- karojba dvorište

  • Za upit "karojba dvorište" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 2.746 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosječna površina)
    • barem 170 m2
    • 200 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosječna cijena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KAROJBA, 790.000 €, 150,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Karojba, moderna istarska kuća na osami Predivan spoj tradicije i modernog luksuza susreće se u ovoj prekrasnoj nekretnini vrijednoj pažnje. Villa se smjestila na lijepom slabo naseljenom dijelu Istre gdje još uvijek možete doživjeti tradiciju i mir seoskog života. Na zemljištu površine....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 392.000 € na 340.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KAROJBA, 340.000 €, 170,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 392.000 €
08.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, MOTOVUN ? Šarmantna kuća s velikim potencijalom Prodaje se prekrasna kuća sa dva stana i konobom smještena u idiličnom okruženju, u Karojbi, nadomak Motovuna. Ova prostrana nekretnina od 170 m² pruža savršen spoj autentičnog istarskog šarma, udobnosti i privatnosti. Izvrsna....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 399.000 € na 349.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KAROJBA, 349.000 €, 170,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 399.000 €
17.05.2026 - 349.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasna kuća sa dva stana i konobom smještena u idiličnomokruženju, u Karojbi, nadomak Motovuna. Ova prostrana nekretnina od170 m² pruža savršen spoj autentičnog istarskog šarma, udobnosti iprivatnosti.Raspored i sadržaji: Kuća se proteže na tri etaže te ima dva odvojenaulaza,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'karojba dvorište'
349.000 €
99.000 €
99.000 €
  Kuća, KAROJBA, 1.560.000 €, 212,00 m2 cca 7360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien vam predstavlja šarmantnu vilu smještenu u mirnom i zelenom naselju u srcu poluotoka Istre, svega nekoliko kilometara od predivnog srednjovjekovnog gradića Motovuna. Ova lokacija idealna je za sve koji uživaju u miru seoskog života, a istovremeno nudi brojne rekreacijske....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 250.000 € na 230.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KAROJBA, 230.000 €, 220,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 250.000 €
29.04.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Karojba okolica samostojeća kuća sa dvorištem RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja ovu samostojeću kuću. Kuća se sastoji od zatvorene ulazne verande koja čini predprostor za u kuću. Zatim hodnikom ulazimo u kuhinju i blagovaonu. U prizemlju imamo još dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.650.000 €, 447,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2025.,

www.crozilla.com

U središnjoj Istri, točnije u mjestu Močibobi(Karojba) nedaleko od grada Motovuna prodaje se prekrasna vila s bazenom ukupne površine 447m2 koja je smještena na parceli od cca 1600m2. Vila je kompletno luksuzno uređena i kompletno opremljena i namještena. Smještena je na malom brežuljku....

 
 
 
  Stan, KAROJBA, 55.000 €, 60,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Motovun, kuća sa dvorištem RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja ovu autohtonu kuću sa prostranim dvorište. Kuća je za kompletnu renovaciju. Južno je orijentirana. Ima aktivan priključak vode. Zanimljiva nekretnina za život i za turistički najam. ID CODE: 3-71762....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.650.000 €, 357,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U sjevernom dijelu Istre, iznad doline rijeke Mirne, smješten je vjerojatno najpoznatiji i najatraktivniji istarski srednjovjekovni gradić Motovun-Montona čija je veduta jedan od poznatih simbola istarske unutrašnjosti. Na laganom proplanku, zaštićena od pogleda, izložena suncu čitav....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 55.000 €, 60,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!