- kuća u Zagrebu terasa

  • Za upit "kuća u zagrebu terasa" pronađeno 1 332 nekretnina - prosječna cijena 2.899 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2
    • do 270 m2
    • 270 m2 (prosječna površina)
    • barem 270 m2
    • 320 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 345.000 €, 84,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se novi 3S u Gračanima, podsljeme, Zagreb. u neposrednoj blizini Šoping centra Meridijan 16 (SUPER KONZUM) i Nove SLJEMENSKE ŽIČARE na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Nalazi se u sklopu urbane vile i ima poseban ulaz . Stan se sastoji od : - hodnika, - dvije spavaće sobe, -....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 552.000 €, 171,80 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

www.biliskov.com ID 14909 Šestine Lijep peterosoban stan u dvojnoj kući , ukupne površine 200,75m2, građenoj 1990 godine. Kuća nema dizalo. Sam stan je površine 171,80m2. Stan je razveden na četiri etaže: U prizemlju je: garaža za dva automobila površine 28,95m2, gospodarstvo, WC,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 350.000 €, 150,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAGREB, SVETA KLARA - MODERNA DVOETAŽNA MONTAŽNA KUĆA 110 m² sa vrtom 200m2 U ponudi moderna dvoetažna montažna kuća suvremenog dizajna, projektirana prema najnovijim standardima energetske učinkovitosti, funkcionalnosti i kvalitete stanovanja. Kuća ukupne unutarnje stambene površine....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 345.000 €, 350,00 m2 cca 990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, KUSTOŠIJA, 350 m2 Prodaje se kuća u nizu (nije dvojni objekt) ukupne stambene površine cca. 350 m2 (bruto tlocrtne površine cca. 412 m2), koja se nalazi na zemljištu tlocrtne površine 230 m2. Suteren i visoko prizemlje su građeni 60.-ih godina, kat 80.-ih godina....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Zagreb Jug, 1.213.800 €, 328,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAGREB ? OBITELJSKA KUĆA 328 m² S 4335 m² ZEMLJIŠTA! 5 Stanova u kući ILI 25 STANOVA ? DOZVOLA SPREMNA ZA RENOVACIJU Kratki opis: Velika kuća (328 m²) na ogromnoj parceli od 4335 m²! 2 useljiva stana, nakon renovacije 5 stanova. Idealno za investitora ili više generacija. KVALITETA....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 375.000 €, 175,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća: Zagreb, Šetine, Gorjani, 2 etaže, 175 m2, ukupno 1100m2, 375000 € Kuća se nalazi u Šestinama, na izravnanoj padini brežuljka sa kojeg se pruža lijep pogled na okolicu. Samostojeća kuća, visoka prizemnica, izgrađena je 2000 godine i do prije nekog vremena bila je restoran. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 255.683 €, 107,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

KUPNJA DIREKTNO OD INVESTITORA, KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NITI POREZ NA PROMET NEKRETNINA! Novi Zagreb - naselje Remetinec, ulica dr. Luje Naletilića kod broja 13U, nalaziti će se u okruženju obiteljskih kuća i manjih zgrada. Sa istočne strane su obiteljske kuće, sa zapadne....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 675.000 €, 340,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, KUĆA, ZAGREB, ČRNOMEREC, novouređena kuća s poslovnim prostorom Na prodaju je prostrana samostojeća kuća smještena u urbanoj zoni zagrebačkog Črnomerca. Ova novouređena kuća ima i poslovni prostor, prostranu terasu te privatni vrt. Raspoređena na podrum, prizemlje i potkrovlje,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 650.000 €, 104,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.crozilla.com

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE I POREZA NA NEKRETNINE! Črnomerec, Jelenovac, novi manji projekt od 4 stana u izgradnji; dovršetak ljeto 2027. A certifikat, dizalice topline, lift! Zadnja 2 neprodana 4s stana; penthouse na 2 katu i u prizemlju. Urbana vila u blizini Vinogradske bolnice i....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 850.000 €, 400,00 m2 cca 2130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća u mirnom dijelu Zagreba, točnije u Šestinama. Ova prostrana nekretnina izgrađena je 2010. godine i prostire se na 400 m2 stambenog prostora, smještena na parceli od 800 m2, pružajući savršeno sklonište za obiteljsku udobnost ili investicijske prilike.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 439.000 €, 230,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrana kuća od 230 m² smještena u mirnoj ulici u Remetama, na svega 500 metara od Osnovne škole Remete, te u neposrednoj blizini autobusnih stanica za Donje Svetice, Kaptol i Kvaternikov trg (linije 226, 207, 203). Automobilom se do Kaptola ili Kvaternikovog trga....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 379.000 €, 120,76 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan koji pruža rijetku kombinaciju komfora stana i osjećaja života u kući ? veliki privatni vrt s (po potrebi tendom) natkrivenom terasom, garaža te pogled na Sljeme i Medvedgrad. OPIS NEKRETNINE Na mirnoj i zelenoj lokaciji u ulici Prevoj prodaje se prostran stan površine 117,87....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Zagreb Jug, 180.425 €, 52,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.crozilla.com

KUPNJA DIREKTNO OD INVESTITORA, KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NITI POREZ NA PROMET NEKRETNINA! Veliko Polje, Goranska ulica na broju 8 (sami centar Velikog Polja), projekt u fazi gradnje, zgrada se sastoji od ukupno 8 stanova - dva stana po katu, prizemlje i 3 kata (dizala nema).....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 260.000 €, 73,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se trosobni stan na Žutom bregu u manjoj stambenoj zgradi na trećem katu. Ovaj izrazito svijetao i ugodan penthouse sastoji se od ulaznog prostora, kupaone, dvije sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom ukupne tlocrtne povtšine 46,15m2 te terase tlocrtne površine 26,80m2 koja ima....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 799.000 € na 749.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 749.000 €, 380,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.10.2025 - 820.000 €
11.02.2026 - 799.000 €
16.05.2026 - 749.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.crozilla.com

Kuća koja se sastoji od: - prizemlja koje se sastoji od kuhinje, kupaone sa wc-om, te dvije sobe - svaka od 45 m2, sa izlazom u vrt. Bazen je 25.000 litara vode, montažni. - I. kat/ prizemlje sa glavnim ulazom, garaža od 40 m2 za dva automobila (sa pripremom za sanitarni čvor i direktnim....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsused, 314.139 €, 88,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, PROJEKT PERJAVICA VIEW, trosoban stan ukupne neto površine 88,49 m2, na drugom (uvučenom) katu urbane vile u izgradnjiStan oznake V2-S3 Sastoji se od: stubišta, ulaznog predprostora, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka i kuhinje, dvije kupaonice i terase.Pripadaju mu garažno....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 950.000 €, 230,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, GRAČANI, 230 M2, 5S Prodaje se kuća na Gračanima površine 230 m2. Nekretnina se prodaje djelomično namještena. Kuća se sastoji od tri etaže, odnosno podruma, prizemlja i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Zagreb Jug, 204.575 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!