• GoHome Professional
karlovac zadnjih 14 dana što manje - GoHome
  • karlovac zadnjih 14 dana što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - karlovac zadnjih 14 dana što manje

  • Za upit "karlovac zadnjih 14 dana što manje" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 1.199 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosječna površina)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po cijeni
    • do 87000 eura
    • do 100000 eura (prosječna cijena)
    • do 130000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KARLOVAC, 149.000 €, 486,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivno seosko imanje na Kalvariji, Karlovac ? izvrsna investicijska prilika Na prodaju je prostrano imanje od 11.783 m2smješteno na izuzetnoj lokaciji na Kalvariji, odmah iza Starog grada Dubovac u Karlovcu. Posjed se nalazi na sunčanoj i mirnoj lokaciji, okružen prirodom....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 134.000 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se obiteljsko imanje u mjestu Tušilović s velikom okućnicom i izvrsnom pozicijom svega 11 km od Karlovca. Imanje se sastoji od obiteljske kuće, više popratnih zidnih i drvenih objekata te prostranog zemljišta koje uključuje livadu i dio šume. Posebna vrijednost nekretnine....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 120.000 €, 62,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Karlovac, Zvijezda - u ponudi je trosobni stan koji se nalazi na prvom katu autentične povijesne zgrade tipične za staru jezgru grada, a koja je održavana i konstantno se u nju ulaže. Mikrolokacija obuhvaća sve važne gradske sadržaje te se nalazi u blizini Centralnog trga, Veleučilišta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'karlovac zadnjih 14 dana što manje'
28.000 €
1.500.000 €
73.430 €
  Stan, KARLOVAC, 188.000 €, 65,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u samom centru Karlovca, ukupne površine 83 m² (65 m² + 18 m² galerija), smješten na 1. katu zgrade s posebno lijepim pogledom. Stan je otvorenog tlocrta ? kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak tvore funkcionalnu cjelinu. Jedna spavaća soba odvojena je u prizemlju,....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 158.000 €, 67,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Karlovac - U ponudi komforan dvosoban stan ukupne površine 67,06 m2 na predivnoj lokaciji u gradskoj četvrti Rakovac, nadomak glavnog gradskog kupališta i šetnice uz Koranu. Ukupne je netto korisne površine 67,06 m2. Nalazi se na IV. katu zgrade bez lifta koji je ujedno i zadnji kat....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 185.000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Gaza, dvosoban stan 62 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji.Grijanje na dizalicu topline s podnim grijanjem, termoizolacijska fasada, krovni pokrov crijep, PVC stolarija, podne obloge keramika i laminatProdaju se 2 stana. Jedan se nalazi u prizemlju drugi na prvom katu.Sastoji....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Mostanje, 88.000 €, 80,26 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Karlovac, Mostanje, 80,26m2, 2S Prodaje se dvosoban stan površine 80,26m2 u roh bau izvedbi koji se nalazi na prvom katu u kući. Kuća još nije etažirana, izrađen je etažni elaborat te će se etažiranje provesti po dogovoru s kupcem. U stan se ulazi kroz zaseban ulaz....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Mostanje, 90.200 €, 82,32 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Karlovac, Mostanje, 82,32m2, 2S Prodaje se dvosoban stan površine 82,32m2 u Roh-Bau izvedbi koji se nalazi u potkrovlju kuće. Kuća još nije etažirana, ali je izrađen etažni elaborat te će se etažiranje provesti po dogovoru s kupcem. U stan se ulazi pomoću vanjskog stubišta....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 55.000 €, 84,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Kuća, Karlovac, Gornje Mekušje, 84 m2 Na prodaju je kuća sa pomoćnim objektima i prostranom okućnicom ukupne površine 967 m2 u mirnom dijelu Gornjeg Mekušja, Karlovac. Nekretnina se sastoji od glavne kuće, više pomoćnih/dvorišnih objekata i voelikog dvorišta s pristupom vozilima.....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 199.000 €, 98,10 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Karlovac, Zvijezda, 98,10 m2 Prodaje se iznimno atraktivan trosoban stan površine 98,10 m², smješten na prvom katu povijesne zgrade u strogom centru Karlovca, točno iznad Papas Bara, na jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u gradu. Iz stana se pruža otvoren....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Centar, 194.900 €, 115,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stambeni prostor ukupne NKP 115 m2, koji se nalazi u dvorišnoj stambenoj zgradi u karlovačkom kvartu Novi centar, idealnom mjestu za miran i lagodan život nadomak svih urbanih sadržaja koje grad pruža,kao što su škole,vrtići, javni prijevoz,trgovine,pošta itd. Objekt se....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 225.000 €, 120,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

