- karojba što manje

  • Za upit "karojba što manje" pronađeno 203 nekretnina - prosječna cijena 865 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 850 m2
    • do 1060 m2
    • 1060 m2 (prosječna površina)
    • barem 1060 m2
    • 1280 m2
  •  Po cijeni
    • do 8700 eura
    • do 10000 eura (prosječna cijena)
    • do 13000 eura
    • do 109 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KAROJBA, 83.000 €, 3700,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

KAROJBA OKOLICA prodajemo 3000m2 građevinskog i 700m2 poljoprivrednog zemljišta na odličnoj lokaciji. Pristupni put.Struje i voda u blizini. Čisto vlasnistvo. INFO NA 00385911608456 .

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 395.000 €, 3965,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

INVESTICIJA-GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE NADOMAK MOTOVUNA NOVO U PONUDI Građevinsko zemljište nedaleko Motovuna predstavlja izvanrednu priliku za investiciju u nekretnine. Ovo prostrano zemljište nalazi se u mirnom mjestu s pogledom na prekrasnu prirodu Istre. Pješačka udaljenost do trgovine....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 13.000 €, 4085,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Poljoprivredno zemljište nedaleko Škropeti, zemljište je površine 4085 m2 te je udaljeno od naselja 1,5 km Ucrtan i uredan put do parcele Kontakt broj 0923828094 Email : istradom.wesna@gmail.com - Zainteresirani kupci mogu dobiti potrebne informacije o oglašenoj nekretnini i razgledati....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 533.300 €, 4472,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.10.2024.,

www.indomio.hr

U prekrasnom dijelu Istre nalaze se građevinska zemljišta ukupne kvadrature 4.472 m2. Parcele su podijeljene na 4 dijela (1.046, 1.146, 1.215 i 1.065 m2), okružene istarskom prirodom i prekrasnim pogledom na brežuljke.U tijeku je ishođenje 4 građevinske dozvole za prizemnice s bazenom.....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 170.000 €, 4674,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, MOTOVUN, KAROJBA - Prekrasan kompleks na rubu naselja, prilika! Na sjevernom dijelu Istre, iznad doline rijeke Mirne, na čunjastom brdu koji se nalazi na 277 metara nadmorske visine, smjestio se vjerojatno najpoznatiji i najatraktivniji istarski srednjovjekovni gradić - Motovun.....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 145.000 €, 4674,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Karojba građevinsko zemljište južne orijentacije RE/MAX Centar nekretnina prodaje pravilno građevinsko zemljište ukupne površine 4674m2. Do zemljišta vodi ucrtani put. Voda i struja do zemljišta. Postoji mogućnost parcelacije. Zemljište je u laganom padu. ID CODE: 300391034-169....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 172.900 €, 4674,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2024.,

www.indomio.hr

U prekrasnim Motovunskim Novakima nalazi se prekrasno građevinsko zemljište sa vinogradom. Uz parcelu se nalazi sva potrebna infrastruktura. Oko zemljišta su izgrađene kuće za odmor. Ovo je idealna prilika za ulaganje u obiteljsku kuću s prostranom okućnicom i vlastitim vinogradom....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 385.000 €, 5500,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, KAROJBA - Građevinsko zemljište Građevinsko zemljište u naravi šuma, površine cca 5500 m2 koje je moguće podijeliti na manja zemljišta, ovisno o Vašim željama a sve prema dogovoru. Voda i struja nalaze se na zemljištu. Motovun je udaljen svega 7 km a do mora i porečke rivijere....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, Na upit, 5500,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 50.000 €, 5523,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se šuma u okolici Motovuna od 5268m2 te 255m2 poljoprivrednog zemljišta. Voda i struja se nalaze u blizini. ZA SVA PITANJA STOJIM NA RASPOLAGANJU NA: +385989048333 IGOR NAZAREVIĆ ID KOD AGENCIJE: IS1508297 Igor Nazarević Agent s licencom Mob: 098/904-8333 Tel: 052/639-390....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 476.000 €, 5600,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U lijepom mjestu središnje Istre prodaje se više parcela u građevnoj zoni. Pogledi su na okolne brežuljke i djelom na Motovun. Posebna lokacija na samo dvadesetak kilometra udaljena od Poreča. ID CODE: 2067 Dražen Barišić Agent s licencom Mob: +385 (0) 91 887 5855 Tel: +385 (0) 51....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 46.360 €, 5636,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, KAROJBA ? POLJOPRIVREDNA PARCELA S POTENCIJALOM ZA URBANIZACIJU Prodaje se prekrasna poljoprivredna parcela smještena na rubu građevinskog područja na samom ulazu u Karojbu. Za zemljište je već predan zahtjev za urbanizaciju, što ga čini izvrsnom prilikom za buduće investitore.....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 46.360 €, 5636,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna poljoprivredna parcela smjestila se na rubu građevinskog područja u mirnom naselju u Karojbi. Pristup ima sa asfaltirane ceste, a u naravi je pašnjak i oranica. Zemljište je pravilnog, blago nakošenog oblika a voda i struja nalaze se u blizini. Granice su jasno vidljive....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 23.000 €, 6265,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 6265 m², smješteno u općini Višnjan. Nalazi se unutar eko zone, idealno za razne poljoprivredne namjene. Vlasništvo uredno. .

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 42.000 €, 7813,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište, ukupne površine od 7.813 m2. Zemljište se sastoji od pašnjaka, livade i oranice i ima pristupni put. ID CODE: 300391030-372 Habitator nekretnine d.o.o. Tel: 00385 52 435 428 Fax: 00385 52 638 220 E-mail: porec@remax-istra.hr www.remax-centarnekretnina.com....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 180.000 €, 8687,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište površine 8.687m2. Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. ID CODE: T661 Lorena Franolić Agent s licencom Mob: +385923333459 Tel: +385914944144, +38551619770 E-mail: lorenafranolic@four-nekretnine.hr....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 260.000 €, 9287,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra, Karojba okolica - lijepa ravna građevinska parcela Prodaje se lijepa, ravna, pravilna građevinska parcela ukupne površine 9287m2. Građevinski dio parcele iznosi 7000m2, poljoprivredni dio je 2287m2. Nalazi se na mirnoj lokaciji izvan naselja. U okolici ima poznatih restorana,....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 320.000 €, 10100,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

U mjestu Rakotule, u ponudi imamo zemljište T2 namjene s monumentalnim pogledom na proplanke i pitoreskni Motovun. Jednim djelom građevinsko zemljište, točnije 1413 četvorna metra, ostalih 8687 metra kvadratna pripadaju poljoprivrednom djelu. Zemljište je od asfaltirane prometnice....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 415.000 €, 12550,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, KAROJBA - Kompleks građevinskog i poljoprivrednog zemljišta. PRILIKA! Općina Karojba nalazi se u središnjoj Istri. Zapadni dio općine graniči s općinama Višnjan i Vižinada, sjeverni dio s općinom Motovun, istočni i jugoistočni dio s Gradom Pazinom te jugozapadni dio s općinom....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 415.000 €, 12550,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je atraktivno zemljište u Istri ukupne površine 12.550m2, od čega je 1.900m2 građevinsko, dok ostatak čini poljoprivredno zemljište. Idealno je za izgradnju istarske stancije, vile s bazenom ili sličnih objekata. Sva potrebna infrastruktura nalazi se u blizini, a zemljište....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 218.000 €, 14490,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

MOTOVUN, u ponudu smo dobili zemljište ukupne površine 14.490 m², smješteno u mirnom okruženju u blizini Motovuna. Veći dio zemljišta je blagog nagiba, dok se jedna parcela površine 1.115 m² izdvaja svojim ravnim terenom i pravilnim, pravokutnim oblikom. Na toj parceli nalazi se 20....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 225.000 €, 14573,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U manjem mjestu u okolici Motovuna prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne kvadrature 14573 m2. Zemljište je okupano suncem budući da je istok-zapad orijentacije. Do zemljišta se dolazi asfaltiranim putem, struja i voda su u blizini a najveća prednost ovog zemljišta je prekrasan....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 65.000 €, 15927,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište, sastoji se od više parcela, ukupne površine 19.285 m2. Zemljište se najvećim dijelom sastoji od pašnjaka i oranice. Od asfaltirane ceste do zemljišta vodi makadam put oko 700-800 m. Udaljenost do Poreča i mora je oko 20 km -15 minuta vožnje, do....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 265.000 €, 16637,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se zemljište u malom selu nedaleko od Motovuna. Zemljište je atraktivnog položaja, smješteno na mirnoj lokaciji pokraj sela u kojem nitko ne stanuje te tako omogućava veću privatnost. Sastoji se od jedne površine koja iznosi 16637 m2, od toga je 1900m2 građevinsko. U blizini....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 365.000 €, 16637,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se zemljište u malom selu između Poreča i Motovuna. Prekrasno zemljište u predivnoj prirodi ukupne površine 16637 m od kojih je 1900 m građevinski dio, ostali dio je poljoprivredno. Zemljište je na atraktivnom položaju, smješteno na brežuljku unutar šume na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 317.720 €, 16637,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.11.2023.,

