- karojba što manje samostojeća

  • Za upit "karojba što manje samostojeća" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 1.721 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosječna površina)
    • barem 170 m2
    • 200 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosječna cijena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KAROJBA, 550.000 €, 250,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, KAROJBA - Kuća s velikom okućnicom i pogledom Prodaje se kuća sa uređenom i raskošnom okućnicom. Sastoji se od prizemlja, kata i visokog potkrovlja. Prizemlje nije uređeno i može poslužiti kao stambena jedinica, podrum ili za dodatne sadržaje - ovisno o željama vlasnika. U....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 99.000 €, 110,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

U blizini Karojbe i centralnog dijela Istre, u srcu mirnog naselja, prodaje se ova stara autohtona kuća za renovaciju sa dvorištem. Na zemljištu se nalazi kamena kuća površine cca. 110 m², raspoređena na dvije etaže. Prizemlje ima cca. 65 m², dok kat ima cca. 45 m². U glavnom objektu....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 220.000 €, 128,15 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Karojba okolica Prodaje se samostojeća kuća na mirnoj lokaciji u okolici Karojbe. Površina kuće iznosi 128.15 m2, a kuća se proteže na prizemlje i kat. U prizemlju bi se nalazio dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom open space koncepta, spavaća soba, kupaonica, hodnik....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'karojba što manje samostojeća'
570.000 €
90.000 €
95.000 €
  Kuća, KAROJBA, 230.000 €, 130,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

MOTOVUN, u ponudu smo dobili kuću u roh-bau fazi koja predstavlja izvrsnu priliku za sve koji žele svoj budući dom oblikovati prema vlastitim željama i potrebama. Većina ključnih građevinskih radova je dovršena, dok unutarnje uređenje ostaje u potpunosti otvoreno za individualno osmišljavanje.....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 220.000 €, 135,00 m2 cca 1630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

U mjestu Karojba u Istri, prodaje se samostojeća kuća u započetoj izgradnji 2025. godine. Objekt je predviđen kao stambeni prostor s prizemljem i katom, ukupne površine 135 m2, smješten na parceli od 913 m2, od čega je okućnica 842 m2. Pristup nekretnini moguć je izravno s ceste.....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 99.000 €, 147,00 m2 cca 670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Škropeti, intersantna starina sa dvorištem U mirnom istarskom selu Škropeti, nedaleko od Pazin, prodaje se stara autohtona kamena kuća za potpunu renovaciju s dva dodatna objekta na zemljištu ukupne površine 545 m². Na zemljištu se nalazi glavni kameni objekt površine cca 110 m²,....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 165.000 €, 159,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na mirnoj lokaciji u okolici Motovuna, smjestila se samostojeća kuća koja nudi brojne mogućnosti za renoviranje i prilagodbu prema vlastitim željama. Kuća prostire se na 159 m2 unutar prostrane okućnice od 1492 m2 građevinskog zemljišta. Izgrađena je prije 1968. godine, a iako je....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 165.000 €, 159,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Istra nedaleko Motovuna kamena starina sa 1400 m2 okućnice! U malenom šarmantnom selu na svega nekoliko kiometara južno od Motovuna smjestila se ova kamena kuća velikog potencijala. Starina se nalazi na izvrsnoj mikrolokaciji koja obiluje antičkim spomenicima koji svjedoće o kontinuiranoj....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 980.000 €, 160,00 m2 cca 6130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Moderna novogradnja s bazenom u mirnom istarskom mjestu U ponudi je moderna katnica u izgradnji, smještena u slikovitom naselju Rakotule, idealna za obiteljski život ili turističku investiciju. Ukupne površine 160 m prostire se na dvije etaže i odlikuje se suvremenim dizajnom i funkcionalnim....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 165.000 €, 160,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.08.2024.,

www.crozilla.com

Na prodaju je stara istarska kuća s prostranom okućnicom od 1500 m2. Zemljište ima idejno rješenje za izgradnju kuće s bazenom, ali budući vlasnik može izgraditi svoj dom prema vlastitom projektu.Zemljište se nalazi uz asfaltiranu cestu i cijelo je unutar građevinske zone.Struja i....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 399.000 € na 349.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KAROJBA, 349.000 €, 170,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 399.000 €
17.05.2026 - 349.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasna kuća sa dva stana i konobom smještena u idiličnomokruženju, u Karojbi, nadomak Motovuna. Ova prostrana nekretnina od170 m² pruža savršen spoj autentičnog istarskog šarma, udobnosti iprivatnosti.Raspored i sadržaji: Kuća se proteže na tri etaže te ima dva odvojenaulaza,....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Tražite kuću za adaptaciju s prekrasnim pogledom na Motovun i okolnu prirodu? Onda je ova nekretnina savršen izbor za Vas! Kuća se nalazi svega 15 minuta vožnje od Motovuna, a ukupne je površine 170 m, raspoređenih na dvije etaže. Okućnica je građevinska parcela površine 1.280 m,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 379.000 € na 349.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KAROJBA, 349.000 €, 170,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 379.000 €
08.05.2026 - 349.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasna kuća sa dva stana i konobom smještena u idiličnom okruženju, u Karojbi, nadomak Motovuna. Ova prostrana nekretnina od 170 m² pruža savršen spoj autentičnog istarskog šarma, udobnosti i privatnosti. Raspored i sadržaji: Kuća se proteže na tri etaže te ima dva odvojena....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 392.000 € na 340.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KAROJBA, 340.000 €, 170,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 392.000 €
08.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, MOTOVUN ? Šarmantna kuća s velikim potencijalom Prodaje se prekrasna kuća sa dva stana i konobom smještena u idiličnom okruženju, u Karojbi, nadomak Motovuna. Ova prostrana nekretnina od 170 m² pruža savršen spoj autentičnog istarskog šarma, udobnosti i privatnosti. Izvrsna....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 169.000 €, 172,00 m2 cca 980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.crozilla.com

Tražite savršeno mjesto za bijeg od stvarnosti ili vrhunsku investiciju? U naselju Špinovci, nadomak Motovuna, prodaje se autentična kamena ljepotica koja čeka novu priču. Kamena dvojna kuća: 172 m² (dvije etaže po 86 m²) ? čista tradicija spremna za adaptaciju. Velika okućnica: 1250....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 349.000 €, 190,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

**KAROJBA PROSTRANA KUĆA ZA ODMOR! U mirnom dijelu Istre, u Karojbi, prodaje se ova prostrana kuća. Što sve nudi ova nekretnina? 4 udobne spavaće sobe 2 prostrane dnevne sobe s TV-om i satelitskim programima 3 potpuno opremljene kuhinje s perilicama posuđa i pećnicama 2 kupaonice....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 550.000 €, 208,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Motovun, okolica, kuća za odmor sa bazenom i velikom okućnicom Na samo 7 kilometara južno od Motovuna, u srcu Istre, u malom mjestu nalazi se ova kuća za odmor. Ukupne površine od 208 četvornih metara, sastoji se od dva odvojena stana. Prvi veći stan ima tri spavaće sobe, kuhinju....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 550.000 €, 208,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

Motovun, okolica, kuća za odmor sa bazenom Motovun je smješten u sjevernom dijelu Istre, najpoznatiji je i najatraktivniji istarski srednjevjekovni gradić. U samom srcu Istre, tek nekoliko kilometara od Motovuna, smjestila se ova kuća za odmor sa bazenom. U okolici se nalaze poznate....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 230.000 €, 220,00 m2 cca 1050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo samostojeću kuću površine 220 m2 s okućnicom od 619 m2 s garažnim i dva parkirna mjesta. U prizemlju se nalazi zatvorena veranda koja čini predprostor,hodnik,kuhinja,blagovaonica,dnevni boravak,jednu spavaću sobu,kupaonicu i premište kroz kojeg se ulazi u garažu. Unutarnjim....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 250.000 € na 230.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KAROJBA, 230.000 €, 220,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 250.000 €
29.04.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Karojba okolica samostojeća kuća sa dvorištem RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja ovu samostojeću kuću. Kuća se sastoji od zatvorene ulazne verande koja čini predprostor za u kuću. Zatim hodnikom ulazimo u kuhinju i blagovaonu. U prizemlju imamo još dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 735.000 €, 333,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Kuća na tri etaže smještena u mirnom okruženju središnje Istre. U suterenu se nalaze dvije garaže, konoba i spremište. U prizemlju kuće smješten je prvi stan koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice i prostrane natkrivene terase. U prizemlju....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)