• GoHome Professional
klenovnik do 370 m2 - GoHome
  • klenovnik do 370 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - klenovnik do 370 m2

  • Za upit "klenovnik do 370 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 764 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 350 m2 (malo manji)
    • 390 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 59000 eura
    • do 74000 eura (prosječna cijena)
    • do 88000 eura
    • do 741 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KLENOVNIK, 84.000 €, 135,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k712) EUROESTATE isključivo posredovanje KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU PRILIKOM KUPNJE NEKRETNINA IZ NAŠE PONUDE. PRODAJE SE kuća, visoka prizemnica neto površine 135 m2 sa okućnicom površine 1313 m2 u mjestu Lipovnik. - izuzetno mirna lokacija....

 
 
 
  Kuća, KLENOVNIK, 84.000 €, 135,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k712) EUROESTATE isključivo posredovanje KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA....

 
 
 
  Stan, KLENOVNIK, 90.000 €, 67,79 m2 cca 1330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KLENOVNIK, STAN DVOSOBNI, IZVRSNA PRILIKA! Klenovnik, udaljenost od Varaždina 25 km, od Ivanca 7 km, stan na odličnoj lokaciji. Stan je u potkrovlju 67,79 m2, sastoji se od dvije sobe, kuhinje, kupaonice, hodnika, te drvarnice u podrumu. Renovacija stana započeta, soba i kupaonica....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'klenovnik do 370 m2'
320.000 €
320.000 €
  Kuća, KLENOVNIK, 20.000 €, 60,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Starija kuća tlocrtne površine 60 m2, sa gospodarskom zgradom površine 35 m2, na zemljištu ukupne površine 9.126 m2. Odlična lokacija; mirna i tiha lokacija, okružena sa puno zelenila; sastoji se od prizemlja.Priključak struje te voda iz bunara.Kuću je potrebno adaptirati, ili na....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com