KARLOVAC, u ponudu smo dobili predivnu drvenu A Frame kuću u novogradnji površine 120 m2, smještenu na idiličnoj lokaciji, svega nekoliko metara od rijeke Kupe. Sastoji se od prizemlja u kojem su spavaća soba, kupaona s WC-om i prostrani otvoreni prostor s kuhinjom, blagovaonom i....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Luščić, 270.000 €, 128,48 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Karlovac, Lušćić, 128,48m2 sa spremištem U mirnom i traženom dijelu Karlovca, u naselju Luščić, prodaje se prostran stan smješten na drugom katu manje stambene zgrade koja se sastoji od svega tri stana. Nekretnina se nalazi u tihoj, slijepoj ulici koja osigurava mir,....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Luščić, 310.000 €, 135,51 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Karlovac, Lušćić, 135,51m2 sa garažom i spremištem U mirnom i traženom dijelu Karlovca, u naselju Luščić, prodaje se prostran stan smješten u prizemlju manje stambene zgrade koja se sastoji od ukupno tri stana. Nekretnina se nalazi u tihoj, slijepoj ulici koja pruža....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.broker.hr

U srcu prekrasnog zelenila, unutar Parka prirode Žumberak, prodaje se šarmantna samostojeća dvoetažna kuća ukupne stambene površine oko 150 m², na prostranom zemljištu od približno 1.400 m². Ova nekretnina pruža savršen spoj prirodnog okruženja, mira i udobnosti te predstavlja idealan....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

U srcu prekrasnog zelenila, unutar Parka prirode Žumberak, prodaje se šarmantna samostojeća dvoetažna kuća ukupne stambene površine oko 150 m, na prostranom zemljištu od približno 1.400 m. Ova nekretnina pruža savršen spoj prirodnog okruženja, mira i udobnosti te predstavlja idealan....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Zvijezda , 265.000 €, 178,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Kuća, Karlovac, Zvijezda, 178m2 Prodaje se kuća u Karlovcu u Zvijezdi tlocrtne površine 89 m2. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja. Prizemlje je visoki roh bau, predviđeno za poslovni prostor, te se sastoji od 2 prostorije te dva toaleta i hodnika. Kat se sastoji....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 242.000 €, 200,00 m2 cca 1210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Šira lokacija: 8 km od povijesnog Ozalja i samo 5 km od Karlovca, grada 4 rijeke ? Kupe, Korane, Dobre i Mrežnice, te brojnih parkova i zelenih površina, zbog čega nosi i epitet "grad parkova". Micro lokacija : kuća je okružena brdima i lijepim pogledom na rijeku Dobru. U blizini....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Luščić, 420.000 €, 250,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUŠČIĆ: KATNICA 10x10m, 3 STANA, GARAŽA, TERASA, BALKONI, CENTRALNO GR, VRTNA KUĆICA, DVORIŠTE 494 m2 Ugrađena katnica veličine 10 x 10m sa istakom dnevnog boravka čini 10 x 12 m, 3 STANA (2 x 3 s + 2 s) građena blok opekom 1975 god, kompletno RENOVIRANA poslije 2000 g sa GARAŽOM....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Švarča, 380.000 €, 304,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA KUĆE ? ŠVARČA, KARLOVAC | 304 m² NKP | IDEALNO ZA OBITELJ ILI INVESTICIJU Prodaje se samostojeća kuća na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, ukupne neto korisne površine 304 m², smještena na prostranoj okućnici od 759 m². Kuća se sastoji od 4 stambene jedinice: - Prizemlje: 60....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 230.000 €, 351,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prilika - Na prodaju je potpuno uređena i useljiva obiteljska kuća smještena u naselju Turanj ? okruženje idealno za obiteljski život gdje djeca mogu bezbrižno odrastati i igrati se. Kuća tlocrtne površine 117 koja se satoji od 2 kata i potkrovlja se nalazi na parceli od 860 m² i....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, 450.000 €, 500,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Hostel Eva 40 kreveta Poslovni prostor: Karlovac, uslužna djelatnost, 500 m2 (prodaja) ; B.

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, Banija , 70.000 €, 526,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinsko zemljište 526m2,papiri uredni bez tereta.. Građevinsko zemljište, Karlovac, 526 m2.

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, Turanj, 26.000 €, 966,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijepa građevinska parcela u neizgrađenom dijelu naselja Turanj. Zemljište se nalazi na ravnom terenu i pravokutnog je oblika te ukupne površine 966 m2. Ima pristupni put i priključci se nalaze u neposrednoj blizini terena. Ulica je mirna, odvojena od glavne ceste u okruženju....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, 48.000 €, 1122,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnina Ova građevinska parcela površine 1122 m nalazi se u Turnju i nudi dobro pozicioniranu priliku za gradnju u razvijenom stambenom naselju. Parcela ima pravilan tlocrt i pogodna je za izgradnju obiteljske kuće, s praktičnim pristupom i dobrom infrastrukturom u okolici. Parcela....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, 230.000 €, 3345,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su građevinska zemljišta na Gazi u blizini Prirodoslovne škole. Zemljišta su udaljena pješice cca 5 min od Mioš-a, 10 minuta od centra grada i vrtića, 15 min od veleučilišta, 20 minuta od tehničke škole. Zemljišta se nalaze u mirnom dijelu grada i postoji mogućnost izgradnje....