www.indomio.hr

Prodaje se zemljište u malom selu između Poreča i Motovuna. Zemljište je atraktivnog položaja, sa prekrasnim pogledom. Smješteno na mirnoj lokaciji pokraj sela u kojem nitko ne stanuje te tako omogućava veću privatnost. Zemljište od jedne površine koja iznosi 16.637 m2, od toga je....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 90.000 €, 17562,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište, ukupne površine 17 562 m2. Zemljište se najvećim dijelom sastoji od pašnjaka i oranice, ima pristupni put a nalazi se 250 m od asfaltirane ceste. ID CODE: 300391030-373 Habitator nekretnine d.o.o. Tel: 00385 52 435 428 Fax: 00385 52 638 220 E-mail:....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 200.000 €, 20000,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je prekrasno poljoprivredno zemljište od 20.000m2 s atraktivnim pogledom na Motovun od kojega je udaljen 8km. Zemljište trenutno nije građevinsko, a zasađeno je s 45 maslina i vinogradom. ID KOD AGENCIJE: 4476 Nenad Trbović Agent s licencom, Vanjski suradnik Mob: +385 91....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 67.000 €, 21498,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, RAKOTULE - Poljoprivredno zemljište Rakotule je zajedničko ime za više manjih sela i zaselaka u današnjoj općini Karojba, smještenih sjeverno od ceste koja iz Karojbe vodi prema Višnjanu. Rakotule se prvi puta spominju u 13. st. Talijanski naziv Racotole di Montona odaje nam....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 115.000 €, 21856,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište, ukupne površine od 21.856m2. Zemljište se sastoji od pašnjaka, livade i oranice i ima pristupni put. ID CODE: 300391030-371 Habitator nekretnine d.o.o. Tel: 00385 52 435 428 Fax: 00385 52 638 220 E-mail: porec@remax-istra.hr www.remax-centarnekretnina.com....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 245.000 € na 220.635 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KAROJBA, 220.635 €, 24515,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 245.000 €
06.05.2026 - 220.635 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Poreč, oklica, poljoprivredno zemljište s pogledom na Motovun Smješteno u idiličnom dijelu Istre, u neposrednoj blizini slikovitog Motovuna, ovo prostrano zemljište nudi jedinstvenu priliku za sve ljubitelje prirode i mira. Lokacija pruža spektakularan panoramski pogled na Motovun....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 220.000 €, 24515,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, šuma u okolici Karojbe Na prodaju je poljoprivredno zemljište u okolici Karojbe. Upisana kultura je šuma, ukupne površine 24 515 m2. USLUGA KREDITNOG POSREDOVANJA: Opereta ekspert pruža besplatnu uslugu kreditnog posredovanja, uspoređujući ponude više banaka na jednom mjestu.....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 245.000 € na 220.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KAROJBA, 220.000 €, 24515,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 245.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

ZEMLJIŠTE SA FANTASTIČNIM POGLEDIMA NA MOTOVUN I OKOLICU PRISTUP S ASFALTNE CESTE CIJENA 9 EUR/m2 ID CODE: 2564 Dražen Barišić Agent s licencom Mob: +385 (0) 91 887 5855 Tel: +385 (0) 51 498 068 E-mail: drazen@exclusive-nekretnine.hr www.exclusive-nekretnine.hr .

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 60.903 €, 60903,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na rubu maalog mjesta, u blizini Motovuna i sve poznatije biciklističko - pješačke staze Parenzana, prodaje se prostrano poljoprivredno zemljište. Poljoprovredno zemljište sastoji se od više čestica koje se mogu kupiti odvojeno ili zajedno. Radi se o više spojenih parcela u naravi....

 
 
 
  Zemljište, KAROJBA, 370.000 €, 73837,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište, sastoji se od više parcela i više lokacija ukupne površine 73837 m2. Zemljište se najvećim dijelom sastoji od pašnjaka ,oranice, livade te dijelom šume. Nalazi se u središnjoj Istri 6 km od Motovuna. ID CODE: 300391030-369 Habitator nekretnine....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!

Uredite dom

Kontakt telefon: