kuća u Zagrebu moderan roh-bau - GoHome
  • kuća u Zagrebu moderan roh-bau - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u Zagrebu moderan roh-bau

  • Za upit "kuća u zagrebu moderan roh-bau" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 2.714 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosječna površina)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Brezovica, 292.000 €, 106,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

ZAGREB, BREZOVICA - Moderan duplex vrhunske gradnje s terasom i 3 parking mjesta Prodaje se moderan duplex objekt vrhunske gradnje, ukupne stambene površine 106 m, uz prostranu terasu od 24 m koja pruža idealan prostor za opuštanje i druženje. Nekretnina raspolaže s 3 parkirna mjesta....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 450.000 €, 146,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se roh-bau objekt na odličnoj i mirnoj lokaciji. Prodaje se samostojeći objekt u roh-bau fazi na izuzetnoj lokaciji koja spaja miran obiteljski život i vrhunsku povezanost. Objekt je projektiran s maksimalnom iskoristivošću prostora, pružajući novom vlasniku mogućnost dovršetka....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 350.000 €, 280,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Kuća u zelenoj oazi Markuševca sa četiri stana i prostranom okućnicom! Ova impresivna kuća nalazi se u slikovitom okruženju Markuševca, okružena prirodom. S tri etaže, ova kuća nudi četiri stana različitih konfiguracija, pružajući raznolike mogućnosti za stanovanje ili investiranje.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuća u zagrebu moderan roh-bau'
375.000 €
470.000 €
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 1.090.000 €, 400,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.crozilla.com

U mirnom i zelenom dijelu Gornje Dubrave, na zemljištu površine 2.405 m² (fronta 17 m), smjestila se impozantna obiteljska vila u roh bau fazi, ukupne površine 400 m².Elegantno uvučena od glavne ceste, vila pruža potpunu privatnost, a zahvaljujući povišenoj poziciji uživa u spektakularnom,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 760.000 €, 210,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se prekrasna renovirana kuća na Maksimiru! Ova čarobna kuća, koja je prošla potpunu obnovu 2016. godine, čeka novog vlasnika! S novim krovom i sustavom podnog grijanja, ova troetažna ljepotica nudi udoban i moderan dom. Kuća je već pod etažiranjem, s mogućnošću dodatne prilagodbe....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Brezovica, 292.000 €, 106,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, BREZOVICA - Moderan duplex vrhunske gradnje s terasom i 3 parking mjesta Prodaje se moderan duplex objekt vrhunske gradnje, ukupne stambene površine 106 m², uz prostranu terasu od 24 m² koja pruža idealan prostor za opuštanje i druženje. Nekretnina raspolaže s 3 parkirna mjesta....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 510.000 €, 68,00 m2 cca 7500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

*** ZA DIREKTNE INFORMACIJE 0958741794 *** ivan.mustapic@dogma-nekretnine.com Predstavljamo rijetku priliku na tržištu dvoiposobni stan smješten na 2. katu šarmantne gradske vile na Kvaternikovom trgu. Stan je trenutno u fazi potpune, temeljite adaptacije, što kupcu jamči moderan....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Trešnjevka, 39.900 €, 110,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderna montažna kuća proizvođač, ukupne površine 110 m², izrađena po suvremenim standardima gradnje i energetske efikasnosti. Odlikuje je kvalitetna konstrukcija, odlična termoizolacija i brzina izgradnje, debljina nosive konstrukcije je 20cm, ostale montaćne gradnje su....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 900.000 € na 800.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Donji Grad, 800.000 €, 202,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 900.000 €
22.04.2026 - 800.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U srcu Zagreba, na jednoj od najprestižnijih lokacija u samom strogom centru grada, u mirnoj ulici nadomak svih ključnih sadržaja, smjestila se ova iznimna nekretnina u povijesnoj zgradi iz 1918. godine poznatoj kao Kuća Hirschl, koju je projektirao arhitekt Otto Goldscheider. Zgrada....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr