL.; 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na lijepoj i mirnoj lokaciji u Markuševcu (Štefanovec), prodaje se odlična kuća, okružena zelenilom. Kuća je građena 1968.god., a potpuno je adaptirana 2020.god., u potresu potpuno neoštećena.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Žitnjak, 300.000 €, 160,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća katnica sa 2 odvojena stana ,potkrovljem, garažom i podrumom KUĆA KATNICA - PRODAJA PRIZEMLJE - dvosoban stan 75 m2, (2 s.sobe , dnevni boravak, blagavaona/kuhinja,wc kupatilo hodnik),garaža ,podrum i drvarnica. KAT- dvosoban stan 76 m2, ( 2.s.sobe,dnevni boravak,kuhinja/blagavona,....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 230.000 € na 210.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Dubrava, 210.000 €, 160,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 245.000 €
14.05.2026 - 230.000 €
22.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija Adra La Mar Nekretnine posreduje u prodaji kompletno adaptirane i uređene kuće u Gornjoj Dubravi. Ukupna kvadratura kuće iznosi 55m2 + dvorište 87 m2 + garaža 18 m2 što čini ukupnu površinu od 160 m2. Prodaje se uređena i opremljena kao na slikama osim: frižidera, perilice....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsused, 359.000 €, 155,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

KUĆA,ZAGREB,PRODAJA,GORNJE VRAPČE, 155 m2 Prodaje se kuća u Gornjem Vrapču. Kuća se sastoji od prizemlja kata i potkrovlja. Izgrađena je 1966 godine. 2000.godine napravljeno je novo krovište,2015 godine adaptirani su prizemlje i kat,nove šindre postavljene na krovištu 2025.godine....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr