• GoHome Professional
kali parking do 1700 eura/m2 - GoHome
  • kali parking do 1700 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kali parking do 1700 eura/m2

  • Za upit "kali parking do 1700 eura/m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 1.130 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosječna površina)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po cijeni
    • 1600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KALI, 210.000 €, 155,00 m2 cca 1360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.indomio.hr

KALI, prodaje se kuća u centru mjesta na zgodnoj lokaciji između crkve, općine i mora od kojeg je udaljena 150 m. Sastoji se od prizemlja i prvog kata od kojih svaki ima 100 m2 tlocrtne površine što znači da stambeni prostor ima više od 150 m2 neto površine plus jedno parking mjesto....

 
 
 
  Kuća, KALI, 380.000 €, 220,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U Kalima, na samo 80 metara od mora, prodaje se kuća ukupne površine 220 m². Uz lokaciju, najveća vrijednost ove nekretnine je prekrasan, potpuno uređen stan na katu, idealan za odmah useliti ili koristiti kao turistički smještaj. Uz to, kuća nudi i dodatni potencijal uređenja prizemlja....

 
 
 
  Apartman, KALI, 460.000 €, 320,00 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.crozilla.com

Otok Ugljan, Kali, lijepa samostojeća kuća sa tri stambene jedinice nalazi se na zemljištu površine 972 m2.Sastoji se od prizemlja sa dvije podrumske prostorije koje se mogu prenamijeniti u stambeni prostor. U sklopu podrumskih prostorija nalazi se i gusterna.Na prvom stanu nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kali parking do 1700 eura/m2'
360.000 €
360.000 €
450.000 €
  Kuća, KALI, 460.000 €, 320,00 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, KALI, 220.000 €, 155,00 m2 cca 1420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2025.,

www.c21.hr

 
 
 
  Kuća, KALI, 250.000 €, 250,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje sekuća u nizu smještena u Kalima na otoku Ugljanu na odličnoj lokaciji - udrugom redu odmora te neposrednoj blizini poznatih lokalnih plaža. Kuća sesastoji od četiri etaže:suterena, prizemlja,kata i potkrovlja.Kuću čine dvije konobe te dvije stambene jedinice a zbog nagiba....

 
 
 
  Kuća, KALI, 250.000 €, 250,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Kali, otok Ugljan, na prodaju je stara kamena kuća u nizu, sa dvorištem od 33 m2. Sastoji se od četiri etaže: suteren, prizemlje, kat i potkrovlje, s pristupom s dvije ulice. Bruto površina kuće : 125 m² tlocrtno (stvarna oko 250 m²) . Dodatno zemljište: 29 m² s pomoćnim objektom....

 
 
 
  Kuća, KALI, 250.000 €, 250,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u nizu smještena u Kalima na otoku Ugljanu na odličnoj lokaciji - u drugom redu od mora te neposrednoj blizini poznatih lokalnih plaža. Kuća se sastoji od četiri etaže: suterena, prizemlja, kata i potkrovlja. Kuću čine dvije konobe te dvije stambene jedinice a zbog....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 375.000 €, 604,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Ugljan, Kali, građevinsko zemljište površine 604 m2, s ishodovanom građevinskom dozvolom i projektom za izgradnju luksuzne vile s bazenom.Parcela se nalazi u neposrednoj blizini mora, na svega tridesetak metara udaljenosti, ima direktni pristup moru i prometnici.Uređena plaža....

 
 
 
  Kuća, KALI, 375.000 €, 604,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, KALI, 375.000 €, 605,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

ANGELUS NEKRETNINE VAM NUDE: LOKACIJA: Otok Ugljan - Kali Zemljište se nalazi na otoku Ugljanu u mjestu Kali, autohtonom dalmatinskom gradiću s bogatom ribarskom tradicijom i time povezanom gastronomskom ponudom. Odlično je povezano s kopnom iz luke Gaženica trajektom Zadar - Preko....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 375.000 €, 605,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Zemljište, KALI, 135.000 €, 426,00 m2 cca 320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaja građevinskog zemljišta na otoku Ugljanu, Kali ? 426 m2 s pogledom na more Na prodaju građevinsko zemljište površine 426 m2 u mjestu Kali na otoku Ugljanu, idealno za izgradnju obiteljske kuće ili stambene zgrade. Zemljište se nalazi na blagom padu s prekrasnim pogledom na....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan