• GoHome Professional
jednosobni stan zvijezda što skuplje - GoHome
  • jednosobni stan zvijezda što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan zvijezda što skuplje

  • Za upit "jednosobni stan zvijezda što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 529.000 €, 121,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja stana na izvanrednoj lokaciji u centru - Gupčeva zvijezda Stan je u potpunosti renoviran i očekuje se završetak svih radova do proljeća. Osnovne karakteristike stana: -Renoviran stan na drugom katu -Podno grijanje s dizalicama topline za udobno grijanje -Instalirani klima....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 400.000 €, 141,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, KARLOVAC, ZVIJEZDA, 141 m2, 4-soban Prodaje se stan površine 110m2 na prvom katu,uz stan dolazi i zaseban apartman od 31 m2 koji se koristi za dnevni najam, zgrada je izgrađena 1895.godine, zadnja adaptacija 2023. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 370.000 € na 399.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 399.000 €, 169,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 370.000 €
09.05.2026 - 399.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samom centru Karlovca na prodaju je funkcionalan i prostran stan površine 169m2. Impresivna kvadratura idealna je za realizaciju različitih djelatnosti (poliklinika, ortodontska ordinacija, liječničke - zdravstvene djelatnosti). Prostor se može koristiti i kao stambeni objekt budući....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 291.000 €, 132,50 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan četverosobni stan smješten u srcu Karlovca, u blizini Trga Matije Gupca jedne od najvažnijih točaka karlovačkog urbanog života. Ovaj prostrani dom nudi 132,5 četvornih metara stambenog prostora, a sastoji se od prostranog ulaznog hola s balkonom, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 287.000 €, 132,50 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U Karlovcu, u strogom centru grada, u ponudi je uredno održavan četverosobni salonski stan ukupne površine 132,5 m2, smješten na 1. katu reprezentativne i kvalitetno građene zgrade iz 1931. godine, kojem pripadaju i suvlasnički dijelovi, uključujući spremište u potkrovlju površine....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 258.750 €, 112,60 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Centar, trosoban prekrasan novouređeni stan - poslovni prostor od 112,6 m2 na ulazu u centar grada.Renoviran 2021. godine. Instalacije su kompletno promijenjene, nova drvena stolarija i zvučno-toplinska izolacija, centralno grijanjeSastoji se od 2 dnevna boravka, 2 kuhinje,....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 250.000 €, 139,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

CENTAR GRADA, Preradovićeva ul., četverosoban (4) stan, na I katu od 138,66 m2, sa pogledom na rijeku Kupu. Kompletno adaptiran 2002 god.( NOVE instalacije struje i vode, lakirani parketi, oličeni zidovi i vanjska stolarija hrastova nova sa izo-staklom, spušteni stopovi u hodniku....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 239.992 €, 158,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Zvijezda, Stjepana Radića, 5s, 158m2 PRODAJA, STAN, NKP 158,2 m2, Centar, Stjepana Radića Prodaje se stan u samom srcu grada Karlovca, Radićevoj ulici, koji se nalazi na prvom katu manje poslovno - stambene zgrade ukupne NKP od 158 m2. Stan se prostire preko cijelog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 239.000 €, 155,00 m2 cca 1540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, GUPČEVA ZVIJEZDA, 155 m2, 3 soban Prodaje se trosoban stan površine 155 m2 u suterenu poslovno stambene zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1995. godine i ima ukupno četiri kata. Sastoji se od četiri prostorije, dva toaleta i ostave. Stan je trenutačno u funkciji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 233.000 €, 54,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Zvijezda ? trosoban stan smješten na drugom katu odlično održavane zgrade bez lifta.Zgrada se sastoji od visokog prizemlja, prvog i drugog kata, a na svakoj etaži nalaze se po dva stana.Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvaća ulazni hodnik, dnevni boravak povezan s kuhinjom,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zvijezda što skuplje (30)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu