• GoHome Professional
kali do 49000 eura - GoHome
  • kali do 49000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kali do 49000 eura

  • Za upit "kali do 49000 eura" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 48 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 470 m2
    • do 590 m2
    • 590 m2 (prosječna površina)
    • barem 590 m2
    • 710 m2
  •  Po cijeni
    • 46000 eura (malo jeftiniji)
    • 51000 eura (malo skuplji)
    • do 50 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • hitno
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KALI, 44.720 €, 1118,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, ukupne površine 1118 m, koje se sastoji od tri parcele. Zemljište je plodno i pogodno za poljoprivrednu namjenu. ID KOD AGENCIJE: DA100066572 Mauro Bobić Agent s licencom Mob: 099/627-2163 Tel: 023/551-400 E-mail: mauro.bobic@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 44.720 €, 1118,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, ukupne površine 1118 m², koje se sastoji od tri parcele. Zemljište je plodno i pogodno za poljoprivrednu namjenu. .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 31.500 €, 630,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 630 m². Plodno i ravno, idealno za uzgoj .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kali do 49000 eura'
40.000 €
44.720 €
30.000 €
  Zemljište, KALI, 31.500 €, 630,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 630 m. Plodno i ravno, idealno za uzgoj ID KOD AGENCIJE: DA100066552 Mauro Bobić Agent s licencom Mob: 099/627-2163 Tel: 023/551-400 E-mail: mauro.bobic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 30.000 €, 559,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 559 m. Plodno i ravno, idealno za uzgoj ID KOD AGENCIJE: DA100066578 Mauro Bobić Agent s licencom Mob: 099/627-2163 Tel: 023/551-400 E-mail: mauro.bobic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 30.000 €, 559,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 559 m². Plodno i ravno, idealno za uzgoj .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 28.000 €, 555,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 555 m². Plodno i ravno, idealno za uzgoj .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 28.000 €, 555,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 555 m. Plodno i ravno, idealno za uzgoj ID KOD AGENCIJE: DA100066579 Mauro Bobić Agent s licencom Mob: 099/627-2163 Tel: 023/551-400 E-mail: mauro.bobic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com .

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 27.900 € na 25.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 25.000 €, 600,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.01.2026 - 32.000 €
13.03.2026 - 29.900 €
11.04.2026 - 27.900 €
26.04.2026 - 25.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Hitno..Prodaje se teren sa maslinama oko 450m od mora,trenutno poljoprivredno,susjed do je na svoju parcelu stavio kućicu i tu živi..prva kuća je udaljena 100m od terena..Cijena nije fiksna,papiri uredni 1/1 .Molim vas zvati na broj 0959017773 Ante Kali teren,HITNO!.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!