• GoHome Professional
jednosobni stan u zagrebu porasla cijena - GoHome
  • jednosobni stan u zagrebu porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan u zagrebu porasla cijena

  • Za upit "jednosobni stan u zagrebu porasla cijena" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.766 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+12%

Promjena cijene sa 130.000 € na 145.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 145.000 €, 35,00 m2 cca 4140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 139.999 €
15.05.2026 - 130.000 €
17.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Svijetao i funkcionalan 1-sobni stan površine 35m2 smješten na 2. katu stambene zgrade u Gornjoj Dubravi (Klaka), Grižanska ulica. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, kuhinje, dnevnog boravka, balkona i ostave, a dodatno mu pripada i šupa u podrumu te vanjsko parkirno mjesto....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 140.000 € na 145.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 140.000 €
05.04.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se moderno koncipiran 1-sobni stan ukupne površine 45 m2, smješten u prizemlju zgrade izgrađene 2010. godine, na lokaciji u naselju Donja Dubrava, Trnava. VPM uključeno u cijenu. Ova nekretnina odlikuje se funkcionalnošću i kvalitetnom gradnjom, a položaj stana omogućava udoban....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 205.000 € na 210.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 210.000 €, 46,50 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 220.000 €
01.05.2026 - 210.000 €
15.05.2026 - 205.000 €
18.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i ugodan stan površine 46,50 m² smješten u prizemlju stambene zgrade u mirnom dijelu naselja Maksimir u Zagreb. Stan se sastoji od ulaznog prostora, ostave, kupaonice, odvojenog WC-a, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, a pripada mu i spremište, što dodatno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan u zagrebu porasla cijena'
152.456 €
145.000 €
120.000 €
 
+12%

Promjena cijene sa 160.000 € na 180.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 180.000 €, 37,00 m2 cca 4870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.06.2025 - 145.000 €
21.06.2025 - 150.000 €
08.02.2026 - 160.000 €
29.03.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem, jednosobni stan na V katu(90 stepenica).Zgrada nema lifta. Stan je kompletno renoviran i namješten(PVC stolarija, mijenjanje cijevi u kupaoni, ),a sastoji se od hodnika, kupaone, jedne sobe, kuhinje Dio namještaja ostaje u stanu ,jer je ugradbeni. Zgrada je energetski obnovljena....

 
 
 
 
+24%

Promjena cijene sa 71.326 € na 88.111 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 88.111 €, 44,91 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 71.326 €
25.04.2026 - 88.111 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.10.2025.,

www.njuskalo.hr

NAPOMENA: Čeka se novi termin dražbe!!! Lokacija: Zgrada Općinskog suda u Novom Zagrebu - Stalna služba u Samoboru, Obrtnička 2. Predmet javne dražbe predstavlja: stan u stambenoj zgradi (sve etažirano) u Zagrebu, Utrina, Fanceljev prilaz - stan na 2. katu - jednosoban stan s kabinetom,....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 130.000 € na 145.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 145.000 €, 34,83 m2 cca 4160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 166.250 €
18.05.2026 - 130.000 €
22.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA ? Stan s balkonom Klaka / Gornja Dubrava | namješten Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan smješten u mirnom dijelu Gornja Dubrava (naselje Klaka), ukupne površine cca 35 m². Nalazi se na 2. katu stambene zgrade te predstavlja odličnu priliku za stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.