• GoHome Professional
karojba luksuzan do 430000 eura - GoHome
  • karojba luksuzan do 430000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - karojba luksuzan do 430000 eura

  • Za upit "karojba luksuzan do 430000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 400000 eura (malo jeftiniji)
    • 450000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KAROJBA, 395.000 €, 3965,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

INVESTICIJA-GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE NADOMAK MOTOVUNA NOVO U PONUDI Građevinsko zemljište nedaleko Motovuna predstavlja izvanrednu priliku za investiciju u nekretnine. Ovo prostrano zemljište nalazi se u mirnom mjestu s pogledom na prekrasnu prirodu Istre. Pješačka udaljenost do trgovine....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 370.000 €, 73837,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište, sastoji se od više parcela i više lokacija ukupne površine 73837 m2. Zemljište se najvećim dijelom sastoji od pašnjaka ,oranice, livade te dijelom šume. Nalazi se u središnjoj Istri 6 km od Motovuna. ID CODE: 300391030-369 Habitator nekretnine....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 365.000 €, 16637,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se zemljište u malom selu između Poreča i Motovuna. Prekrasno zemljište u predivnoj prirodi ukupne površine 16637 m od kojih je 1900 m građevinski dio, ostali dio je poljoprivredno. Zemljište je na atraktivnom položaju, smješteno na brežuljku unutar šume na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 349.000 €, 190,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

**KAROJBA PROSTRANA KUĆA ZA ODMOR! U mirnom dijelu Istre, u Karojbi, prodaje se ova prostrana kuća. Što sve nudi ova nekretnina? 4 udobne spavaće sobe 2 prostrane dnevne sobe s TV-om i satelitskim programima 3 potpuno opremljene kuhinje s perilicama posuđa i pećnicama 2 kupaonice....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 415.000 €, 192,00 m2 cca 2160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2024.,

www.eurovilla.hr

Projekt je zamišljen u izvornom stilu kamenih istarskih vila u kojima se može u miru i zelenilu uživati u prirodi, a opet tako blizu malom autohtonom mjestu daleko od uobičajene vreve većih turističkih mjesta. Projekt je smješten svega 250 m od malog urbanog mjesta gdje su dostupni....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 415.000 €, 192,00 m2 cca 2160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 415.000 €, 12550,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je atraktivno zemljište u Istri ukupne površine 12.550m2, od čega je 1.900m2 građevinsko, dok ostatak čini poljoprivredno zemljište. Idealno je za izgradnju istarske stancije, vile s bazenom ili sličnih objekata. Sva potrebna infrastruktura nalazi se u blizini, a zemljište....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 415.000 €, 12550,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, KAROJBA - Kompleks građevinskog i poljoprivrednog zemljišta. PRILIKA! Općina Karojba nalazi se u središnjoj Istri. Zapadni dio općine graniči s općinama Višnjan i Vižinada, sjeverni dio s općinom Motovun, istočni i jugoistočni dio s Gradom Pazinom te jugozapadni dio s općinom....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 379.000 € na 349.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KAROJBA, 349.000 €, 190,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2025 - 379.000 €
09.05.2026 - 349.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

**KAROJBA ? PROSTRANA KUĆA ZA ODMOR! U mirnom dijelu Istre, u Karojbi, prodaje se ova prostrana kuća. Što sve nudi ova nekretnina? ? 4 udobne spavaće sobe ? 2 prostrane dnevne sobe s TV-om i satelitskim programima ? 3 potpuno opremljene kuhinje s perilicama posuđa i pećnicama ? 2....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 399.000 € na 349.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KAROJBA, 349.000 €, 170,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.02.2026 - 399.000 €
08.05.2026 - 349.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna kuća za odmor smještena u srcu Karojbe. Kuća ima tri privatna parkirna mjesta te sjedenje na otvorenom s mirnim pogledom na ulicu i terasu podijeljenu na dva stana. Ova nekretnina površine 170 m2, sadrži: 4 spavaće sobe, 2 dnevne sobe s TV-om i satelitskim programima,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • karojba do 430000 eura (340)
  • karojba luksuzan (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me